Един нов сайт - razmennik.net

От: Един нов сайт - razmennik.net

А днес кво оправяш?
В момента сайтът ни се преработва, добавят се нови функции.Какво можете да очаквате :
Истинска печалба за активност в сайта и извън него ( пари )
Блог
Промоционални коледни пакети
Премиум секция

За сега няма да имаме промянва в дизайна.Нека си остане коледен

Несериозна работа, после се чудиш що те хранят.
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Това, което пише там оправям.В зависимост от това, което правя страницата се обновява.
След коментарите на AMAUN явно ще има и негови последователи
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Това, което пише там оправям.В зависимост от това, което правя страницата се обновява.
След коментарите на AMAUN явно ще има и негови последователи

Добре. Рекламираш сайта. Малко след това ти започват проблемите. "Ама пишете на маймуница, ама това, ама онова".
Искам да го видя. Пак го оправяш. Утре как ще е?
Не става така. Търсиш си клиенти - сайта бъгав, не работи. Как да си ги намериш?
И няма да съм само аз "последовател". Просто другите не им се занимава или са видели, че нищо не става и са те отсвирили още преди да си почнал.
 
От: От: Един нов сайт - razmennik.net

Благодаря все пак, че правиш така да получавам негативна репутация и никой да не иска да посети сайта.Моля те недей пиша в тая тема.След като е готов сайта отвори го и пак провери и си давай мнението.

Хафтеееее...

не човек а желязо ;)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

След коментарите на AMAUN явно ще има и негови последователи

УОУ..
Какви последователи бе човек.
AMOUN, много добре ти ги обясни нещата..

Това, че нямаш търпение да почнеш да припечелваш от проекта говори лошо за теб.
Без търпение за никъде не си в НИТО ЕДНА сфера на БИЗНЕСА.

Особенно пък в IT-то.. Тук се чака.. и се чака.. и се чаааааакааааа.. та, чак да ти се изчака чакалото...
Важното е вяра да имаш и търпение.. Другото ще си дойде!

Пускаш нещо, незавършено.. пълно с бъгове.. после пускаш Мaintenance, и искаш да ти харесаме продукта..
Еми не става така човек..

Аз когато пусках първият ми уеб сайт тук, намазах доста критики.. всичко си оправих.. Благодарих за критиките.. поучих се.. и бинго.. сега вървят нещата..

Никой не е против теб, и против сайта ти..
Като направиш нещо ЗАВЪРШЕНО и готино, няма проблем.. публикувай го.. понеси критиките.. промени го... и успей! това е.. ;)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Ще ползвам темата за да представя и моя нов сайт.
www.vzemi-1000-dolara-free.com
В него на всеки който се регне получава 1000 долара.
Сайта още не е завършен, ама скоро мисла да го пусна,ама не се знае.
Ама да знаете, че е много добър.
Чакам мнения за сайта.

От време на време, все се намира някой, който да пусне някоя темичка за развеселяване :D :D :D
Тоя сайт, ако не бях прочел предните мнения за какво е БИЛ,нямаше и да разбера за какво е.
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Хах човек да очаква помощ от уш СъФорумци.Моля темата да се изтрие. PredPriemach вече не е както беше преди ;) Айде със здраве.Пхах тук всеки трябва да се покаже вече колко знае колко може какво има.Всички повтаряте едно и също и си мислите, че някой ще ви помисли за разбиращи.Не критикувам никой, но това вече не е форум за помощ, размяна и т.н.Стана форум, където всички се показват :)

Не ме интересува, вече какво ще пишете надявах се на колегиалност и добро отношение и помощ, а кво получих.Критики ( не тези, които помагам а такива които усмиват).И Симеон в този бизнес съм от повече време от колкото изглежда ( ИТ ) и ИТ не е само рекламата.Със сигурност и този коментар ще получи усмивателна критика и за мен отрицателна репутация.

Сега следват 20 коментара, няма да ги чета всеки да се мисли за знаещ.И ако ме питате в този форум съм от повече от всички писали по темата.

Можете и този акаунт да ми изтриете, като предишния беше блокнат заради лъжливи копе*енца, дето се мислехе за много отворени.

С уважение, към истинските съфорумци, които ми помогнаха и които не се мислят за много знаещи, ами помагат.Най-вече за тези регистрирани преди 2009 ;)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Успокой се бе човек. Хората ти помогнаха, сляп ли си?
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Новорегнат спамер се засилил да прави недоклатена реклама на недоклатен сайт.
Оспамва орталъка, изпльоква си линкчето, после писка за съчувствие и помощ от страна на 'съфорумците' и се прави на олдскуул едва ли не... А 2009 сигурно е бил на не повече от 14 - съдейки по уменията за писмено изразяване.

Кога наспами на хората темите, кога стана 'съфорумец' бре?

Нищо ново. Давайте следващия.

ПС: Ултимативната изцепка в спамерския (разбирай до 10-тото мнение) период на същия тоя дри*льо беше в темата на танипо - с офертата за отстъпки за колеги. Жалко че вече е изтрита и не се вижда колко доброжелателен е малкият пл*х.
 
Последно редактирано:
От: Един нов сайт - razmennik.net

сега го виждам, исках да добавя сайт, но в момента тече ъпедейт, кога ще може да се ползва?
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Кога ще тръгне тоя сайт? Тео нямаше ли нещо подобно?
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Кога ще тръгне тоя сайт? Тео нямаше ли нещо подобно?
Имам работещо подобно, но уви, няма интерес. Все пак, да използвам -

http://gooneup.com - Г+1

http://ednoplus.com - Г+1 и СВЕЖО!!!!

Напълно работещи, не полежащи на бан заради начина на харесване :D
 

Горе