Един начин за печелене от интернет!Малко,но сигурно..

Да де опитваме се да им помогнем да изкарат пари, а не стотинки. Сотинки всеки може да изкара от интернет, а на всичкото отгоре темата е направена 100% по правилата на СПАМа!
 
Ето това вече е добър начин :) Сега като показа твоя магазин и се сетих, че и аз за проба съм правил и като влязох имах $15 :) Само ти препоръчвам да избереш едно име на определена категория стоки и да си направиш магазин само за такива неща. За пример виж моя магазин http://tripod.zlio.com/
 
То с всичко е така, трябва просто време, ако не е тайна колко пари правиш на месец от програмата и магазаина и как плащат. Иначе ние се борим за това да правим истински пари иначе няма смисъл
 
Re:

alto69 каза:
Става.Видях го!Нека обясним на Хората които искат да искарат по някой лев,че тук за да си направиш online магазин нищо не се влага,като пари и т.н.Само време...

Проблема не е да се направи онлине магазин а да се изкара нещо от него. Моят съвет е: НИКОГА НЕ ПРОДАВАЙТЕ ЕЛЕКТРОНИКА. Причините са около 1500 но не ми се изброяват. Поне янма да ви мъчи въпроса защо толкова се търси електроника а аз нищо не мога да продам. Интернет търговията е преди всичко търговия и доста по малко интернет
 
Re:

alto69 каза:
От магазина може да се каже,че е малко въпрос и на късмет(защо)ами защото взимаш процент за всико което е купено чрез теб!Може да изкараш и малко и много,зависи от Рекалами и т.н

Аз съм се убедил че в търговията късмет няма. Има много работа
 
Мдам Американците имат една много готина поговорка точно за това:

Колкото повече работиш* толкова повече късмета е на твоя страна :)


*има се на предвид work не job
 
coolice каза:
Мдам Американците имат една много готина поговорка точно за това:

Колкото повече работиш* толкова повече късмета е на твоя страна :)


*има се на предвид work не job

Това имах предвид. Че ако се чака само на късмета не става. работата му е майката и всичко си идва на мястото. Някой на скоро ме беше питал не става ли да се потруди по един онлайн магазин и после по инерция да вървят нещата. :)))) По инерция само колите на баира :)))
 
Re:

alto69 каза:
ТОВА ми хареса!Ето Bux.to например,печели се малко,около 0.10$ на Ден,ама ако имаш 10 20 30 40 100 реферала става друго!От всеки твой реферал взимаш толкова колкото той е изкарал!Връщам се пак към твойте думи,Иска се бачкане.Рефералите сами няма да дойдат(трябва да се привлекът)Аз например имам около 60 реферала от които взимам около 6$ на Ден! Има възможност и да се купят реферали. :wink:

Минималната заплата в БГ е 200 лв. Това прави при 20 работни дни по 10лв на ден. 6$ са ти около 7 лв. Простата сметка показва че по добре се хвани някаде на работа за минималната заплата. 60лв на месец ще искараш повече. Просто математика. Виж разгледай янкой афилиейт за начало. Остави ги тез глупости
 
Направи си 10 такива програми с по 50 реферала и ще вземаш 1800 на месец и въпреки това ще е по-малко от това което може да се изкара от афилиейт програмите .
Е разликата не е само в парите........
 
Стига си спамил с реферер линкове...
Копирайтинга ти е слаб.. питай Апостол ако не вярваш. :lol:

Това е форум за електронен бизнес и маркетинг, а не за клик-програмки.. има едно нещо дето му се вика "added value"(към сайта) и със всеки твой пост "сереш" в/у него.

Поздрави.

п.п. Пробвай този сайт, трафика там е по-"таргетед" за такива като теб. Успех.
 
От: Един начин за печелене от интернет!Малко,но сигурно..

Сам няколко букс сайта плащат да знаете, и има хора дето изкарват 200-300 долара на месец!!! без работа!
 
От: Re: Един начин за печелене от интернет!Малко,но сигурно..

абе гамен, дигаш 4 годишни теми. А с тея 200-300 долара не милионери, а направо милиардери ще станем
10000000:300=3333 месеца бачкане=милиардер.Искаш да ни убедиш,че е непостижимо да станеш милиардер?
 
От: Един начин за печелене от интернет!Малко,но сигурно..

Според мен трябва просто всеки да си знае мястото и да работи това, което може, а не всеки втори да се води ИТ, дизайнер или програмист и то без покритие... :)
 

Горе