Дропшипинг на спортни стоки.

Kostov

Member
Здравейте, колеги,
най-после имам удоволствието да ви предложа Дропшипинг за маркови спортни и неспортни стоки. Марките са Adidas, Nike, Puma, Supra, Vans, Umbro, Reebok и др . Разполагаме с магазин в София!

Предлагаме ви фиксирана комисионна за вас в размер на 15 % от всеки артикул.
Какво ще направим ние и на какво да разчитате:

- доставка с Еконт до 2 раб. дни, за сметка на клиента
- Няма значение дали сте физическо или юридическо лице;
- Изплащане на вашите комисионни 1 път в месеца, без значение от натрупаната сума.
- Рекламация на стоката ако е необходима

Какво се иска от вас:

- при поръчка да ни предоставите точен адрес на клиента: град, ул., блок, номер, апартамент, раб. място и т.н., две или трите му имена и мобилен телефонен номер.
- Да напишете точният артикул и цената, на която го продавате ( може да го продавате на по висока цена от обевянета в сайта, на който ще Ви се отдържат 15 % от комисионна )
- всички тези данни ги изпращате на мейла ми

Ето някои от нещата, които предлагаме:
При нас може да намерите маратонки, кецове, тениски и др. Всички стоки са внос от ЕС и са 100 % оригинални.

Бизнесът е подходящ за онлайн магазини, офлайн магазини, фейсбук страници и каквото още се сетите.

При интерес от ваша страна ще изпратя csv файл с продукти, ! Продуктите и артикулите може да сваляте и от сайта ни.
За още въпроси ми пишете.

Всички продукти са с гаранция 30 дни. Цените са с ДДС.
По ваше желание можем да ви издадем месечна фактура за вашите комисионни и да сключим договор за дропшипинга!

При интерес, пишете ми на info (а) rovi.bg
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

малко повече инфо цени на стоките снимки описание и т.н някакъв каталог нямали как става изплащането на комисионните всяка седмица месец или на определна сума ?
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

Може ли кaтaлог зa мен нa yordanov1978 at gmail.com
Блaгодaря!
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

малко повече инфо цени на стоките снимки описание и т.н някакъв каталог нямали как става изплащането на комисионните всяка седмица месец или на определна сума ?

Хубаво е да четеш, преди да пишеш.

- Изплащане на вашите комисионни 1 път в месеца, без значение от натрупаната сума.

При интерес от ваша страна ще изпратя csv файл с продукти, ! Продуктите и артикулите може да сваляте и от сайта ни.

@Kostov, имаш имейл.
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

чета чета но това " повече инфо цени на стоките снимки описание и т.н някакъв каталог нямали " така и не го намерих :)
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

чета чета но това " повече инфо цени на стоките снимки описание и т.н някакъв каталог нямали " така и не го намерих :)

Човека е оставил имейл адрес и е написал, че ако имаш повече въпроси може да го питаш. На мен вече ми е пратил за каквото го помолих. Можеш и в сайта да видиш. Не искам да се дразня, просто ти казвам, информацията я има. Нека не размиваме темата с излишни обяснения.
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

Здравейте, имам онлайн магазин и съм заинтересован от вашите услуги, ако все още са валидни. Може ли ЛС дали е валидна офертата и дали ще може евентуално да ми изпратите някаква база данни и архив със снимките, от които да си импортирам продуктите.
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

Здравейте. Проявявам интерес към темата Ви, може ли повече информация на ЛС?
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

Здравейте. Проявявам интерес , може ли повече информация на ЛС ?
 
От: Дропшипинг на спортни стоки.

Здравейте, имам сериозен интерес да работим заедно. Моля за повече инфо на ЛС!
 

Горе