Един Автор предлага услугите си

От: Един Автор предлага услугите си

Доста си нагъл. Ако искаш да имаш работа трябва да внимаваш повече как се държиш. А очевадно тук почти всички те разбраха колко струваш. Пробвай се пак във форума с друга регистрация ама ще ти се наложи да смениш и стила на писане, че си разпознаваем(не може да ти се отрече). Blinky и Coolice ако искат ще им предоставя мейл кореспонденцията за доказателства, че си измамник и да се потвърди всяка моя дума.

Моя съвет е НИКОЙ ДА НЕ РАБОТИ С НЕГО и БАНАН, само дето пак ще се регне...това е ясно.
 
От: Един Автор предлага услугите си

..............

Привет. Станала е грешка и в моята тема попадат мнения, които не ме касаят. Нека авторите им или модератора да почистят спама. Желая слънчев ден.:)
 
От: Един Автор предлага услугите си

Такъв слънчев ден ще ти дам, че свят ще ти се завие:

ЛС от г-н penman към мен от преди малко:
Млади господине, станала е някаква грешка и сте писали в моята темичка. Дали е възможно да го изтриете това съобщение? Ако не - редактирайте и напишете, че сте объркали мястото. Човешко е. Не правя драми. Пречи на обявата ми. Мерси и успешен ден.

Много бързо обърна отношението? Ами хайде сега опитай с нова регистрация и друг тип писане и може да се вържат други хора. Иначе да те питам тия статии дето ги предлагаш и те ли са под НАЕМ?
 
От: Един Автор предлага услугите си

Такъв слънчев ден ще ти дам, че свят ще ти се завие:

ЛС от г-н penman към мен от преди малко:
Млади господине, станала е някаква грешка и сте писали в моята темичка. Дали е възможно да го изтриете това съобщение? Ако не - редактирайте и напишете, че сте объркали мястото. Човешко е. Не правя драми. Пречи на обявата ми. Мерси и успешен ден.

Много бързо обърна отношението? Ами хайде сега опитай с нова регистрация и друг тип писане и може да се вържат други хора. Иначе да те питам тия статии дето ги предлагаш и те ли са под НАЕМ?

Нарочно се заяждате с мен, така ли? Какъв Ви е проблема? Нямате клиентела и гоните конкуренцията? Добре е модератора да се намеси и да се спазват правилата на форума. Не съм се регистрирал тук, за да влизам в глупави разпри, а и нямам време за това.
 
Не го знам дали има няколко регистрации човека, но поне пише грамотно. За разлика от повечето "писачи".

@perman пусни линк към някоя статия, която си писал.
 
От: Един Автор предлага услугите си

Че кой е казал, че не пише грамотно. Пише и още как, че и качествени статии пише. Ама това не променя другите факти и мога да предоставя на администраторите всички доказателства за да не е като, че да си измислям.
 
От: Един Автор предлага услугите си

Че кой е казал, че не пише грамотно. Пише и още как, че и качествени статии пише. Ама това не променя другите факти и мога да предоставя на администраторите всички доказателства за да не е като, че да си измислям.

Той в една друга тема се издаде, където пак тръгна да подлива вода, но не срещу потребител, а срещу форума. Тук се прикрива добре. Аз препоръчвам да се внимава с него, че неговите клиенти трябва да имат здрава гърбина. На мен лично неговия стил не ми допада - нито като начин на работа, нито на писане. Ако не се отнасяше за същия потребител, с който толкова хора са имали проблеми не бих си позволила да си давам негативни лични оценки.
 
От: Един Автор предлага услугите си

Той в една друга тема се издаде, където пак тръгна да подлива вода, но не срещу потребител, а срещу форума. Тук се прикрива добре. Аз препоръчвам да се внимава с него, че неговите клиенти трябва да имат здрава гърбина. На мен лично неговия стил не ми допада - нито като начин на работа, нито на писане. Ако не се отнасяше за същия потребител, с който толкова хора са имали проблеми не бих си позволила да си давам негативни лични оценки.

Човешката злоба и завист са безкрайни. Водата във форума идва от такива като вас, които от страх да не им вземат клиентите се нахвърлят на всеки новорегистриран потребител и го лаят на смени. Забелязах много нови хора с червени точки. Това ли било "Успей с нас"? Много интересно сте го измислили. Благодаря на rds100 зa добрите думи, но аз не помня да съм писал нещо за вас. Не и в този форум, а и не се нуждая от реклама. С pisara също не се познавам, но тя дори ме е преценила как пиша и успяла да ме намрази. Неясно как, като дори портфолио не съм поствал. Жена ми ще е поласкана, защото е много ревнива, миличката. Бях чул добри неща за този форум и не може да се отрече, че има хора любезни и внимателни, с които ще работим и в бъдеще. Не ми стана ясно какви са тези репутации и други, които дават предимство само на старите потребители да се разпореждат с новопостъпилите. Модерацията не струва, щом позволява да ми влизат конкурентите в темата и да пишат лъжи, глупости и гадости, а на лични да ме заплашват. Няма да спомена имена, но те си знаят кои са и им желая да си носят злобата и отровата в себе си дълго време. Мога да отвърна достойно на цялата тази смешна кампания срещу мен, но за разлика от повечето кибици тук, си имам достатъчно работа и си ценя времето.

Тъй като вместо да изтрият спама, модераторите са ми отнели правата да пускам нови теми и лични съобщения, за което не видях да имам и капчица вина, може да ме търсите директно на електронен адрес - [email protected]. Извинявам се на тези, с които вече работим заедно за предизвиканото неудобство. Трябваше да предвидя, че правилата в тези форуми обикновено са проформа и не в полза на хората с добро възпитание.
Желая Весели празници на всички.
 

Горе