Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" - $6

От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетът за месец Март е изпратен на всички абонати - проверете си пощенските кутии. Успех на всички.

Офертата все още е валидна, като към нея има още изненадващи бонуси !

Здравей, може ли e-mail за paypal да ти пратя $, не мога да ти пиша на съобщение все още. И искам да попитам тези за януари, февруари и март, които съм пропуснал ще може ли да ми ги изпратиш?

Благодаря на всички за оставените мнения, много помагате!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Купих пакета преди 2 дни. Определено смятам , че цената е смешно ниска. Ако някой все още се чуди, по-добре да си го купи преди колегата да осъзнае колко ценен ресурс продава!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Бях решил да продам само 40 броя. Така и ще направя ! Тъй като вече съм продал 36 - има само още 4 свободни ! Като току що съм изпратил информация на още двама желаещи !

Побързайте ! След това затварям темата и преустановявам продажбите.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Първоначалната бройка от 40 пакета вече е продадена. Засега преустановявам услугата и може би ще я възобновя в началото на Април. Благодаря за покупката на всички ! Надявам се пакетът да ви е полезен и да продължава да ви е полезен през цялата 2012 година ! Сигурен съм, че има и доста ценни неща в бонуса, които са ви показали нови неща. Съвсем скоро ще пусна нов продукт и всички закупили този пакет ще могат да го вземат с голямо намаление. А на всички абонати съвсем скоро ще изпратя едно безплатно бонусче свързано с новият Timeline на Фейсбук, който съм убеден, че ще ви е полезен да влезете по - бързо в час с новите промени в социалната мрежа.

Още веднъж - благодаря на всички и успех !
 
Последно редактирано:
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Здравей,

Изпрати ми ЛС и детайли за плащане.

Поздрави!

Alexander
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Във всяка книга (ръководство) има винаги нещо много полезно. В този пакет също има полезни неща и си заслужава внимателно да се запознаете с тях. Затова го препоръчвам.
Преценката дали ще ги използвате и каква част от нещата ще прилагате на практика е лична за всеки един. Плюсове - добра комуникация и бърза доставка.

Успех на всички!
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

така и не отговори на въпроса дали има нещо общо с Анжела и Пол?
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

има общо с Анжела и Пол - отговорих на въпроса на лични на човека , който го зададе. Не искам да рискувам още някой да се появи и да пита това, затова отговарям в темата.

Поръчките са прекратени - макар че съм сигурен, че точно ти не се интерсуваш (а и от каквото да се интерсуваш аз лично няма да ти продам нищо), защото току що се сетих, че ти си същият който ми вдигаше скандал за моят домейн, който аз си продавах на мойта си цена и се продаде докато ти се кълнеше, че няма да се продаде :)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

ако искаш мога и тук да почна. ама айде само малко ще подскажа, че продаваш нещо за което нямаш права да продаваш. във всеки пакет поне на Анжела пише, че не ти дава права да продаваш и дори да даваш. сигурно и от нея си взимаш и скрийновете на всяка стъпка. или просто махаш нейното инфо и продаваш направо :)

а домейна се продаде под цената за която ти се кълнеше ето я и темата да си припомниш http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29134&page=2
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Сигурно ама не е сигурно :) Не са на Анжела - написах, че имат общо с тях. Направени са по същият модел (със скрийнове и указания), а може би някои линкове използва и тя - не знам. Това не са нейни линкове, а такива които тя използва също като мен и много други хора. Не виждам защо други да не могат да ги използват. И това е само част от услугата и пакета и от бъдещите ползи, които ще имат тези, които се абонираха до края на годината за $6. Според мен - бонусът към него, който лично съм писал е по - ценен. Но няма смисъл да спорим.

п.п.

А за домейна - приеми, че този който го купи - плати и таксите в paypal и печеля :)

Поздрави
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Писах ти още вчера, ама нещо не ми обърна внимание...
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Доста късно видях темата :( Ако има още свободни позиции бих искал да се абонирам за услугата. Прати ми email за PeyPal ако е възможно.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Всички абонати би трябвало да са получили имейл с изненада въпреки техническите трудности :) Ако някой не е получил имейл - нека се свърже с мен на лични. Както и ако някой има въпроси по това, което е в мейла.

Поздрави
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Много съм доволен, както каза така стана.
Всичко бе изпълнено в срок, добре описано и с много бонуси, препоръчвам го на всеки който не е много сигурен какво е беклинк.
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Здравей, продаваш ли все още пакета?
 
Re: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Пакетът е страхотен, както и бонусите към него. :)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Обаче автора продължава да ме изненадва ;) Определено си заслужава покупката ;)
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Аз ще мога ли да се сдобия с такъв пакет? Писал си, че може да възобновиш продажбите през април очаквам да се свържеш с мен за покупка. Поздрави
 
От: Ежемесечен пакет DoFollow PR4+ беклинкове + бонус книга "Backlink Ръководство" -

Прати ми пейпал на ЛС да взема и аз ако подновиш абонамента.
 

Горе