Едно некомпетентно въпросче?

nutrim

Member
Така въпроса ми е. Когато си регистрирам сайта в хилядите безплатни директории, трябва ли да го правя ръчно или има възможност процеса да се автоматизира и ако да, как ?
 
ако искаш да има смисъл трябва ръчно , но есетствено с помоща на някой туул като робоформ , в който ти предварително задаваш стойностите на определените полета и после с натискането на един бутон той автоматично попълва всичко (почти всичко).
 
От: Едно некомпетентно въпросче?

Както и това че има софтуери работещи с някой други директорий, но факт е че пак се стига до код или и-мейл за верификация, което не го прави изцяло автоматичен процес. :) Има много услуги предлагащи събмити, платени или безплатни (тук е само при някакво условие, и е обикновенно от форуми на уебмастъри).

Ако имаш винанси - плати, ако имаш време - сам го направи. Много зависи и това какви листи използваш и колко от тях са с директорий с бързо удобряване. Все пак е тъпо да събмитваш и да те реджекват на всяка 2-ра. Поне според мен.:) ТА ИЗПОЛЗВАЙ И ДОКАЗАНИ ЛИСТИ. :) Успехи
 
От: Едно некомпетентно въпросче?

Благодаря за отговорите!

Имам още едно въпросче. Има ли смисъл да регистрирам сайта ми в англоезични търсачки и директории при положение, че сайта ми е изцяло на Българиски ?
 
Re: От: Едно некомпетентно въпросче?

Благодаря за отговорите!

Имам още едно въпросче. Има ли смисъл да регистрирам сайта ми в англоезични търсачки и директории при положение, че сайта ми е изцяло на Българиски ?
ми ще бъде отхвърлен от 99 процента от директориите а за търсачките има смисъл
 
От: От: Re: От: Едно некомпетентно въпросче?

чак пък 99%
от мойта практика около 30-40 % ми го одобряват.

Описанието на english ли го пишеш ?
И може ли да ми дадеш някой проверен лист на директории?
 

Горе