Дропшипинг

lastoneleft

Member
Здравейте.
Тъй като повечето теми за дропшипинг са доста стари .. и там се обсъжда само кой предлага и кой търси.
Моят въпрос е по скоро свързан с процеса .. т.е. да кажем в България се предполага че става лесно .. но как става с чуждите сайтове например?
Някой работил ли е с чужди сайтове като дропшипинг партньор?

Защото попадам на доста добри чужди сайтове .. с много разнообразна стока .. Обаче си нямам на идея как ще стане .. сигурно се чака доста + това че .. ако някой реши да върне .. кой знае за какви разходи говорим ..

Изобщо има ли някой който е наясно?
Всякаква информация ще ми бъде полезна.
Благодаря предварително :)
 
Основния модел на вън е през Aliexpress към САЩ с epacket системата.
 
Основния модел на вън е през Aliexpress към САЩ с epacket системата.
Олеле мамо .. колко сложно звучи :Д
Добре де но .. да кажем че в Алиекспрес няма нищо което да ме интересува. Пък и от там сигурно вече има доста предприемачи :д
 
Олеле мамо .. колко сложно звучи :Д
Добре де но .. да кажем че в Алиекспрес няма нищо което да ме интересува. Пък и от там сигурно вече има доста предприемачи :д
Силно ме съмнява да го няма в Алиекспреса :)
 
И в БГ става, аз го практикувам, държа стоката на склад и това улеснява дропшипърите ми, защото доставката до крайния клиент е 1-2 дни, рядко стига до 3
 
И в БГ става, аз го практикувам, държа стоката на склад и това улеснява дропшипърите ми, защото доставката до крайния клиент е 1-2 дни, рядко стига до 3
Аз от няколко дни си търся стока за дропшипинг и не мога да си намеря. Насочила съм се към по спортни дрехи. В чуждите сайтове има толкова интересни неща. Вярно че са скъпички .. но са многооо готини!
Иначе да наясно съм че всеки като си поръча иска на следващия ден да са при него нещата.
Но нещо вече в нашите сайтове само някакви супер скучни неща.
Иначе за Алиекспрес погледнах .. там спорните стоки или изглеждат супер евтини .. или .. хубавите неща ще са 2/3 :(
 
Зависи от пазара, към когото си се насочила. Ако искаш да продаваш в БГ с чуждестранен партньор, ще си пуснеш една тестова поръчка към теб, да провериш как стига пратката. Така ще видиш времето на доставка, съдържанието на пратката, самата стока. Все пак има хора, които използват сайтовете за общи поръчки от чужбина, както и сайтове в които срока за доставка е до 14 дни => когато някой си поръча нещо, те го купуват и тогава го доставят на клиента в БГ.
 
Добре . Първо .. връщам си думите назад за Али-то :Д ..
Днес успях да поогледам по обстойно. Има доста неща наистина.
Каква е процедурата там? Някой може ли да обясни процеса
Избираш каквото искаш да купиш, въвеждаш адреса на клиента/твоя, плащаш и чакаш - ако гониш УСА избираш шипинга да ти е epacket и това е цялата философия :)
 
Избираш каквото искаш да купиш, въвеждаш адреса на клиента/твоя, плащаш и чакаш - ако гониш УСА избираш шипинга да ти е epacket и това е цялата философия :)
Бреей .. ами това звучи добре. И ако използвам снимките никой няма да ми каже нищо?
Сега ще направя една поръчка за мен .. ей така тестово и ще го мисля. Но определено има доста неща и цените са добри.
Благодаря за помощта :)
 

Горе