Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

webtavern

New Member
Здравейте,
това е първата ми публикация в Предприемача и мога да кажа, че съм развълнуван! Нека да се представя накратко: Казвам се Велизар Дончев и съм интернет предприемач. Сътрудник съм на доста сайтове в Англия и Турция. С висше образование, специалност "Икономика и мениджмънт" в Истанбулския университет.

Та, стига толкова празни приказки :) Както става ясно от заглавието, вече България има един нов сайт. Казва се webtavern.org (букв: уеб механа). Проекта е основно реализиран в САЩ, и името му е wptavern.com. Познавам се лично със собственика на този сайт и ми предложи да направя такъв (подобен) проект за България. След 1 седмица, казах "окей".

Какво представлява webtavern.org?
От дълги години се познавам с момчето Дженк Юсеин (мисля, че беше gnmerindjey) и бях му обещал да реализира такъв проект и че ще му помогна безвъзмездно. Сайта, който създадохме се казва webtavern.org (извинявам се, че поствам линковете директно). В него ще има съдържание като Wordpress (теми, плъгини, кодове и др), Blogger (по същия начин като WP), Seo, монетезиране от уеб сайтове, уеб приложения (за уебмастъри, скриптове) и много други щуротии. Мисля, че избрахме добра ниша и ще се трудим докрая за нея. Българите ще имат сайт, който предоставя всичко необходимо- лесно,бързо и ефикасно!

Оставям всичко в ръцете на това младо момче и ще гледам развитието на проекта. Да знаете, че ще му дам достъп до този профил за да може да публикува от тук.

Виждам, че някои хейтват момчето, но аз лично съм очарован от желанието му и потенциала за развитие.Познавам баща му, който се занимаваше с електронна търговя. Надявам се, че ще помогна на българската аудитория (дори докато съм в САЩ). Основната ми идея (доколкото се може) е поне малко да дадем тласък на блогавнето в България.

“Ако корабът не идва, плувайте до него,“ Джонатан Уинтърс.

Пожелавам Ви, както в кръчмата имате хубави моменти, същото и да се случи в сайта ни. Успех на всички млади предприемачи!

Наздраве :beer: ,
от вашата уеб механа.
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Не че нещо, ама лично на мен ми идвате в повече с представянията си и като отвориш нещото и там един ......гол..
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Не че нещо, ама лично на мен ми идвате в повече с представянията си и като отвориш нещото и там един ......гол..
Здравей! Благодаря ти за коментара, г-н Мартин. Аз няма да се захващам със сайта, както казах другото момче. Надявам се, че ще оправдае моите очаквания, защото наистина вложих в него. Незнам какъв тип е, но надявам се да си струва. А относно представянето - исках да го направя максимално кратко (не се получи),но в крайна сметка повече информация никога няма да те нарани :) Поздрави!

PS: Сайта още не е пуснат. В момента се работи върху него, просто сега пуснах темата. Сигурно всичко ще е тик-так след 2-3 дни.
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Надявам се, че няма ще оправдае моите очаквания, защото наистина вложих в него. Незнам какъв тип е, но надявам се да си струва.

О даааааааа!!! Със сигурност няма да оправдае очакванията :D

След като видях как момчето "представя" iPhone 6 с това видео вече съм speachless :D
Поне да беше прочел коментарите под видеото, вместо да си смуче "ревю" от пръстите.

Виждам, че някои хейтват момчето, но аз лично съм очарован от желанието му и потенциала за развитие.
Не става въпрос за хейт. В началото даже му се кефех на детския ентусиазъм.

Просто за младежа е по-добре да ходи да щипе мацки, вместо да се занимава с неща, които са му тотално непонятни!
На какво смяташ, че може да ни научи някой, който има поне 10 теми във форума, в които пищи как се е осрал? Той ли ще ми "пише" "ревюта" и ще ми обяснява за теми и плъгини ли?
Че той собствения си сайт не може подкара.
И ако си мислиш, че някой с познания доближаващи се до средно ниво, не е прочел отдавана тези неща в оригинал дълбоко се заблуждаваш.


Какво смислено може да каже за WordPress човек, който смята, че "Основни плъгини за WordPress" са неща като Page View Count и WP-User Online?
Какво смислено може да каже по тема SEO човек, който има тагове "как", "най" итн ?
 
Последно редактирано:
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Другото нещо което ми направи силно впечатление е инвестицията в хостинг. Явно е модерно да си правите по няколко профила и да си се хвалите.САМИ.
 
От: От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Торбалански,
Здравей, вече съм аз тук (Дженк). Разбирам, че съм още на такава възраст, в която правя много грешки. Надявам се със времето те да се оправят и да не се повтарят. В момента се уча на всичко, благодарение на форума. Относно ревюто - никакво ревю не съм правил.Става си ясно, че аз не съм го правил, а е видео от Youtube. Просто споделих мненията на няколко хора. Явно не ти допадам. Това не е мой проблем. Ще се опитам да направя всичко възможно по силите си. Уча по 2-3 часа за WordPress и искам да ти кажа, че искам да я науча таз системка. Стана малко като роман, но какво да се прави..
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Другото нещо което ми направи силно впечатление е инвестицията в хостинг. Явно е модерно да си правите по няколко профила и да си се хвалите.САМИ.

Никой не се хвали, млад предприемач! Просто искахме да представим нашият проект, който ще пуснем.. Какво толкова? Приятна вечер.
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Някой да ги гръмне и двамата за да не се мъчат.... ама наистина трябва да се легализира ефтаназията в България.
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Сайта в момента не работи, ама името от таверна ли идва :)
Ако да, дизайна трябва да е такъв, че като кликаш по линковете - чинии, те да падат и да се чупят със звук :lol:
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Някой да ги гръмне и двамата за да не се мъчат.... ама наистина трябва да се легализира ефтаназията в България.
Нищо лично, ама виШ
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Иййййййййййййй да го ева това перхунде :lol:
На ТОВА сигурно сте попадали, но много ми хареса и исках да го споделя :lol: Хаа Хааааааааа
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Аз също съм Анкарски възпитаник и доста съм мислил за една разработка , но скоро ще пусна блог за турските филми ,които са много харесвани в България!
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

На ТОВА сигурно сте попадали, но много ми хареса и исках да го споделя :lol: Хаа Хааааааааа

Мерси Крейзи, нема такъв цирк - посмях се!
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Пускай си го в Турция, що в България?
Аз също съм Анкарски възпитаник и доста съм мислил за една разработка , но скоро ще пусна блог за турските филми ,които са много харесвани в България!
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Нищо лично, ама виШ

Опазил ме Господ, да има нещо лично между нас :) тогава аз ще се гръмна, собственоръчно.
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

На ТОВА сигурно сте попадали, но много ми хареса и исках да го споделя :lol: Хаа Хааааааааа

Хахахаха! Аз не го бях виждал, ужас как може да има такива хора :D
По темата, претставянето беше напълно излизашно, понеже съм сигурен, че никой(разбирай никой) не го прочете цялото.
По проекта опитва се да му направиш вирусен ефект, обаче некакси нема се получи по тоя начин.

Перхунде, перхунде :lol:
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Аз поне планирам с интерес да следя развитието на настоящата тема :) .
Изключително приятно ще ми е да наблюдавам усилията ви да "дадете тласък на блогването в България" :mrgreen: .
 
От: Един нов сайт за уебмастърите (но не само)

Петъчна тема в четвъртък, стига аз имам работа да върша, а не да цвиля пред компа!
 

Горе