Дропшипинт - има ли смисъл?

Тихо

New Member
Здравейте

Бих искал да помоля за мнение относно дропшипинг - бизнеса. Има ли смисъл от стартиране на дропшипинг на стоки в България и чужбина? Средно колко средства са необходими за стартиране на този бизнес? Като начало колко може да се спечели от този бизнес?
Из интернет пише примамливи неща за печелен на пари без почти никакви средства, но все пак искам мнение от някой, който наистина се е сблъскал с това. Какви са подводните камъни?
Рекламират се WordPress, CloudCart, Shopify и други. Всяка една платформа описва своите предимства и недостатъци.
Имам чуството, че е лесно, но пък ако има много, които дропшипват, започва да ми се струва малко нереална тази работа.

Моля за вашето мнение
 
Има място за всеки под слънцето.

Според мен стартирай, пробвай с едни продукти с други и каквото стане, все ще научиш нещо.

Инвестицията е хостинг + домейн + време
 
Има място за всеки под слънцето.

Според мен стартирай, пробвай с едни продукти с други и каквото стане, все ще научиш нещо.

Инвестицията е хостинг + домейн + време

А сайтът сам ли ще се направи?
Сам ли ще се обслужва?
Хайде по-сериозно ;)
 
Като гледам как е формулирал темата, по-добре да се откаже. Работата си е много, както при всеки друг бизнес, знания и умения се искат, пари за оптимизация и реклама на сайта, а и за изработка ако не се справи сам.
 
:) Отказване няма, трябва да се работи, без питане не става, според мен. Но , пък, никой не може да каже в търговията колко пари ще спечелиш- изненада.
Учете се, че ще ми трябват и на мен дропшипъри, като ми потръгне бизнесът :))) Тихо, има и групи във Фейс. за дропшипинга, записа ли се там?
 

Горе