Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

sigma

New Member
Здравейте. Имам някои продукти, които ще ги продавам в интернет. Като напиша "обяви" в гугъл ми изкарва хиляди сайтове за обяви. Въпроса ми е кои от тях са най-успешни и имат по-голям трафик? Просто мисълта ми е да си кача продуктите в най-популярните сайтове за обяви. А те са?
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Като е толко успешен, що не си продаваш боклуците там, а клакьореее :twisted:
май май ви свършиха балъците...намерихте къде да ги търсите :lol:
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Мерси за отрицателния рейтинг. Идеята ми беше да подкрепя българското, както каза ти в друга тема... все още се надявам някой да ми отговори!
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Че кво му е българското на продавалника???????

Иначе сори, не знам други "успешни" сайта като продавалник.... обичам да помагам, ама в случая яко запецнах :twisted:

А ти па кога току-що регнат мултиакаунтъре разбра що е то това червен квадрат, че чак се навъси :rolleyes:
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Той той много лесно и елементарно меже да възвърне доверие, като напише 2-3 убаФки и полезни нещица у форума....стига да има желание, което малко ме съмнява, както и всъщност целта :)

А иначе, дори и да не е клакьор и мултак, няма толко тъп въпрос... всъщност размислих :) 100% е клакьор, защото видиш ли "тоооолкова много сайтове за обяви, но дайте ми само успешните като продавалник, където да ПРЕДЛАГАМ ПРОДУКТИТЕ СИ"....
Напоследък гледам пак са заговорили за нещо като фирмено абонирано и тн регулярно предлагане на продукти...ако може естествено и да са в готови бази данни - най-добре :twisted:
Май май намирисва на аукро2, по скоро на аукро-опит2 :lol:

Нещо МОНЕТАРИЗАЦИЯТА май куца ааааа 8)
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Поредната искра любовна , запалена във форума... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Поредната искра любовна , запалена във форума... :lol:
По-скоро спонтанно самозапалване. :lol:

А по темата, честно казано сайтовете за обяви са бита карта. Нищо че уж имат по не знам си колко десетки хиляди обяви и правят някакъв трафик. Там освен ботове на търсачки, заблудени посетители от Google и спамери да пускат обяви друг не знам да ходи. Истинската търговия се вихри в големите форуми обаче там ако не си добре познат и доверен кадър ще те резнат като кисела краставица. Ако бях на мястото на автора на темата щях да се регна в големите форуми, да понатрупам престиж за месец-два без да слагам линкове и други такива простотии, а после малко по малко ще започна с търговията.
 
От: Други успешни сайтове за обяви като Продавалник...

Мерси за отрицателния рейтинг. Идеята ми беше да подкрепя българското, както каза ти в друга тема... все още се надявам някой да ми отговори!

предлагам ти саита obiavite-new.com , има около 500 пос. дневно ...
 

Горе