Една евтина услуга.

От: От: Една евтина услуга.

Научи си да пишеш първо дечко и тогава предлагай услуги. Нито знаеш какво е правопис, нито какво е спам, нито можеш да си предложиш услугата. Услуга ли казах? Ти такава нямаш.
Незнам дали аз трябва де са науча да пиша.Погледни първо себеси имаш бая правописни грешки "дечко" :mad::mad::mad:
 
От: От: От: Една евтина услуга.

Незнам дали аз трябва де са науча да пиша.Погледни първо себеси имаш бая правописни грешки "дечко" :mad::mad::mad:
"Дечко" е нарицателно малък глупчо. Явно не си за този форум все още. Това, че админите се стремят към брой посетители на форума не оправдава присъствието ти. Предложението(не услугата, защото такава няма) ти е глупаво и инфантилно.
 
От: Една евтина услуга.

Колко ли още подобни линка са нужни за да вразумят детето?
 
От: Една евтина услуга.

Аре махайте темата.Незнаех че има такива сайтове :)
 
От: Една евтина услуга.

Аре махайте темата.Незнаех че има такива сайтове :)

Има google, ако го беше питал всичко щеше да ти каже ;)

Едит: Много ми е чудно и да ги нямаше тези сайтове, колко грамотно щеше да свършиш работата си, след като не знаеш, че "Незнаех" се пише Не знаех!?!?
 
От: От: От: Една евтина услуга.

Незнам дали аз трябва де са науча да пиша.Погледни първо себеси имаш бая правописни грешки "дечко" :mad::mad::mad:
Имам претенциите, че съм г/д грамотен човек.И в неговия пост открих само една грешка, това ако е бая, какво ще кажем за 3-4 грешки :)??
 
От: От: От: От: Една евтина услуга.

Имам претенциите, че съм г/д грамотен човек.И в неговия пост открих само една грешка, това ако е бая, какво ще кажем за 3-4 грешки :)??

Аз пък открих малко повече ;)
#1 - Не знам - пише се разделено
#2 - Себе си - отново
#3 - За пунктоацията да не говорим - 2 запетайки ;)

Извинявай, ама това са само две кратки изречения. Представи си един голяяям текст ;)
 
От: От: От: От: От: Една евтина услуга.

Аз пък открих малко повече ;)
#1 - Не знам - пише се разделено
#2 - Себе си - отново
#3 - За пунктоацията да не говорим - 2 запетайки ;)

Извинявай, ама това са само две кратки изречения. Представи си един голяяям текст ;)
А за тигъра какво да кажем? Той дори не знае кога завършва едно изречение и започва друго.
 

Горе