Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Вдигам темата !
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Здравейте , пишете ми на ЛС , защото на мен не ми позволява. Имам няколко въпроса относно офертата ви.
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Здравейте , пишете ми на ЛС , защото на мен не ми позволява. Имам няколко въпроса относно офертата ви.

Здравейте, офертата вече не е актуална нямам в момента време да се занимавам с подобни услуги. Поздрави и успех
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Може ли да ми изпратиш страницата на лично?
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Здрвейте,
може ли и аз да рекламирам при вас? Предлагате ли все още тази услуга?
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Офертата за момента не е актуална и не се предлага! Благодаря на всички за интереса. Поздрави и успех!
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Тъй, като се появиха доста хора с интерес ще пусна още няколко пакета, но ще са малко тъй като нямам време да се занимавам!!!
п.с Страницата вече не е 30 000 а 43 000 + И расте яко хем се спами! 356 591 достигане на публикацията тази седмица!

Цени:
1 линк = 2$
3 линка = 5$
7 линка = 10$

Мога освен в тази страница да пусна в още няколко!
2х30к 1 профил с около 30 000 последователя и още 30тина страници по от 1 до 15к не ги знам точно от тях и полза няма! Тези 2те по 30 000 и тази 43 000 са най силни както и профила дневно се докарват между 20 000 и 50 000 уникални посещения на 2 сайта! Според зависи от това, какво и колко ще се качва (в последно време е мързел) и има около 20-30 хил дневно!

1 линк = 4$
3 линка = 10$
7 линка = 20$

Заинтересованите да пратят това, което искат да бъде публикувано на ЛС, като запазвам правото си да отказвам публикации!
ЩЕ спестя и вашето и моето време след преглед на това, което искате да се рекламира веднага ще ви кажа ЩЕ ГО или няма да ГО рекламирам!

Поздрави!
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Писал съм лично на всички заинтересовани :)
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Привет!Вчера си направих страница във Фейсбук.Към момента имам 10 харесвания :D.Искам да станат 500 или 1000.Предлагаш ли такива услуги?Драсни ми 1 ЛС ако може да се измисли нещо.
В страницата смятам да публикувам забавни снимки, вицове ..такива неща.
 
От: От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Привет!Вчера си направих страница във Фейсбук.Към момента имам 10 харесвания :D.Искам да станат 500 или 1000.Предлагаш ли такива услуги?Драсни ми 1 ЛС ако може да се измисли нещо.
В страницата смятам да публикувам забавни снимки, вицове ..такива неща.

Здравей, предлагам и такива услуги! Добавяне на 100% Реални и активни фейсбук фенове за всякакви фен страници!
Цена 3 стотинки на фен! Тоест 1000 фена - 30 лева.

Поздрави
 
От: От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Силно съм заинтересован!Как ще се случи това?Дай ми малко информация и нека го направим :)
 
От: От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Силно съм заинтересован!Как ще се случи това?Дай ми малко информация и нека го направим :)

Пиши на лично или ме добави в скайп: webmast367
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Много съм доволен от webmast367.Много е коректен.Знае какво прави и как да го направи.За 20 часа страницата ми стана с 1 100 харесвания от 20.Силно го препоръчвам!
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Много съм доволен от webmast367.Много е коректен.Знае какво прави и как да го направи.За 20 часа страницата ми стана с 1 100 харесвания от 20.Силно го препоръчвам!
Радвам се колега :) Благодаря за отзива.
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Вдигам темата + описаната реклама мога да предложа и реклама в профил 107 000+ Последователи. ЦЕНА по-договаряне (предлагайте цената вие)
Ако публикацията е добра може да достигне ХИЛЯДИ Хора зависи дали ще проявят интерес от нея. Нямам време да се занимавам, но на 19 септември пуснах 1 снимка, която има 27 500 + ЛАЙКА и около тази дата имам още 2-3 с по 5-6к лайкове. Което в рийч си го смятайте.
Снимката с 27 500 + лайка я пуснах в още 1-2 страници там рийча беше около 400к но страниците бяха слаби по 30к фена някъде, но слаба активност.
Очаквам оферти
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Проявявам интерес за реклама на моя страница в профила с 107 000+,може ли да ми пишете на ЛС....Благодаря
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Писах лично ! Поздрави
 
От: Евтина реклама във Facebook Страница. (Натурални фенове)

Ще може ли и на мен повече информация на ЛС?
 

Горе