Дроп Шипинг Обучение - Варна

Драги

Драги ми смехурко!
Помолих за скрийн и от август 2018!
Нема А?
Колко продажби се извършват с gift?
Я залюшкай шейната за хлапетата на пампоровец...!
Баерски акаунт за арбитраж от 2018????? Че и август. Виждал ли си някога баерски акаунт? Излагаш се човек...от 2016 до сега имам точно 144 баерски акаунта... но пак ти казвам ти няма как да знаеш защо. С гифт карта се извършват неограничен брой покупки докато с дебитна карта не е възможно. Причините ги знаят тези които са продавали повече от месец... И да не са ги знаели след месец ги научават. Въпроса ти показва че не продаваш. Чешем си езиците....
Ама след тези 4000 запитвания.... човек в форум за онлайн бизнес да каже че 4000 orders били 4000 запитвания... уморяваш ме от смях.
Съвета ми. Така и така си от 1-2 седмици в форума, изтрий си профила, направи си нов и почни на чисто. Много се изложи с тези 4000 "запитвания" :)

Все пак ако ми кажеш стъпка по стъпка как се прави справка за покупки за 1 месец в амазонски акаунт.... обещавам ще издиря един августовски акаунт :) :) :) :) :)
 
Благодаря за съветът!
Регистрирах се вчера. Като новак може ли и аз да ти дам съвет?
Прочети внимателно какво съм написал, избери си голям камък, и се гмурни под него за някой ден - да отмине срамът!
 

Горе