Една добра оферта - how to статии за вашият сайт

HavVvoC

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте драги съфорумци и настоящи или бъдещи уебмастъри. В следващите няколко реда, ще ви предложа оферта, която не сте срещали скоро (може би и никога). Предлагам ви уникален контент за вашият сайт под формата на статии. Статиите са „how to” и са на всевъзможна тематика – каквато си пожелаете. На английски са (но има възможност да бъдат преведени напълно безплатно на български) и са супер направени, с подробни обяснения, тънкости и пр. Сега сигурно ще се запитате, колко ще ви струва цялото удоволствие? Пакет от 10 абсолютно уникални и неповторими в интернет пространството статии ще ви струва 50 лева. Като се замислиш си е доста добра инвестиция в сайта, защото на каквато и тематика да е, аз ще ви предоставя уникални статии „how to”. Начините за плащане са разнообразни за ваше удобство, предлагам плащане по paypal, epay.bg, moneybookers или директно по банков път. За връзка моля пишете ми на имейла havoc_[et]abv.bg на ЛС или тук в темата :)
 
От: Една добра оферта - how to статии за вашият сайт

интересува ме средна дължина на статиите... символи или думи и дали има картинки.
 
дължината варира от 100 до 500 думи , като в някои статии има и картинки , но не на всички.
 
От: Една добра оферта - how to статии за вашият сайт

Здрасти колеги :) При интерес, ето две пробни статии, да видите за какво става въпрос...


edti: ето ги вече наистина, бях забравил да дам копи/пейст :D
"How to" Create Natural Beauty Products
"How to" Fix The Oily Skin Problem
 
Последно редактирано:

Горе