Ей, Тулупи, протестирате ли?

Очаква се още един транш кинти и да докарат рейсовете от цялата страна иначе в София не могат да съберат толкова хора - смахнатата тройка в действие, не знам как мислят хората за толкова наивни.
Дотам ли вече пропаднаха, че да стигнат до яловия номер на боцинка да докарва контра-протестиращи чак от Бургас?
 
Толкоз отчаян и вкопчен във властта политик не сме имали.

Хем е смешно хем ми е неудобно да го гледам как драпа и се мъчи.

Той ако си подаде оставка заради 200 човека, значи повече да не се появява изобщо на сцената..

в други държави излизат по 10 000 човека и пак ен си подават оставките хората..
 
Той ако си подаде оставка заради 200 човека, значи повече да не се появява изобщо на сцената..
Всеки се мисли за представителна извадка на народонаселението, ама не е. И снощи в една от проправителствените медии показаха цифрите. Над 60% подкрепят протестите. Само около 20 са против
Зает съм с унищожаванети на промишлено количество алкохолни напитки,
На Мичурин, нали? :) :) :)
За мен пак нищо. Вкъщи съм си, бачкам. 5 котешки гърла имам да храня, а ти прибра парсата сам. :(
 
Егати, ако това което ви плащат стига само за Мичурин та той е главен координатор.
Според мен е някъде на All Inclusive @biaaro, пиене и иедене на корем, заслужил си го е все пак, ако Боко подаде оставка некъде по-така зимата ще има Кариби - Мариби, а защо не и Дубай.

А тебе @nandibandi кучета те яли, стиснати хора, гадове.
 
Последно редактирано:
Егати, ако това което ви плащат стига само за Мичурин та той е главен координатор.
Според мен е някъде на All Inclusive @biaaro, пиене и иедене на корем, заслужил си го е все пак, ако Боко подаде оставка некъде по-така зимата ще има Кариби - Мариби, а защо не и Дубай.

А тебе @nandibandi кучета те яли, стиснати хора, гадове.
Биаро я подпомага с котешка храна :)
 
Не съм любител на хотели и комплекси, в едно диво село съм. Ходя на едно и също място всяка година. Самостоятелна къща, без никакви екстри.

17783c766586d06b2c2656c417533582.jpg


Егати, ако това което ви плащат стига само за Мичурин та той е главен координатор.
Според мен е някъде на All Inclusive @biaaro, пиене и иедене на корем, заслужил си го е все пак, ако Боко подаде оставка некъде по-така зимата ще има Кариби - Мариби, а защо не и Дубай.

А тебе @nandibandi кучета те яли, стиснати хора, гадове.
 
На Дубай е биг боса. При него е ултра ол инклузив 7 звезди. Изпълнителите са на Мичурин. На бунгала. Толкова плаща партията майка. Изненадвам се как Биаро е заминал за почивка и отърва пристигането на месията Радев във Варна. Най-накрая щеше да се докосне до своя идол. Хонорара намаше да избяга за 2-3 дни. Ама може да е хванал някоя прИмоция за бунгало и ведомствен стол.
 
Биаро я подпомага с котешка храна
Не. Не го прави. Приемам подкупи в неограничени количества Whiskas Pouch. Който иска да се включи с подкуп. ;)
 
...
5 котешки гърла имам да храня, а ти прибра парсата сам. :(
Щом 5 те плашат, няма да казвам аз колко храня.

Не. Не го прави. Приемам подкупи в неограничени количества Whiskas Pouch. Който иска да се включи с подкуп. ;)
Голяма грешка да ги свикнеш на тва.
Хем не е качествена хем отказват друга.
 
Щом 5 те плашат, няма да казвам аз колко храня.


Голяма грешка да ги свикнеш на тва.
Хем не е качествена хем отказват друга.
Като ви спрат пенсиите от позитано ще минете на попара :)
 
Смях, ама е пълно с пенсионери които вярват, че ако не гласуват за БСП ще им спрат пенсията...
Всеки се опитва да се заиграва с някакви страхове
Едните се заиграват с пенсиите, други се заиграват с религии, трети с лозунги от типа "маските са за да мълчите" ...
Всяка партия си има някакъв таргет и постоянно се заиграва с него
 
Смях, ама е пълно с пенсионери които вярват, че ако не гласуват за БСП ще им спрат пенсията...
Смях, ама като ги сравниш с количеството идиоти, които вярват, че без Боцинката ще счупят държавата си е за плач.
 
Смях, ама като ги сравниш с количеството идиоти, които вярват, че без Боцинката ще счупят държавата си е за плач.
Още по -плачевното е, че си мислиш, че майчето и курнела ще те спасят
 
Още по -плачевното е, че си мислиш, че майчето и курнела ще те спасят
Изпълзя трола. Някъде да съм казал нещо по темата, освен Баце чао, чао, чао?
 
Само ти ли имаш право да говориш тук?
Говори си, то кой ли те слуша. То и за трол не ставаш, само спам на килограм за вечерния отчет.

Единственото, което искам е да не ми приписваш думи, които никога не съм казвал.

И понеже основната ти цел е да се размива темата ще се самоцитирам

Смях, ама като ги сравниш с количеството идиоти, които вярват, че без Боцинката ще счупят държавата си е за плач.
 
Говори си, то кой ли те слуша. То и за трол не ставаш, само спам на килограм за вечерния отчет.

Единственото, което искам е да не ми приписваш думи, които никога не съм казвал.
Трол си ти, биаро, нандито и няколко други тъпанари, но е и аз
и дали ще ти слагам нещо в устата и какво ще е то - си е моя работа
 
Щом 5 те плашат, няма да казвам аз колко храня.
Еее, ама ти си програмистче, а аз прост драскач. Можеш да си позволиш да поемеш и мойте. :)

Голяма грешка да ги свикнеш на тва.
Хем не е качествена хем отказват друга.
Ти какво препоръчваш?

Така и така боцинката е чао (въпрос на кратко време), да обсъдим и важните неща? :)
 

Горе