Една статия на различни платформи

OSH

Well-Known Member
Здравейте!
Ако имам reddit и LinkedIn групи и на други платформи и напиша статия - как да я публикувам навсякъде без сео проблеми ?
Ако копирам линка не излиза текста а само линк, а и не всеки е регистриран в другата платформа.
Не мога да редактирам изцяло всеки текст за всяка платформа
 
Няма да имаш SEO проблеми - просто търсачките ще изберат едното място за origin и ще го класират, а на останалите ще шибнат по 1 пеналти за дублиран контент и тва е.
 
  • Like
Реакции: OSH
Няма да имаш SEO проблеми - просто търсачките ще изберат едното място за origin и ще го класират, а на останалите ще шибнат по 1 пеналти за дублиран контент и тва е.
Е това не е ли сео проблем ?
И с това пеналти кво става ?

То като гледам май нито Reddit нито LinkedIn се класира в гоогле, че да ми пука май.
Иначе може ли в самия Reddit или LinkedIn да не ми класира групите ? Например при търсене на ключови думи в техните търсачки ?
 
Последно редактирано:
Е това не е ли сео проблем ?
И с това пеналти кво става ?

То като гледам май нито Reddit нито LinkedIn се класира в гоогле, че да ми пука май.
Иначе може ли в самия Reddit или LinkedIn да не ми класира групите ? Например при търсене на ключови думи в техните търсачки ?
Не е проблем - нормално и логично поведение е.
 
Аз не хващам идеята нещо
Имам няколко групи в различни платформи.
Пиша един текст/статия и я публикувам в reddit/linkedin и т.н. после искам да публикувам същия текст в другата.
Как да избегна SEO проблеми ?
 
Имам няколко групи в различни платформи.
Пиша един текст/статия и я публикувам в reddit/linkedin и т.н. после искам да публикувам същия текст в другата.
Как да избегна SEO проблеми ?
Какво те бърка, след като не е на твой сайт? На редита ли ще правиш SEO?
 

Горе