Един домейн променя ли нещата?

fiddy

New Member
На няколко места ми отказа ревята по простата причина, че блог-а ми е в блогпспот.ком.

Чудех ако взема домейн какво всъщност се променя? Има ли смисъл цялата работа? Мнения?
 
Не мисля че има значение дали е блогпспот.ком или на собствен домейн. Ако го събмитваш в правилните категории - блог такива тези които правят ревюта са запознати че ще се използват някои блог платформи и/или разширения /блог - това си е нормално. Но ако директорията няма такива категории и не поддържа инерт линкинга тогава ще има проблем.

Аз съм събмитвал блогове на блогпспот.ком, както и такива с разширения, не мисля че са ме спирали заради това. Просто в ревюта са други критериите, определящи инклудването ти. Колко контент има блога, стар ли е, качествен лие, PR, спамарски ли е, дали е отнесъл някакви наказания, ще е интересен ли за посетителите на дадената категория. Ей такива са най-често срещаните причини за отказ. Както и някои от друго естество - препълнени категории и т.н.

Успехи и много късмет с събмитите.

П.С: Прави си блоговете така че и на теб да ти се иска да линкваш към тех. :wink:
 
Много директории отказват сайтове с домейни от трето ниво, различно от www. Така че, вземи си собствен домейн и го вържи за блогспот. Тук трябва да има тема как става.
 
bgkulinar каза:
Много директории отказват сайтове с домейни от трето ниво, различно от www. Така че, вземи си собствен домейн и го вържи за блогспот. Тук трябва да има тема как става.
има тема и е + в отношенията ти с други сайтове :wink:
 

Горе