Една интересна статия

От: Една интересна статия

Прочетох статията. Съгласен съм с посланието. Най ми хареса описанието на “job” -> “Just Over Broke”
 
От: Една интересна статия

Четох и като се замисля май е наистина вярно, че 90% от хората преди заплата точно нямат никакви пари...за жалост преди да изобретим роботите май нямаме много шансове това положение в глобален мащаб да се промени :)
 
От: Една интересна статия

...за жалост преди да изобретим роботите ...

Мисля че "роботите" вече са изобретени, просто трябва да се научиш да ги ВИЖДАШ, СГЛОБЯВАШ и ПОДДЪРЖАШ.
Нима не е "робот" сайт, в който си вложил цялото си сърце, който "удря десятката" и носи ДОБЪР приход, а от теб се иска само да го поддържаш по няколко минути дневно?
Изгради си "армия" от такива "роботи" и живей щастливо!

ПС: Just DO it!
 
От: От: Една интересна статия

Мисля че "роботите" вече са изобретени, просто трябва да се научиш да ги ВИЖДАШ, СГЛОБЯВАШ и ПОДДЪРЖАШ.
Нима не е "робот" сайт, в който си вложил цялото си сърце, който "удря десятката" и носи ДОБЪР приход, а от теб се иска само да го поддържаш по няколко минути дневно?
Изгради си "армия" от такива "роботи" и живей щастливо!

ПС: Just DO it!

Много добре казано, и напълно вярно бих казал. За това не се бях замислил докато пишех коментара :)
 
От: Една интересна статия

А какво ще правят хората, когато бъдат изобретени роботи, които да ни заместват? Тук опираме до книги като 'The Butlerian Jihad' и 'The Machine Crusade'
 

Горе