Един нов проект - Мнения и коментари :))

Thebusiness

Member
http://facegroups.webatu.com/

Занимавам се сега с това сайтче и целта е да препечеля малко от адсенсе,пък да видим... :п

Та... аз го мисля по следния начин:

Добавям си категории и в тях различни мисли,разни групи,лафове и каквото ви дойде на ум. И както се вижда от долу,след всяка статия има 1 share бутон,който след като се натисне в профила ти в фейсбук се появява следното :

http://www.predpriemach.com/attachment.php?attachmentid=849&d=1280589861

И така това се показва на приятелите на този човек,които си го е харесал.. и така някой приятел може да цъкне и от там приятелите на приятеля и така нататък.. позната история..

Това е единия метод за реклама,които съм измислил,а друия е svejo.net ..

От вас искам ако може да ми кажете - какво да пооправя , дали са добре адсенсе рекламите,друг начин за популяризация и естествено мнение :))

И мерси предварително!! :П

Успехи!
 

Прикачени файлове

  • Заснемане.PNG
    Заснемане.PNG
    12.7 KB · Преглеждания: 23
От: Един нов проект - Мнения и коментари :))

Вместо последната "новина" ( първата ) , сложи там adsense ,много по-печелившо ще е .
 
От: Един нов проект - Мнения и коментари :))

Вместо последната "новина" ( първата ) , сложи там adsense ,много по-печелившо ще е .

Няколко пъти прочетих мнението,но не разбрах къде :?: .. Ще може ли Screen,нещо ..? 10x

П.п имаш репутация от мен! :)

П.п2

Пуснал съм и реклама в фейса с онзи безплатен ваучер.. сега чакам да ме oдобрят само :]
 
Последно редактирано:
От: Един нов проект - Мнения и коментари :))

В долния ъгъл също , ляв и десен няма смисъл , по-добре да са в началото и края и да са само 2 .
 
От: Един нов проект - Мнения и коментари :))

Защото говорят , че повече пари се изкарват с 1 рекламно каре , както и се показват по-добри реклами ( по-скъпи ) , това може да са глупости , но някъде го мярках , ако греша нека ме опровергае някой , не съм сигурен .

едит : оправи рекламите си , направи ги релевантни по цвят със сайта ти .
 

Горе