Едно въпросче свързано с....

eshk0

Member
Много ми е чудно откъде идва тази грешка? :shock:

XUNyFi.jpg

също така и някои сайтове ми ги зарежда наполовина, след като ги рефрешна (понякога по няколко пъти) зарежда нормално т.е цялата страница.

Смених почти целия компътър (без RAM и видео картата) и пак продължавам да ги имам тия неизправности :shock:
 
От: Едно въпросче свързано с....

1) In the address bar type “about:config” (but without the inverted commas)
2) Tell it that you will be careful, Promise!!
3) In the filter type encoding
4) There should be one option reading “network.http.accept-encoding”
5) Click in the value column and type “true” (again without the inverted commas)
6) This should fix it and you can search to your hearts content.
Source(s):
personal experience





това от гугъла

напиши content encoding error и чети


Как може да смениш почти всичко в компютъра заради софтуерна грешка?
 
От: Едно въпросче свързано с....

Благодаря за информацията, не съм сменял всичко заради това :) просто стария не ми вършеше работата ;)

По стандарт в тази настройка пише gzip, deflate смехин това с true но повече сайтове се разцепиха...
 
От: Едно въпросче свързано с....

firewall инсталиран на компютъра? firewall активиран на рутера, ако ползваш такъв?
 
От: Едно въпросче свързано с....

firewall инсталиран на компютъра? firewall активиран на рутера, ако ползваш такъв?

FireWall е активиран в компа но не мисля да е от това, но ще пробвам.
 
От: Едно въпросче свързано с....

FireWall е активиран в компа но не мисля да е от това, но ще пробвам.
На устройството "компютър", "комп" ли му се казва вече? Задаваш въпрос без никаква допълнителна информация и фактическа обстановка, а не приемаш предположения....
 
От: Едно въпросче свързано с....

еее, че голяма работа като съм написал комп!!! Каква допълнителна информация искаш? Аз ако знам от какво е или откъде е проблема, вобще нямаше да питам тук.
 
От: Едно въпросче свързано с....

еее, че голяма работа като съм написал комп!!! Каква допълнителна информация искаш? Аз ако знам от какво е или откъде е проблема, вобще нямаше да питам тук.

тогава не пиши "не мисля, че .....", защото сам си противоречиш в две последователни мнения. За да ти върне такава грешка означава, че имаш софтуер на компютъра, който проверява response http headers. Ако се вярва на това, че с всички браузъри се появява този проблем, значи има друг софтуер - firewall, антивирусна и т.н. Ако не е от firewall-а на компютъра, може да е от firewall-а на рутера. Повечето SOHO рутери вече имат някакви вградени функции за филтриране.
 

Горе