ЕКСКЛУЗИВНО!!! ПРОДАВА СЕ ХОТЕЛ 2*!!!

Да, така е. И това другото, което ми е странно в мисленето му. Поръчай си статии от него, да видиш как ще ти обясни, че цената е такава, защото са качествени и добре направени. ;) Глупец е, ако мисли, че някой му се връзва на това.
Очаквам с нетърпение да ми посочиш някой, който е поръчал от моите услуги и е останал недоволен. Не страдам от липса на работа, та пак си грешно информиран, смотльо.
 
Очаквам с нетърпение да ми посочиш някой, който е поръчал от моите услуги и е останал недоволен. Не страдам от липса на работа, та пак си грешно информиран, смотльо.
Глупако, не ти говорех за качеството, а за това, че го продаваш на цени, които друг подобен неандертал като теб ще каже, че са му високи и ще чака и той ваучери. Внимавай добре в потока информация от темата. ;)
 
Глупако, ти и останалите тук, всеки сам решава на какви цени ще продава, както и всеки сам решава на какви цени ще купува. Сделка има, когато това, което ти си готов да платиш съвпада или се доближава до това, което друг е готов да ти продаде. Като гледам ти сделки тук нямаш, та да даваш акъл на хора като мен, които имат много сделки тук и още повече извън този сайт, е меко казано глупаво.
Отделен е въпроса какво предлагаш за тая цена. Аз написах какво са ми предложили за 250 лв. Аз съм сметнал, че това е много готина оферта и съм се възползвал. И сега мен ме хранят, че съм дал толкова, а не тия, които са си оценили толкова труда и са предложили нещо, което не могат да изпълнят за тези пари. Усещаш ли ти и останалите колко КУЦО мислите?! Ако имаше такава оферта за 500 лв или 1000 лв, пак щях да се възползвам и да очаквам качество. Ако ти предложат лимон за 1лв, лимон за 2лв и лимон за 3лв, без да ги виждаш, ти кой лимон ще избереш?! Все ми е на акъла, че ще вземеш от тоя за 3лв.
Оправете си мисленето, направете някоя и друга сделка и после давайте акъл на хора, които с търговия си изкарват достатъчно странични доходи.
 
А относно темата, съвсем случайно съм от Панагюрище. Не познавам въпросния потребител, но познавам Панагюрски колонии като едно от местата в България с чист планински въздух. Доста големци си направиха вили там и не е случайно. Цена не знам за този SPA хотел, не знам къде е и не съм наясно дали там, където е построен има минерален извор. Знам, че в Панагюрище има SPA хотел с минерална вода - Каменград.
 
Глупако, ти и останалите тук, всеки сам решава на какви цени ще продава, както и всеки сам решава на какви цени ще купува. Сделка има, когато това, което ти си готов да платиш съвпада или се доближава до това, което друг е готов да ти продаде. Като гледам ти сделки тук нямаш, та да даваш акъл на хора като мен, които имат много сделки тук и още повече извън този сайт, е меко казано глупаво.
Отделен е въпроса какво предлагаш за тая цена. Аз написах какво са ми предложили за 250 лв. Аз съм сметнал, че това е много готина оферта и съм се възползвал. И сега мен ме хранят, че съм дал толкова, а не тия, които са си оценили толкова труда и са предложили нещо, което не могат да изпълнят за тези пари. Усещаш ли ти и останалите колко КУЦО мислите?! Ако имаше такава оферта за 500 лв или 1000 лв, пак щях да се възползвам и да очаквам качество. Ако ти предложат лимон за 1лв, лимон за 2лв и лимон за 3лв, без да ги виждаш, ти кой лимон ще избереш?! Все ми е на акъла, че ще вземеш от тоя за 3лв.
Оправете си мисленето, направете някоя и друга сделка и после давайте акъл на хора, които с търговия си изкарват достатъчно странични доходи.
Олигофрен, изпълнили са ти го, но на минимума. От тук натам са вече болни фантазии какво е трябвало да бъде за тези 250 лв. в твоята глава. Огледай се и виж дали изпълнението на този лист, качествено, е с реална пазарна цена от 250 лв. и после обяснявай за лимони. И щото не съм си взимал лимони за 1 лв. и за 3 лв., и не мога да направя разлика, нали? Щял си да дадеш, ама не си дал, минал си тънко и сега го ядеш. Какъв шок! o_O

Лошото е, че ние ти четем глупостите вече в две теми. Мачнали сте се само на база цена. От тук натам няма как да ти мачнат критерия и трябва да си наясно, ако въобще си в тази сфера. Сделки правим правим постоянно. Хубавото е, че за разлика от теб си проучваме и анализираме преди това, за да не стават такива сакатлъци. Ама когато си със скъсани джобове нямаш интерес за проучване, защото ще те обеди, че евтиното е скъпо после.
 
Ще купува ли някой санаториума или само си чешете езиците??
 
Олигофрен, изпълнили са ти го, но на минимума. От тук натам са вече болни фантазии какво е трябвало да бъде за тези 250 лв. в твоята глава. Огледай се и виж дали изпълнението на този лист, качествено, е с реална пазарна цена от 250 лв. и после обяснявай за лимони. И щото не съм си взимал лимони за 1 лв. и за 3 лв., и не мога да направя разлика, нали? Щял си да дадеш, ама не си дал, минал си тънко и сега го ядеш. Какъв шок! o_O

Лошото е, че ние ти четем глупостите вече в две теми. Мачнали сте се само на база цена. От тук натам няма как да ти мачнат критерия и трябва да си наясно, ако въобще си в тази сфера. Сделки правим правим постоянно. Хубавото е, че за разлика от теб си проучваме и анализираме преди това, за да не стават такива сакатлъци. Ама когато си със скъсани джобове нямаш интерес за проучване, защото ще те обеди, че евтиното е скъпо после.
Олигофрен е баща ти, че те е направил. Няма да се учудя, ако след като е видял що за тъпо копеле си, си е бил шута.
И първо се научи да пишеш, лапнипишковец, пише се убеди, обеди е когато си изгладнял...
Сделки правиш всеки ден, ама не и тук. Нямаш никакъв трейдър, това на мен ми говори много. Например ми говори, че си тъп спамаджия, вероятно без баща, отгледан от баба му и дядо му, в което няма нищо лошо, като изключим адски изродената концепция за живота, която са ти насадили в инфантилното мозъче.
Значи като случиш на евтина оферта и си я платиш, не можеш да очакваш качество?! Това го има само в България, келеш тъп. Защото в Европа за такова нещо ей такава агенцийка ще го яде четвъртит. Ама ти откъде ще знаеш...
 
Питай @xainov :D

Не искам да давам много акъл, но така хотел не се продава. Правиш един безплатен кетъринг и каниш инвеститори с едночасова презентация. ;) Всичко друго е леко губене на време. ;)
Отидоха инвеститорите.. Асарел спря инвестицията в ски пистата и всички бързо забогатяващи, бързо обедняха : (

това ми прилича повече на дом за възрастни или някоя лудница но не и на хотел.. не бих почивал там..

Ако не се лъжа първоначалната идея беше да е нещо като старчески дом ..
 

Горе