Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

dertre

Well-Known Member
Октай Енимехмедов ще бъде съден за ОПИТ ЗА УБИЙСТВО на Ахмед Доган ?!?!?!?

Както съм писал, самопрострелвал съм се (по метода "незареден пистолет/пушка гърми един път" при почистване) с 9 мм патрон халосни от 60-70 см разстояние с директен изстрел в лицето. Друго освен ранички с размерите на малки пъпки от барута (и пластмасата отпред на самия патрон) нямах. А за това, че не могат да намерят нападателите е направо смешно. Да отворят YouTube и да гледат записите от саморазправата.
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

В България за два идентични случая може, един човек да вкарат в затвора а друг да пуснат по живо, по здраво.
Това зависи кой е жертвата, кой е извършителя и какво е настроението на съдията.
Тук няма справедливост всичко е пари и произлизащото от тях влияние.

За съжаление нашата съдебна система, не е като американската, която се опира на прецедента.
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Ми аз зная случай за крадец, който лежи за кражба на 80 лв. Сигурен съм, че има много на свобода, които са откраднали 80 милиона.. така че... не ме учудва нищо
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Ебахти, то това у бугарско да говориш за жълти новини/политика е равнозначно да говориш за секс - винаги актуално и винаги привлича народ, съответно се продава:)
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Ми аз зная случай за крадец, който лежи за кражба на 80 лв. Сигурен съм, че има много на свобода, които са откраднали 80 милиона.. така че... не ме учудва нищо

Този сигурно му е било 20-та кражба тия 80 лв :)
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Тази парлама, ако беше с цел убийство, нямаше да се извърши по тази начин, да отиде до жертвата с газов пистолет
Всичко е инсценировка, и нападението и залавянето и сега и процеса
Кой знай колко е получил този енимехмедов да се съгласи за този театър и боя, който отнесе
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Ебахти, то това у бугарско да говориш за жълти новини/политика е равнозначно да говориш за секс - винаги актуално и винаги привлича народ, съответно се продава:)
И какво като се приказва за политика, лошо има ли?
Вий в русийско кат ви е забранено да си говорите за политика, кво да напрайм...
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

И какво като се приказва за политика, лошо има ли?
Вий в русийско кат ви е забранено да си говорите за политика, кво да напрайм...
Знаех си че ше клъвнеш захранката деа:) Последно време сте кът. Като лов на попчета си у Панчерево:)
Както и да е.
Аз едно не мога да разбера, ти защо и до ден днешен си позволяваш да подкрепяш тоя пожарникар, ето в това ми падна в очите. Аз ще ти кажа защо..защото си пудкопоклоник и такъв ще си умреш. Съжалявам, но така виждам нещата аз.. Мое лично мнение, а доколкото знам, това е свободен форум и мога да си изкажа мението свободно...
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Иии, ма гОлем си ве
Попчета у Панчарево , захранки и туй онуй
Ти и за рибар не ставаш ве Валдес, нит ловец си нито рибар
И пак на политика те избива, па уж не ги мразиш тези теми
Странная особа!!!
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Иии, ма гОлем си ве
Попчета у Панчарево , захранки и туй онуй
Ти и за рибар не ставаш ве Валдес, нит ловец си нито рибар
И пак на политика те избива, па уж не ги мразиш тези теми
Странная особа!!!
Мда, не ставам за политика и попчета. Въщност като се замислиме аз за нищо не ставам, освен да хейтя у форуми, бъкани с надарени предприемачи. Тук с твоята дублика се почуствах като човек не на място и сега дори ме е срам да пиша този пост....Е добре, като не ставам за интерент предприемач, освен да стана шлосер или тенекедция..? И аз не знам и аз в какво ме бива деа...Нещо бщро по труда или друга професия да търся... Ти как ги виждаш нещата?
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Мда, не ставам за политика и попчета. Въщност като се замислиме аз за нищо не ставам, освен да хейтя у форуми, бъкани с надарени предприемачи. Тук с твоята дублика се почуствах като човек не на място и сега дори ме е срам да пиша този пост....Е добре, като не ставам за интерент предприемач, освен да стана шлосер или тенекедция..? И аз не знам и аз в какво ме бива деа...Нещо бщро по труда или друга професия да търся... Ти как ги виждаш нещата?
Кво искаш, да ти изготвя бизнес стратегия със звезден хороскоп ли??
Нали много ги чаткаш работите, кво се прайш ся на noob
Пък за хейтърството имаш някаква заложба, но е мноо маленькая
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Пък за хейтърството имаш някаква заложба, но е мноо маленкая
Гледай сега, това което ти виждаш като обикновен хейт, трябва да го виждаш просто като агресивно отстояване на друга гледна точка. Ако си поне малко умен, то би трябвало да обърнеш моите камъни в твоята градина като още по-големи камъни съответно в моята градина:wink:
 
От: От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Гледай сега, това което ти виждаш като обикновен хейт, трябва да го виждаш просто като агресивно отстояване на друга гледна точка. Ако си поне малко умен, то би трябвало да обърнеш моите камъни в твоята градина като още по-големи камъни съответно в моята градина:wink:
Така, не виждам да си дал коментар по темата, а само офтопик
Не знам кой е умен и кой прост, но в мненията ти почти винаги не виждам смисъл
Освен, че показваш беззъбия си хейт в теми в които са писали определени потребители на форума
Темата е за едно, па ти я насочваш към друго и след туй ще ми казваш за прехвърлени камъни
Ае прехвърляй камъните, спамаджия, никъф хейтър не си
 
От: От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Така, не виждам да си дал коментар по темата, а само офтопик
Не знам кой е умен и кой прост, но в мненията ти почти винаги не виждам смисъл
Освен, че показваш беззъбия си хейт в теми в които са писали определени потребители на форума
Темата е за едно, па ти я насочваш към друго и след туй ще ми казваш за прехвърлени камъни
Ае прехвърляй камъните, спамаджия, никъф хейтър не си
Не, аз дори не смея да си помисля, че съм професионален хейтър, камо ли да се опълчвам на личности от вашия калибър. Всъщност не знам накъде е насочена темата, но определено я насочих към ваша милост и то според моите критерии, доста успешно:). Всъщност ви дължа една бира, че ме дубликирате, защото иначе бих изглеждал като дебил да си хейтя сам у въздуха:). Благодаря:)
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Всъщност ви дължа една бира, че ме дубликирате, защото иначе бих изглеждал като дебил да си хейтя сам у въздуха:). Благодаря:)
Аа, да не забрайш да почерпиш, че обещаното си го търся като наследство
Ае :beer:
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Аа, да не забрайш да почерпиш, че обещаното си го търся като наследство
Ае :beer:
Е какво ае, ти да не дигна бяло знаме?. Тъкмо загрях и ти сега бягаш:(
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Къде загрява бе, на тъч линията ли? 8)
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Почваш да буксуваш:). Интересно Боко и той забуксува в политическата си кариера. Абе ви да не сте раждани от едн майка...
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

tumblr_mky23oiTiz1rblqp8o1_250.gif
 
От: Един го съдят за опит за убийство с газов, други не могат да ги намерят....

Не знам кой е тоз боко, да не е нещо свързано с политика
Иначе съм един на мама и тати, ... и сестра нямам

Кво си загрявал не знам
Да ни си загрявал в микровълновата :lol:
 

Горе