ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Испания шампион разбира се!
Имена като Касияс, Пике, Серхио Рамос, Иниеста, Алонсо, Хави Ернандес, Педро, Торес и Йоренте...просто екшъна ще е пълен!
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Испания шампион разбира се!
Имена като Касияс, Пике, Серхио Рамос, Иниеста, Алонсо, Хави Ернандес, Педро, Торес и Йоренте...просто екшъна ще е пълен!

И много хора забравят кой е треньор на Испания... а техния треньор е много по-добър от прехваления Моуриньо!
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

И много хора забравят кой е треньор на Испания... а техния треньор е много по-добър от прехваления Моуриньо!
Мауриньо се доказа с достатъчно отбори и спечели почти всичко възможно на клубно ниво и то с няколко различни отбора и въпреки това все още се учудвам на факта, че има хора , които да твърдят, че е прехвален треньор
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

...че е прехвален треньор

Точно така, той си е такъв и такъв ще си остане. Но все пак да не влизаме в излишни спорове - такава е моята гледна точка и няма да си я променя, всеки си има мнение, твоето се различава от моето - добре, и какво от това? :)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Испания- Италия прогнози ??

Искаш прогноза? Според мен мача ще е равен, с известно предимство за испанците, които може и да победят с разлика от един гол.

А колкото до прогнозите все още се колебая дали да предоставя шанс на някой от вас, които имат спортни сайтове и сайтове за прогнози да пишат в блога за Евро 2012 който реших да направя в свободното си време? В замяна ще дам изходящ линк от статията с прогноза за мача. Я кажете, някой дали би искал да се възползва от това?
Но знайте, че съм на принципа: или всичко или нищо! Условията са, че правите прогноза на всички мачове, прогнозата за изхода на срещата включва само един твърд резултат. Също така не искам да направите само една или две прогнози - искам да сте активни през цялото първенство. И като награда, бонус – при направени прогнози на всички оставащи мачове до края на първенството и при над 50 % успеваемост – ще ви оставя линковете. Не са ли изпълнени тези условия – линковете ще бъдат премахнати.
Може да приемете като каприз решението ми, но то е продиктувано от това, че искам да сме максимално полезни на читателите на сайта, когато посетят и четат сайта и прогнозите в него да могат да се ориентират и да получават вярна информация.
Изискването ми относно дължина на статията е от минимум 300 думи. Според мен това е достатъчно да се опишат качествата, предимствата на двата отбора, кой и защо ще има или няма да има предимство.

Нека докато се забавляваме покрай първенството и да си бъдем полезни - какво по-хубаво?
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Аржентина е лидера. Не се измъчвайте повече :p

Някой отбор с по-слабичко първенство ще грабне купата. Футболистите на грандовете отиват на такива първенства пребити като кучета от умора.

1.Аржентина
2.Тия, които винаги печелят, докато другите играят
3.Раша

Твърд резултат за финала 1:3 :twisted:
:)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

За мен безспорният фаворит си остава Германия. С ядро от играчите на байерн мюнхен, те имат една много добра основа.
Да байерн М. паднаха на финала срещу челси, но кой който е гледал мача, ще потвърди мнението ми, че челси имаха късмет, и тактиката 8 на вратата 2 ма защитници и дрогба в атака подпомогна за триунфа на тоя иначе слабичък клуб. Да Б.М. паднаха срещу Борусия(Д), но то беше ясно, пазеха сили за шампионска лига.
Другият ми фаворит е именно Полша, както по-горе казахте с ядро от Борусия Д, имат големи шансове.
Е не е ясно дали няма да се повтори помията от световното когато Германците който згазиха половината отбори в първенството с по 5 гола разлика, и накрая изпаднаха от борбата за финала от Испания, отбора който е много прехвален с имената който играят вътре, но определено бяха по-слаби. Дали там ставаше дума за черното тото незнам, но се надявам тук да няма такива шитове и помии от страна на съдии и да видим истински футбол.
А относно групата, предполагам, че от нея ще излязат или Германия и Холандия, или Германия и Дания, който вчера наказаха с 1:0 лаленцата, който също са един добър отбор.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

euro2012-infographic.png


Русия и Германия ще завършат вероятно първи съответно в група А и В. Това означава, че няма да се срещнат на четвъртфиналите, а ще се разминат, което означава, че да играят и на полуфиналите е много вероятно (особено за Германия вероятен съперник на, които ще е Полша). Сега чакам да видя първите мачове и от останалите две групи. Все ми се струва, че Испания ще се спъне от Италия довечера.., но дори и да стане в тяхната хрупа няма кой да ги спре. Група D е доста силна и тотаджийска - трудна е за прогнозиране поне за мен. На пръв поглед фаворити са Франция и Англия, но като ги знам как слабо играят на световни и европейски първенства ... освен това Украйна е домакин (ще има леко подпиране, както видяхме в мача Полша - Гърция)... Щвеция е традиционно силен отбор и могат да победят всеки отбор... так ,че тук има най - много неизвестни. Съмнявам се обаче, че европейския шампион е в тази група!
 

Прикачени файлове

  • euro2012-infographic.jpg
    euro2012-infographic.jpg
    90.1 KB · Преглеждания: 0
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

И аз бях на мнения, че немците ще са основния фаворит на този форум, ама след вчерашния мач силно почвам да се замислям дали изобщо ще стигнат до полуфиналите... холандците и те вчера, само с един Снайдер малко трудно ще стане, но дано в следващите 2 срещи да се стегнат. За днешните срещи мисля, че испанците няма да победят, предвид, че отбора им е съставен на 60-70 процента от играчи на Барселона, а знаем, че каталунците трудно играят срещу затворени отбори с добра защита като италианците и само ако им се усмихне щастието смятам, че могат да бият в тази среща, но по-скоро си мисля, че ще завърши равен. В другия двубой от групата, очаквам шахматистите да разгромят дървения отбор на ирландците. Просто разликата в класите е огромна. От едната страна имаме МОДРИЧ, ЙЕЛАВИЧ, СЪРНА, а от другата само един ветеран - РОБИ кийн
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Днес испанците няма да бият. Нищо чудно да стане като с Холандия. Аз се надявам хърватите да излязат от групата.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

супер Италия до момента , направо супер атаки и мал шанс , трябваше да отбележат точно преди края на първото полувремето.. Испания никъв ги няма..
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Тоя Торес направо беше пълна трагедия..
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Тоя Торес направо беше пълна трагедия..

Кога не е бил ? ако съберат Робен и Торес в един отбор, мама им жална ...
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Кога не е бил ? ако съберат Робен и Торес в един отбор, мама им жална ...

...Ако прибавим и Кержаков, от руснаците, който направи всичко възможно за да не улучи вратата нито един път.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Много динамичен мач , не съм очаквал такъв двубой от Хърватия и Ирландия , чесно
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

но нали знаете - всички играят и накрая Германия печели :)

Тая глупост що я повтарят всички не мога да разбера - има си статистика за тая работа ...
 

Горе