ЕКОНТ в Турция?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Гледам че нещо в сайта на ЕКОНТ виждам Турция, като пътни такси или в менюто ? От 2 години обещаваха че ще има пратки за Кипър , но така и не стартираха, а сега изведнъж за Турция? а може би това че собственика е министър може би е отворил нови врати и се ползва влака който пуснаха за Истанбул ахаха..

Някой има ли повече информация за това дали и какви пратки ще могат да се пратят?
 
Ми влез в сайта, и в лайв чата ги питай най-лесно, и дай инфото тука като разузнаеш. Или и звънни
 
Ми влез в сайта, и в лайв чата ги питай най-лесно, и дай инфото тука като разузнаеш. Или и звънни
Момента разговарям ама тези от лайв чата си нямат никаква престава за какво става въпрос ахахах
 
Еконт планира да отвори и офис в Турция, в Истанбул този месец

Еконт работи съвместно с турската платформа за пазаруване Yollando.


 
  • Like
Реакции: Sky
Аз лично не мога да хвана логиката да се ползва Yollando и Еконт. Ако може някой да ме светне.:rolleyes:

Например си пазаруваш от Амазон Турция, плащаш такса доставка на Амазон до Yollando, след това плащаш такса на Yollando за доставка през Еконт която е минимум 6 кг на стойност 35.52 € :oops:Явно заради митото, не знам.


yollando.co.png


Обаче ако реша да го поръчам от Амазон Германия и доставка през Габиели, ще платя доставка на Амазон до офис на Габиели в Германия после 3 лв на кг доставката до България. Да го сметнем 6кг за съпоставка, с Габиели ще ми струва 9.18 EUR до техен офис в България. Естествено, ако не съм от София, Пловдив или Варна, те ще ми го изпратят по Еконт с 30% отстъпка, или не повече от 15-16 евро тотал. По този начин, ще спестя повече от 30лв :oops:



gabieli.com2.png
 

Горе