Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Maji92

Active Member
Здравейте колеги.

Ето това може да изпробвате:

Код:
[URL="http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE/%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%B7-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82-%D0%BE%D1%82-%D0%B7%D0%B8%D0%B3%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B4-%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%B4"]Цък[/URL]

Честно да ви кажа тези неща са доста верни.

Ако проявите интерес аз ще споделя моите отговори с вас :)
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Голям филм, дали има нещо вярно?
Някой да сподели отговори?
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Т'ва е вярно точно колкото астралните знаци на Алена. Първо, че има 10 000 тълкувания на въпрос и второ има 10 пъти повече тълкувания на отговорите.
Може би просто аз съм по-простоват и не успявам да си разтълкувам отговорите... Айде първото и второто съвпадат. Разтълкувах си ги някак. Ама останалите...
6. Твоята сексуална избирателност, избор на партньор. - Ще пия.
8. Твоето отношение към смъртта. - Ще се движа бавно напред.
А отношенията ми към мъжете и жените явно са 'НИЩО'. :)
 
1. Ти се взираш в море, можеш да затвориш очи. Какво изпитваш?

Лек, топъл бриз изодзадце. :)

2. Вървиш през гората и гледаш под краката си. Какво чувстваш?

Че съм стъпил в нещо животинско. :)

3. Виждаш чайки в полет. Първата ти мисъл?

Тия са намерили зелената нивата на баба Гица. :)

4. Табун коне (пиши първото, което ти хрумва, не се замисляй)

Тааааа, какво?

5. Насред пустиня, стена с малък процеп, зад който се вижда оазис. Какво ще направиш? (опиши действия, не мисли)

Ще викна учителя си Едваамго Муна.

6. Вървиш през пустинята уморен и виждаш стомна с вода. Какво правиш? ( отново, не чувства, а действия, може да е банално, но пиши.)

Наливам си в чаша и си измивам обувките. После си пълня джакузито и джасъм.

7. Загубил си се в гора, вечер е, виждаш дом със светещ прозорец. Какво се каниш да направиш? (пиши!)

Да си свия и легна под звездите.

8. Ти си в гъста мъгла? (ДЕЙСТВИЯ, как ще постъпиш, пиши, на финала си.)

Ще я напрая по-гъста, натурале. :)

Абе тя от Мениджър защо така сриват нивото. Едно време им се радван на това, което пишеха. Сега некви пошли неща.
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Твоята основна жизнена стратегия, цел. Как решаваш проблемите си. - ПРЕСКАЧАМ ОГРАДАТА :)

Мен ме уцели:)
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Погледнах теста и нещо не връзвам отговорите с тълкуванията ми после, ама карай :D На мен лично ми е интересно отвреме-навреме да си чета lifehack .bg.
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Т'ва е вярно точно колкото астралните знаци на Алена. Първо, че има 10 000 тълкувания на въпрос и второ има 10 пъти повече тълкувания на отговорите.
Може би просто аз съм по-простоват и не успявам да си разтълкувам отговорите... Айде първото и второто съвпадат. Разтълкувах си ги някак. Ама останалите...
6. Твоята сексуална избирателност, избор на партньор. - Ще пия.
8. Твоето отношение към смъртта. - Ще се движа бавно напред.
А отношенията ми към мъжете и жените явно са 'НИЩО'. :)

Напълно си прав - всеки може да си ги тълкува както си иска и аз нищо не разбрах от моите отговори. Добре, че не съм единствен. :)

7 въпрос малко като филм на ужасите - ще взема да изкочи некой с резачка - видиш ли къща в гората бегаш, така знам от филмите аз. :D
 
От: От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

И аз така отговорих - ще бягам на обратно. То с тия филми нормално.
Напълно си прав - всеки може да си ги тълкува както си иска и аз нищо не разбрах от моите отговори. Добре, че не съм единствен. :)

7 въпрос малко като филм на ужасите - ще взема да изкочи некой с резачка - видиш ли къща в гората бегаш, така знам от филмите аз. :D
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

Абе аз от филмите съм научил че може да има хубави моми вътре та " Ще почукам на вратата "

Иначе да има въпроси който са ме уцелили ... като 1вия 11/10
Но има и -12о312031923 / 10 :)
 
От: Един много хубав тест който всеки трябва да направи.

За хубав е относително - да си пиша на листче въпроси и отговори, ми напомня на древните лексикони.
А за "трябва да се направи" - въобще не съм съгласен! Нищо фройдистко няма в това. :p
 

Горе