Еврофутбол? :)

angelovarna каза:
Само се дават пари за глупости според мен, не е нещо сериозно с което да се занимава човек, или да се надява на средства от там.
въпрос на гледна точка :wink:
 
и аз съм се захванал с един сайт за прогнози&
www. onewaytowin .com

ако някой иска да разменим линкове с удоволствие трафика ми в момента е ~180, но сайтът ми е на един месец и за сега нямам много посещения от гуугъл - дори липсват такива :(
 
И аз съм на вашите услуги ако имате нужда от помощ. Имам блог за футболни прогнози от близо 6 месеца вече средно по 500 посещения на ден ... класирам се сравнително добре в гугъл ... футболни прогнози - 2-ри, футбол - 4-ти, на залози и прогнози не съм в топ 10 така че не се брои ... от декември се хванах с бет365, за същия месец имам печалба 38 евро :oops: , а за януари не се знае още, но нещата са достаа по-добре от декември ... идеи има много, но понеже съм в сесия няма много време за тях ... човешки ресурс чата пата се намира за съотвените идеи ... от финансова гледна точка ... не са милиони че да не могат да се отделят ... като цяло липсва достатъчно време за сега ... и пак казвам ако някои има нужда от помощ съм готов да помагам с каквото мога ...
 
с много хора, не може да се прави работа, така че ще намеря няколко човека, ще пусна един сайт и ще го развиваме, пишещи прогнози също, ще се чуеме ;)
 

Горе