Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Едвин Сугарев е поет по душа и като на такъв са му простени много изказвания, заради които дори нормален човек биха го пратили на почивка в Карлуково.

Ето една еманация на сугаревщината:

заболях на път
и в кухи кости се провиква вятърът
в поле от хвойни и съсухрени треви и кашлящ вятър бурени търкаля
видях внезапно там разцъфнал
моя мозък
не беше цвят по-скоро бе съзвездие от пухчета
бе кадифеното и мекото и гъделичкащо очите на детето
което вече бях което станах в което се прикопчих най-накрай отново
като удавникът в тресчица от разръфаната лодка
приклекнах с ококорени очици над глухарчето и
духнах

http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=184&WorkID=5473&Level=2
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Няма лошо, се направи един такъв проект "Кражбите от 89" на сам.
Да се покаже всеки на отговорен пост какво е направил.

Все от някъде трябва се почне, важното е че някой мисли и си е поставил за цел да го направи. Всичко по реда си!
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Това Сугарев ли го е писал толкова несвързано стихоттворение не бях чел.. мисълта му скача отляво надясно и обратно според моментните изживявания, така както скача и през политическите цветове през кариерата си. Със своя многолик политически задник е направо е роден за този преход:)
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Дал съм линк към стихосбирката, която се казва "Стихове на откачалката" и всичко там напълно съответства на заглавието й.
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

against, стига си заблуждавал, че болшинството много се кефели на БСП и ДПС. Погледни броя на протестиращите, които са недоволни от всички настоящи партии и особено от тези управлявали повече от един мандат.

Толкова не разбраха тия тъпите говеда протестантите нещо много елементарно - щом не искаш ГЕРБ, получаваш ДПС.

Няма други партии, няма граждански сдружения, няма спасители, пръкнали се в последния момент преди избори. Незнам колко заблуден трябва да е човек да неможе да го проумее това. Вече 23 години го чакат тоя спасител, бахти тъпите говеда :)

Щом не искаш ГЕРБ, получаваш ДПС. Барабар с БСП.

Който не вярва, може да се хванем на бас, изборите са скоро.
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Ако спечелят БСП+ДПС или ГЕРБ пак ще има протести. Хората не ги щат. :)
 
От: От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Ако спечелят БСП+ДПС или ГЕРБ пак ще има протести. Хората не ги щат. :)

Ами да, това е интересното :) Щото други няма да дойдат и какво правим... най-много да свалят няколко пъти правителството, да стане яката мизерия и накрая да дойде Пръмова. Тя е единствената нова със шансове, ама няма да дойде от първите избори. А до тогава ще заминат и кредитни рейтинги и всичко... с две думи очертава се кочина :)
 
От: От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Ако спечелят БСП+ДПС или ГЕРБ пак ще има протести. Хората не ги щат. :)

Вярвай си... БСП+ДПС си минава като по вода...
@Манта - аз пак казвам, че всеки трябва да си носи отговорност за действията. Без значение от партията. И пак казвам, че след Станишката не остана нищо освен хиляда въпросителни, като първата от тях е :
Как може всички да знаят, че Р. Овч. е откраднал 1 милиард лева и никой нищо?? А, пардон, никой не знае кой е Р. Овч. !
След ГРОБ останаха магистрали, детски градини, болници... Има ли смисъл да изброявам? Бойко всеки ден го говори от 4 години - все сте го запомнили :D :lol:
Е, тука с биаро сме за Атака и т'ва е решението!!! САМО АТАКА!
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

След БСП останаха 8 милиарда във Фискалния Резерв

След ГРОБ останаха няма 4

След АКАКА - Няма да остане нищо - То и това им е хубавото че никога няма да дойдат на власт



По между другото да те питам ти чел ли си програмата на АТАКА и приемаш ли нещата които са написани там?
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

След БСП останаха 8 милиарда във Фискалния Резерв

След ГРОБ останаха няма 4

След АКАКА - Няма да остане нищо - То и това им е хубавото че никога няма да дойдат на власт



По между другото да те питам ти чел ли си програмата на АТАКА и приемаш ли нещата които са написани там?

Стига с тия 8 млрд. фискален резерв. Колко дефицит оставиха? Колко дупки се запълняха после? Това с 8-те млрд. фискален резерв е като на Бойко магистралите. Не е интересно.
На Атака съм чел програмата. Като икономист (не специалист и още незавършил) мога да ти кажа, че внезапен ръст от почти 300%-та за МРЗ и почти 400%-та за пенсиите може да е пагубен за която и да е икономика, да не говорим за нашата. В рамките на един мандат, спокойно може да се вдигнат двойно заплатите и пенсиите. Но трябва да се създадат условия за развитието на бизнеса (нещо, което ГЕРБ не направиха, ясно ми е). И то не на кой да е, а именно на малкия и среден бизнес, които формират 90%-та от икономиката. Като изключим внезапния скок на заплатите, всичко останало ми харесва. На теб кое не ти харесва?
1. Частния монопол (по-точно олигопол) на ЕРП-тата. Кое е по-страшно - държавният или частният камшик. И двата са страшни, но от държавния повече боли. И все пак стига сме хранили австрийските и чешките пенсионери. Да дадем шанс на държавата да се погрижи за хората си?
2. Дънди Прешъс Метълс - защо и това да не се развали? То е в ущърб на държавата и нейните граждани. Кое не ти хареса тук?
3. Да се подобри съдебната власт. Най-накрая да заработи както трябва. Не е сигурно, но може да опитаме!
4. Да се създаде държавна банка за подпомагане на малкия и среден бизнес. Тука кое е лошото?
5. Ограничаване на пръскането на социалните помощи, като се сложат някакви МИНИМАЛНИ изисквания като :
- поне един работещ родител ИЛИ
- родителите да имат завършено средно образование
Кое тука не ти хареса? Който не учи - няма да [strike]с[/strike]получи. (помощи)

Кое точно не ти харесва? И се аргументирай защо, моля те!
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

... Като икономист (не специалист и още незавършил)...

И това може да изкърти мивките в Предприемач Топ 100... Таланти - бол.
 
От: От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

И това може да изкърти мивките в Предприемач Топ 100... Таланти - бол.

Минал съм общата икономическа част. Специализацията ми тече в момента.
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Не се коси. Доста пишат в Предприемач и без "общата икономическа част". Явно са още по-големи таланти.
 
От: От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Ако спечелят БСП+ДПС или ГЕРБ пак ще има протести. Хората не ги щат. :)

А да, между другото в думите на Моко има истина :)

Сега хората са много отворени, щото е ГЕРБ на власт - при ГЕРБ е лесно да си викаш каквото искаш. Като вземат бесепарите властта ще видят протести на куково лято. Има да си мрънкат пред парламента колко си искат - да видиш кой ще им обърне внимание.

Пък ако решат да се правят на отворени - е това ги чака: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xu4y3VFzsFs

След 1-2 протеста ще млъкнат и ще наведат глави пак като послушни овчици.
Те БСП и ДПС знаят как да се оправят с раята.
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Може и Кунева да бъде, но само ако Слави Трифонов я подкрепи.
 
От: От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

След 1-2 протеста ще млъкнат и ще наведат глави пак като послушни овчици.
Те БСП и ДПС знаят как да се оправят с раята.

Не се знае, знае ли се...:D

Възможно е да ги укротят, но е възможно и да ядат паветата - народа взе да изтрещява.:)
 
От: Едвин Сугарев иска съд за Сергей Станишев

Съгласен съм да има съд за тавариш Станишев, както и за други като него. Затвор! Държавата трябва да ги съди като национални предатели!
 

Горе