Евтини домейн .com ?

От: Евтини домейн .com ?

Че те не са скъпи.
 
От: Евтини домейн .com ?

Да бе човек и на мен за някакво талонче дето пише "Категория Б" ми взеха 1000лв. Бахти и бумащината.
 
От: Евтини домейн .com ?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23024 - долар парчето, ако все още работи кода ;)

Ако не работи из нета има много кодове за цена около 7,5-8 долара
 
От: Евтини домейн .com ?

не работи кодчето поне за мен но да има кодчета за по 7,5 $
 
От: Евтини домейн .com ?

Да бе човек и на мен за някакво талонче дето пише "Категория Б" ми взеха 1000лв. Бахти и бумащината.
Да бе и на мене така, мамицата им :D
 
От: Евтини домейн .com ?

Да бе и на мене така, мамицата им :D

Да бе човек, първо М за 300лв, после на талончето само едно Б сложиха и ми искаха 1000лв дейба. Сега лятото мисля А-то сам да си го напиша, че то така...
 
От: Евтини домейн .com ?

Да бе човек, първо М за 300лв, после на талончето само едно Б сложиха и ми искаха 1000лв дейба. Сега лятото мисля А-то сам да си го напиша, че то така...
Като си много оборотен защо на мен М ми излезе около 180лв с БЧК и всички такси? Сега Б-то излиза около 600лв с всичките боклуци?
 
От: Евтини домейн .com ?

Като си много оборотен защо на мен М ми излезе около 180лв с БЧК и всички такси? Сега Б-то излиза около 600лв с всичките боклуци?

Щот съм гъзар.
 
От: Евтини домейн .com ?

То това си е ясно.

Еми с оръфлеци не ми се занимава. На тъп въпрос, тъп отговор. Айде все пак да не се чувства накърнена моята гордост да извадим един разчет:

- 600лв кормуване
- 150 кинта теория
- 20 кинта вътрешен листовки
- 50лв листовки, късат ме => още 50.
- 50 кормуване (кой го взима от първия път) => още 50.
- такси по издаване на документи и хоп колко станаха? даже над 1000 излязоха.

аре за м-а може и да съм излъгал, еби му майката преди 2 години беше, само тва помня. но със сигурност е над 200 кинта (теория + вътрешен + листовки + бчк + бюрокрация по мвр).

аре бегай спи спокойно и се радвай, че има балъци като мене дето дават по 1000+ кинта за книжки а ти си гъзар и мама е познавала някой, че да минеш по-евтино.
 
От: Евтини домейн .com ?

Еми с оръфлеци не ми се занимава. На тъп въпрос, тъп отговор. Айде все пак да не се чувства накърнена моята гордост да извадим един разчет:

- 600лв кормуване
- 150 кинта теория
- 20 кинта вътрешен листовки
- 50лв листовки, късат ме => още 50.
- 50 кормуване (кой го взима от първия път) => още 50.
- такси по издаване на документи и хоп колко станаха? даже над 1000 излязоха.

аре за м-а може и да съм излъгал, еби му майката преди 2 години беше, само тва помня. но със сигурност е над 200 кинта (теория + вътрешен + листовки + бчк + бюрокрация по мвр).

аре бегай спи спокойно и се радвай, че има балъци като мене дето дават по 1000+ кинта за книжки а ти си гъзар и мама е познавала някой, че да минеш по-евтино.

Чакай бе играч :) аз се кефя на такива като тебе :)
То вашто село по-голямо за тва ще е 750 кожи курса
50лв листовки то 10лв е таксата - питай в ДАИ, ама инструктора си взима 30 по принцип...

Имал си дал си.. боли ма фара нали знаеш. Наистина мисля да ходя да си лягам вече, че преливам от емоционално щастие.
Голям кеф балъците как ги цакат - то от това няма по-голяма радост за мене.

Пък сега определения да ми даваш какъв съм.. аз си знам, пък който иска ще разбере.




Пича за домейна да взима от netfirms http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22975
 
От: Евтини домейн .com ?

Чакай бе играч :) аз се кефя на такива като тебе :)
То вашто село по-голямо за тва ще е 750 кожи курса
50лв листовки то 10лв е таксата - питай в ДАИ, ама инструктора си взима 30 по принцип...

Имал си дал си.. боли ма фара нали знаеш. Наистина мисля да ходя да си лягам вече, че преливам от емоционално щастие.
Голям кеф балъците как ги цакат - то от това няма по-голяма радост за мене.

Пък сега определения да ми даваш какъв съм.. аз си знам, пък който иска ще разбере.




Пича за домейна да взима от netfirms http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22975

Не, без лоши чувства. Нали знаеш "я съм расъл на село и не сакам некой да ми речи напреко". Аз ти казвам що е било, ти скачаш деа срещу мене и ме провокираш да си празня душата пред целия форум.
 
От: Евтини домейн .com ?

Не, без лоши чувства. Нали знаеш "я съм расъл на село и не сакам некой да ми речи напреко". Аз ти казвам що е било, ти скачаш деа срещу мене и ме провокираш да си празня душата пред целия форум.
Всичко това защото ти скачаш върху човека, дето иска да си купи домейн по-евтино :
"Да бе човек и на мен за някакво талонче дето пише "Категория Б" ми взеха 1000лв. Бахти и бумащината."
Всеки да се изкаже колко пари е дал за нещо си... На мене за талона на колата ми взеха 20 бона?

Аз нямам на идея да споря с някой във форума. Затва тука мисля че трябва да спрем :)
 
От: Евтини домейн .com ?

Еми с оръфлеци не ми се занимава. На тъп въпрос, тъп отговор. Айде все пак да не се чувства накърнена моята гордост да извадим един разчет:

- 600лв кормуване
- 150 кинта теория
- 20 кинта вътрешен листовки
- 50лв листовки, късат ме => още 50.
- 50 кормуване (кой го взима от първия път) => още 50.
- такси по издаване на документи и хоп колко станаха? даже над 1000 излязоха.

аре за м-а може и да съм излъгал, еби му майката преди 2 години беше, само тва помня. но със сигурност е над 200 кинта (теория + вътрешен + листовки + бчк + бюрокрация по мвр).

аре бегай спи спокойно и се радвай, че има балъци като мене дето дават по 1000+ кинта за книжки а ти си гъзар и мама е познавала някой, че да минеш по-евтино.

По принцип кормуване ако те скъсат да се явиш отново е 150 лева! 5 допълнителни часа x20 лева + 50 за явяването. Зависи на къв ДАИджия се паднеш ... аз два пъти се падах на шефа на изпитващите ДАИджии и познайте какво стана... първия път от 12 човека само 1 взе и втория път нещо такова стана. Така че и моя курс излезе към 1000 лева!
 
От: Евтини домейн .com ?

По принцип кормуване ако те скъсат да се явиш отново е 150 лева! 5 допълнителни часа x20 лева + 50 за явяването. Зависи на къв ДАИджия се паднеш ... аз два пъти се падах на шефа на изпитващите ДАИджии и познайте какво стана... първия път от 12 човека само 1 взе и втория път нещо такова стана. Така че и моя курс излезе към 1000 лева!

Е, сори на човека дето направи темата, ама дискусия стана тук :D Да не си капо, ето домейни с отстъпка - избери си.

Амиго, аз се правех на убита лисица и им казах, че нямам възможност да карам допълнителни часове, пък съм редовен клиент (разбирай м, б, заведох майка ми, а сега лятото и а ще карам), та ме пуснаха без допълнителните часове. Само 50 кинта за изпита.

Иначе да те скъсат си е закон. Аз първият път смело мога да заявя, че нямах грешка. Единствено на двулентов път се преустроих вляво по навик защото винаги с инструктора така правехме, ама то празен пътя деа една кола нямаше... Иначе тръване на ръчна по голям наклон без гаснене, без нииииищичко и ме скъса гашника.

Вторият изпит бях под напрежение защото ако не го вземех книжката се отлагаше с 4-5 месеца, та треперя. Един път гаснах, 2 пъти на червено, 2 пъти не му спазих изискванията на оня (вика направо, аз завивам надясно). Даже 1 жена не видях и за малко да я смачкам (тва май и той не го видя). Па накрая ме пусна. Напоследък като се замисля, такива като мене не трябва да имат книжки, ама то и без тва колата от 2 месеца е в бокса заради лошата комбинация от жена водач и червен светофар.
 

Горе