Други афилиейт програми, които да дават възможност за собствен сайт?

happyslacker

New Member
Забелязал съм, че много малко от афилиейт програмите дават възможност да имате сайт на собствен домейн, където да се приемат поръчките от клиента. Повечето афилиейт програми разрешават само афилиейт връзки към сайтовете си като по този начин се губят комисионни когато няма бисквитка, доказваща кой е пратил клиента.

Знаете ли други афилиейт програми, които дават готови сайтове (или шаблони, от които лесно се правят готови сайтове), но да не са свързани с хапчета, избелване на зъби, играчки за възрастни и козметика?

От Crocmint обещават да пускат нови продукти, но най-вероятно ще са пак хапчета.
 
Последно редактирано:
От: Други афилиейт програми, които да дават възможност за собствен сайт?

Всичко е със бизквити, може и с параметри но няма разлика. Ико сложиш линк към шопинг картата на коя и да е програма ти е едно и също. Аз лично знам само тези дето се мотат тука във предприемач.
 
Знаете ли други афилиейт програми, които дават готови сайтове (или шаблони, от които лесно се правят готови сайтове), но да не са свързани с хапчета, избелване на зъби, играчки за възрастни и козметика?
Май просто няма такива. Можеш да пробваш с някакво подобно търсене в Google:
Код:
affiliate "own branded store"
но общо взето, нищо няма да намериш.
 
От: Други афилиейт програми, които да дават възможност за собствен сайт?

Незнам дали уцелих темата и дали е позволено, но искам да ви обърна внимание върху това, че много хора вече и българи играят онлайн казина. Попаднах на hxxp:// www. acf-webmaster.co.uk /не съм го разглеждал обстойно все още/. Дали някой не е в час с рекламирането на казина и печалбата му от тази дейност. Насочвам вниманието Ви и дано да е полезно. Смятам, че печалбите от тази дейност ще са добри...
 
От: Други афилиейт програми, които да дават възможност за собствен сайт?

Намерих няколко, но не знам доколко са надеждни:

t3leads.com (афилиейт линк)
expediaaffiliate.com
mobilephoneaffiliateprogram.net
cashbackpartners.com

Разбира се намерих и много други, но те не ме интересуват (хазарт, запознанства за възрастни, хапчета).

Ако ClickBank позволяваше директно да се линква към страницата за плащане без да се губят комисионни това би ме устройвало, но не вярвам да направят нещо по този въпрос.
 

Горе