Дропшиппинг

От: Дропшиппинг

Какво имаш предвид?
Тук да се представят доставчиците ли или дропшипърите?
 
От: Дропшиппинг

Български онлайн магазини които предлагат дропшипинг партньорство
 
От: Дропшиппинг

Добра идея ще е да ги има и условията на дадените магазини :)
Защото е кофти, на всеки маг да му пишеш мейл за да разбереш какви са условията, процента на комисионната и т.н :)
 
От: Дропшиппинг

Напълно съм съгласен
Да се сподели процента на комисионната може ли да продаваме на по високи цени и трябва ли да сключваме договор
На скоро говорих с един онлайн магазин и ми искаха капаро за да почна да продавам това дропшипинг ли е ?
 
От: Дропшиппинг

Здравейте.

Нещо ми се струва, че не разбирам. За афилиейт или за дропшипинг говорим? Ако е за дропшипинг - за какъв процент комисионна става дума? Доставчикът определя цена до дропшипъра, той определя цената за клиентите си - такава, каквато сметне за разумна. Разликата между двете цени е неговата печалба.

При афилиейт продажбите се работи на процент комисионна спрямо продадената стока.
 
От: Дропшиппинг

Здравейте.

Нещо ми се струва, че не разбирам. За афилиейт или за дропшипинг говорим? Ако е за дропшипинг - за какъв процент комисионна става дума? Доставчикът определя цена до дропшипъра, той определя цената за клиентите си - такава, каквато сметне за разумна. Разликата между двете цени е неговата печалба.

При афилиейт продажбите се работи на процент комисионна спрямо продадената стока.

Здравей,
Повечето, ако не и всички търговци, които предлагат дропшипинг на продукти си имат някаква продажна цена на продуктите.
От тази цена дават процент.
Но проблема не е в цените.
Проблема е, че повечето от търговците не си поддържат правилно сайтовете и правят много глупости.
Затова дропшипинга е много труден.
За съжаление най-големите вносители и търговци не поддържат правилно онлайн магазините си и дават едни неработещи фийдове, дето да се чудиш какво да ги правиш ...

Затова нека тука да пишат само сериозни доставчици, които искат наистина да работят правилно и да не пречат на дропшипърите да им продават продуктите.

Поздрави!
 

Горе