ЕС въвежда нов закон за филтриране на съдържанието

За да споделиш линк требе да плащаш.... що за.... :D Няма да се учудя ако скоро започнем и въздуха който дишаме да плащаме... ей алчност ей.... :D
 
Аз отдавна твърдя, че бюрократите в интернет авно не влизат. Няма друго обяснение за цялото това поведение. То вече един сайт не можеш да отвориш без 7 попъпа засягащи legal въпроси...
 
Аз отдавна твърдя, че бюрократите в интернет авно не влизат. Няма друго обяснение за цялото това поведение. То вече един сайт не можеш да отвориш без 7 попъпа засягащи legal въпроси...

Аз честно казано съм на път да се откажа от сайтовете си. Именно заради всички простотии които се изискват за да имаш нормален блог. А да не говорим ако имаш социална мрежа... там веке е баси разправията! За магазините също става все по трудно!
 
За един блог нищо, но ако искаш да развиваш по-сериозен бизнес във интернес става тежко.

Ти остави това, ами и самите потребители страдат, защото това казвам - отваряш един сайт и ти излизат минимум 4 попъпа за кукита, за гдпр, за фейсбук страница, за реклама ... И това по сериозни сайтове на медии например. Не може човек новините да прочете... Трябва да се абонирам за вестника ...
 
Това се случи, въпреки че Google е перфектен в това, което прави.
Брееей, не знаех, че гошо е перфекционизт:)

Четете коментарите отдолу - нито един положителен, само плюване.
 

Горе