Дропшипинг смартфони

Добър ден.
Аз се занимавам с търговия на едро на доставките на китайски смартфони.
Аз ви давам цена. Продавате за тази цена, която искате. Разликата е ваша. Всички телефони са нови. Количеството не е ограничено, но основният склад се намира в Испания, така че доставката може да отнеме до 7 дни. Гаранция 24 месеца без изпращане в Китай.

http://dox.bg/files/dw?a=6229fa8e58 Ценова листа

Поздрави, Кирил :)

BestGSM
 
Има опция за връщане закупена стока в рамките на 2 седмици от получаването на продукта.

За тази цел ТРЯБВА да спазите следните условия:
  • Продуктите трябва задължително да са в същото състояние, в което са получени: - Запазен добър търговски вид :
- Запазена опаковка и етикети.
- Запазена касова бележка и фактура ако има издадена такава е желателно.
  • Клиентът заплаща транспортирането на стоката обратно до адреса на складовата ни база:
 
Браво, хубова продуктова група и сервиз!
Понеже темата е Дропшипинг. Как ще изглежда етикета на подателя - кой ще е вие или който е продал? И има ли възможност към пакета да се отпечата от вас на принтер и добави персонализирано благодарствено писмо.
 
Браво, хубова продуктова група и сервиз!
Понеже темата е Дропшипинг. Как ще изглежда етикета на подателя - кой ще е вие или който е продал? И има ли възможност към пакета да се отпечата от вас на принтер и добави персонализирано благодарствено писмо.
Според вашето желание. Това ще струва пари. Но малко.
 
Цените в ценовата листа с ДДС ли са? Издавате ли фактура с ДДС? При поръчка стоката откъде ще бъде изпратена (България или друга държава) и с кого (куриер, поща...)?
 
Предложението е добро, продуктът и организацията на работата. Ще ви препоръчам на човек със сайт. Аз самият използвам китайски смартфон HOMTOM с дълготрайна батерия и съм много доволен. Китайските телефони, които не са популярни у нас имат много предимства и след като и сервизът е обмислен, нещата изглеждат добре.
Продължете по-натам и с аксесоари, защото в българските магазини няма калъфи, протектори и прочие. Ще ви вървят продажбите и за тях.
 
Но за сметка на това, пък, тонът на човек регистрирал се днес с 2 "мнения" приляга повече...

Към автора интересуват ме One+ апаратите. Ще ти пратя ЛС, за да се доуточним.

Не виждам ЛС. Има One+.
 

Горе