Дропшипинг партньори

viking

Active Member
Здравейте.

Предлагам дамски часовници, като може да рекламирате продуктите където си пожелаете - магазини, форуми, фейсбук страници и т.н.

За момента предлагам 3 модела, като това не е чистка, а начало. Ще имам възможност да предлагам над 50 модела за вбъдеще.

1. Комисионната е 15%.
2. Минималния праг за получаване на комисионната е 30лв, като при достигането и можете веднага да се свържете с нас и да си получите парите. По банков път или чрез еконт, както ви е удобно.
3. Стоката се изпраща от наше име.
4. Издаваме фактура, но не сме регистрирани по ДДС.
5. Стоката ни е налична в България, всяка поръчка направена до 15:00 през работния ден ще бъде изпращана на клиента в същия ден.
6. Продуктите идват с описания и снимки, като за момента няма смисъл от csv или xml файл, тъй като моделите са малко, при промяна в наличностите ще бъдете моментално известявани по майл/скайп.
7. Начин на работа - при получена поръчка във ваш канал ни пращате данните на клиента, след което ние пращаме стоката, получаваме наложния платеж, а вие генерирате комисионна. При достигане на минималния праг, можете да поискате теглене.

Ако пропускам нещо, питайте.

Всеки проявил интерес може да прати ЛС тук или на мейл: [email protected], като посочи къде ще предлага продуктите (магазин, страница, форум и т.н).|

Благодаря за вниманието. :)

ТАЗИ ОФЕРТА НЕ Е ВАЛИДНА
 
Последно редактирано:
От: Дропшипинг партньори

Здравейте, проявявам интерес към съвместна работа като партньори. Имам собствен онлайн магазин (www.universmag.bg), може да го разгледате. Ако имате желание може да се свържете с мен на телефон: 0898 428 566, Skype: Universmag.bg, e-mail: [email protected]. Моля да предоставите повече инфо за продуктите, каталог и снимки. Благодаря предварително!
 
От: Дропшипинг партньори

Имате ЛС.

Поздрави.
 
От: Дропшипинг партньори

Здравейте,

аз също се интересувам от офертата - ако все още е актуална!

Поздрави,
Николай
 
От: Дропшипинг партньори

Здравейте , и аз съм заинтересован !
 
От: Дропшипинг партньори

моля за инфо на bozhkov83 abv.bg


Sent from my iPad using Tapatalk
 
От: Дропшипинг партньори

Има ли някъде обяснение на как се прави това без депозит само като посредник
 
От: Дропшипинг партньори

Има ли някъде обяснение на как се прави това без депозит само като посредник
Да беше прочел поне темата вместо само да въртиш мнения.
ТАЗИ ОФЕРТА НЕ Е ВАЛИДНА
 

Горе