Дроп Шипинг Обучение - Варна

E-Business

Active Member
Здравейте ! За всички Варненци и около Варна които искат по подробно да се запознаят с ДропШипинга и конкретно с моя модел - да заповядат на курса по класически дропшипинг в Варна на 1 Април 2018 Хотел Аква от 10-18 часа
тук има подробности за събитието и какво включва обучението.
https://smpro.net/events/varna-1-4-2018-dropshipping
а това е линка за фейсбук събитието
https://www.facebook.com/events/2026834124244027/

Очаквам ви ще е интересно и полезно
 
Ти ще участваш ли като лектор? Имам един приятел, на който твоя опит ще му е много полезен., може да го пратя, сигурен съм че има какво да научи от теб!



Здравейте ! За всички Варненци и около Варна които искат по подробно да се запознаят с ДропШипинга и конкретно с моя модел - да заповядат на курса по класически дропшипинг в Варна на 1 Април 2018 Хотел Аква от 10-18 часа
тук има подробности за събитието и какво включва обучението.
https://smpro.net/events/varna-1-4-2018-dropshipping
а това е линка за фейсбук събитието
https://www.facebook.com/events/2026834124244027/

Очаквам ви ще е интересно и полезно
 
Ти ще участваш ли като лектор? Имам един приятел, на който твоя опит ще му е много полезен., може да го пратя, сигурен съм че има какво да научи от теб!

Да, обучението ще водя аз . Прати го. Ще ти е благодарен :)
 
ЕЕЕ то беше преди повече от година:) след това още поне 3 имаше :)))
Между другото ако някой иска да гледа кратката версия на обучението (около 2 часа) бяха ме поканили в Софт Уни и за го записали и е FREE:
най-долу има линк Видео (стрийм запис) - 14 Януари 2018 - Цветан Радушев може да се логнете с фейсбук профила си
Аз съм след 60-тата минута ако не се лъжа след Цветан и Счетоводителя...
Надявам се да ви е полезно :) и да споделите
 
Здравейте ! За всички Варненци и около Варна които искат по подробно да се запознаят с ДропШипинга и конкретно с моя модел - да заповядат на курса по класически дропшипинг в Варна на 1 Април 2018 Хотел Аква от 10-18 часа
тук има подробности за събитието и какво включва обучението.
https://smpro.net/events/varna-1-4-2018-dropshipping
а това е линка за фейсбук събитието
https://www.facebook.com/events/2026834124244027/

Очаквам ви ще е интересно и полезно
Тоя бизнес приритва!
Иронията е, че Амазон прави първата си продажба в България, платена с $ скрити във флопи диск.
Днес може да си поръчаш супа и дронът ти я доставя в къщи топла!
Скоро и в България, ще дойде.
 
Amazon вече умира... не става само с купувачи. Трябва и някой да продава..... Амазон обаче не иска продавачи. Искат само да си продават.... И много скоро ще разберат че не става... Дропшипинг имаше преди ебей и амазон , ще го има и след тях....
 
Amazon вече умира... не става само с купувачи. Трябва и някой да продава..... Амазон обаче не иска продавачи. Искат само да си продават.... И много скоро ще разберат че не става... Дропшипинг имаше преди ебей и амазон , ще го има и след тях....
Алелуя! Взе ли си кирка и лопатка да ги закопаеш или ще работиш само със сфирката!?
 
Алелуя! Взе ли си кирка и лопатка да ги закопаеш или ще работиш само със сфирката!?
Проавам в еБей и амазон повече от 10 години. Стотици продукти на ден като продавач и купувач и изказвам моето наблюдение на къде вървят нещата.... Навремето казваха: "какъв е тоя Гугъл? Yahoo е вечно..... " Няма вечни... ако не се съобразяваш с тези които ти изкарват парите...
 
Проавам в еБей и амазон повече от 10 години. Стотици продукти на ден като продавач и купувач и изказвам моето наблюдение на къде вървят нещата.... Навремето казваха: "какъв е тоя Гугъл? Yahoo е вечно..... " Няма вечни... ако не се съобразяваш с тези които ти изкарват парите...
Хъ, ама те се съобразяват! Правят град с безплатни жилища и всички удобства за работниците си!?
За да не говорим празни приказки, дай твой скрийн за този месец и същият за миналата година!?
Както вече казах, кирката, лопатката и 7-8
 
Хъ, ама те се съобразяват! Правят град с безплатни жилища и всички удобства за работниците си!?
За да не говорим празни приказки, дай твой скрийн за този месец и същият за миналата година!?
Както вече казах, кирката, лопатката и 7-8
snap.jpg

Долу горе съм запознат с нещата. продавам както ти казах от 10 години в ебей и амазон и над 14в сайтове.
Следя и виждам тенденциите. Ебей се самоубиха.... Да видим амазон...
 
Долу горе съм запознат с нещата. продавам както ти казах от 10 години в ебей и амазон и над 14в сайтове.
Следя и виждам тенденциите. Ебей се самоубиха.... Да видим амазон...
Благодаря!
Питах и за месеца миналата година, но и този е показателен:
Почти 4000 запитвания, за толкова години, не означава продажби!
TOTAL - £ 0.00 !
Кой викаш, че познаваш!?
 
Благодаря!
Питах и за месеца миналата година, но и този е показателен:
Почти 4000 запитвания, за толкова години, не означава продажби!
TOTAL - £ 0.00 !
Кой викаш, че познаваш!?

Човече? ти в ред ли си? Не се излагай с такива въпроси. Или набираш 15 поста за да почваш да спамиш? какви запитвания ? виждал ли си амазон? Orders означава продажби а не за запитвания... За справка - речника по английски. И не са за толкова години - а пише Past six months (последните 6 месеца) . И това е само един от акаунтите за да няма голям обем покупки на един акаунт се разпределят в различни акаунти :) И това е за УК. Продавам и в УСА...

Също така , ако си направил поне една покупка в амазон ще знаеш че TOTAL - £ 0.00 показва плащане с Gift Cart . Сума показва само ако е платено с дебитна карта. А в Амазон не може да правиш бизнес плащайки с дебитна карта, но ти няма как да знаеш защо :)

Изгуби ме тотално :)
 
Ама аз не разбрах само във Варна ще има ли пак събитие или не?
Не мога да ти отговоря наистина защото не ги организирам аз. Мен са ме канили като лектор. Когато организират и ме поканят - ходя. Говори се за един курс за начинаещи в Варна скоро, но нищо по конкретно не знам. Обещавам ако има нещо да ти драсна
Организира ги този човек, Цветан Радушев. МОже да видиш групата му и да питаш там директно него
 
Ок, мерси. Аз не мисля, че съм в графа начинаещи, ама всякакво инфо и най-вече networking с хора е полезно.
networking - а е безценен. за 15 мин networking съм научавал неща дето трябва година да се рови и да чете човек. :) Основно заради networking -а ходя и аз по събития :)
 

Горе