Дропшопинг с много добър процент за Вас

От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

vandv, ако съм те засегнал нещо, се извинявам.
Но ако искаш качествен бизнес, трябва да даваш качествени оферти.
Продавача, (а в случая ти си продавач, макар да правиш услуга на някого) за да вдъхва доверие и да продава успешно, трябва да е уверен в това, което предлага.

Схемата няма да я коментирам, защото не е моя работа.
Успех на всички!
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Може ли и аз да получа този pdf файл, искам да погледна и преценя дали ще има интерес към тези продукти :)
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Схемата може и да не е автоматизирана, но от личния ми опит мога да Ви кажа че работи перфектно /стига да нямате по 200 поръчки на ден от вашите сайтове/ което едва ли ще се случи.

Аз самият работа по такъв начин с двама от този форум и мисля че всички сме доволни.

А така като гледам мисля и да засиля работата по този начин... Където мога да давам по-добри проценти защо не...

На автора на темата желая успех и много продажби :)
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

@Вискяр Бг не не си ме засегнал, колкото до самата оферта, смятам че е достатъчно качествена и с добър процент печалба.

@Windboy прати ми майл на ЛС, за да ти изпратя файла.

@grigorov мерси за пожеланията ;)
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Здравейте колеги Предприемачи,
Искам да предложа на Вашето внимание една афилейт програма на мой изключително сериозен и точен партньор. Афилейта е за почистващи продукти и препарати. Процента печалба за Вас, е в размер на 20% от цената на всеки продаден през Вас продукт.

Начини на работа:

- Вие правите ваш сайт, в него разполагате продуктите на фирмата и при поръчка на продукт, Вие препращате майла към моя партньор, той си поема ангажимента с прозъняване на клиента и т.н. А Вие заработвате Вашите 20%.


Предимства:

- Не се иска от вас никаква инвестиция (освен може би за домейн)
- Всички продукти са налични и вероятността да имате „празни” поръчки е почти равна на 0.
- Партньора ми е ексклузивен вносител на тези продукти, така че дори и да има много желаещи ще има пари за всички.
- Получавате описания, снимки и цени на всички налични продукти.
- Печелите 20% от цената на всеки продукт
- Вероятност за рекламация, почти нулева! Продуктите са изключително качествени и ако в описанието пише че премахва петно от „нещо си” това означава че вярно е така.
- При големи продажби извършвани от вас, процента Ви може да нарастне.


Недостатъци:

- Към момента не се сещам за такива.

Цена за доставка:

- Цената на доставката с куриера се поема от клиента.

Плащане:

- Към момента Ви предлагаме месечно плащане към Вас. Предполагам че това плащане все пак ще зависи и от сумата натрупана от Вас. Примерно, ако сумата която трябва да Ви се изплати е по-малка от сумата за транзакция, се предполага че плащането ще остане за следващия месец. Но на първо време лично аз мисля плащането да бъде при достигане на 50 или повече лева. Вие ще кажете дали Ви устройва, и дали е ОК?!?

Вашите ангажименти:

Цените в .pdf файла са крайни с включен ДДС. Нямате право да продавате под тези цени. Поръчки изпратени към партньора ми, с цени под тези в ценовата листа, няма да бъдат обработвани и изпращани.

Моя ангажимент:

При проявен от Вас интерес към тази програма, моля да ми изпратите на ЛС ваш майл на който да изпратя .pdf файл с описания, цени и снимки на продуктите. След това, Ви свързвам с човека и Вие започвате да си комуникирате директно с него. С това моя ангажимент приключва.


Мисля че с това се изчерпвам от към информация. Разбира се, може и да съм пропуснал да спомена нещо, така че ако се сетите за нещо което да не е упоменато по-горе, питайте.

Лек ден и успехи в бизнеса колеги! ;)

Здравейте!

В случай че предложението е все още актуално, бихте ли ми изпратили, моля Ви, допълнителна информация, на лично съобщение?

Благодаря предварително!
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Пусни на ЛС, контакт, файл-а
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Здрасти,
Може ли повече инфо за тези продукти на лична?
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Пусни инфо тук на лС
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Здравейте,може ли да ми изпратите файла с допълнителна информация.Благодаря!
 
От: Дропшопинг с много добър процент за Вас

Здравейте колеги, офертата вече не е актуална!
 

Горе