Ей, Тулупи, протестирате ли?

Аз съм проверил и съм наясно, че в тия и много други класации никога не сме се отлепяли от дъното. Но може да греша. ЗА това ти давам шанс да направиш сравнения. И това си го влачим от Тодор Живково време, по чиито "наследници" се прехласвате толкова много.
А провери ли голото баце дали спинка с гащи или без?
 
Аз ще ти покажа колко сме се вкопали в дъното само за 10 години при управлението на Борисов. Какво е било през комунизма, никой не го интересува. Преди 30 страници ти доказах с графики, че за 10 години имаме зверско изоставане от всичките ни съседи, по БВП, сега ще ти докажа и по останалите показатели. Пък ти си спори с числата колкото искаш, тях комунистите не ги интересуват...


Аз съм проверил и съм наясно, че в тия и много други класации никога не сме се отлепяли от дъното. Но може да греша. ЗА това ти давам шанс да направиш сравнения. И това си го влачим от Тодор Живково време, по чиито "наследници" се прехласвате толкова много.
 
Чекмеджето, кюлчетата, пищофа, "Кърджалийската п*тка", "К*р се набива",...

Как ги анализираш и класифицираш ти по твоята ултра-аналитична система?
Фейк нюз, работа на КГБ?
Ти вярваш на картинки, съмнителни записи с недоказана автентичност, тоест вярваш в това което ти поднасят и грам не се съмняваш, че е истина, защо, защото така си избрал или просто така ти е по-лесно.
Пропускаш обаче да анализираш, да помислиш дали всичко това е логично.

Първо който е имал оръжие знае, че имаш шкафче със заключалка в което трябва да държиш оръжието си заключено, защото всичко се случва, не може да си оставиш патлака на масата и да заминеш на работа, Боко може да е всичко, но не и аматьор.

За парите - може ли да набухаш един милион евро както казват:) до главата си в чекмеджето и всичко това на място където не е някаква тайна квартира в която сте само ти и бандата ти, това направо е писано по Кръстника, нали това за мен е някакъв абсурд, капан за тъпаци бих го нарекъл.
Това е все едно гледам тъп турски сериал в който не са мислили логично, а са търсили ефекта.

За записа какво да говорим там откровено си личи, че е имитатор, винаги свири някаква музика за фон чиято цел е освен да отклони леко вниманието и да подчертае, че говорещия е простак слушащ чалга и щом слуша и чалга е и може би пиян, а вероятно е и зад волана.

Защо да не е фейк нюс все пак Бабикянчо е един от предводителите на кампанията срещу Боко:).
Дали е КГБ?
Ако следиш световни новини в частност за Русия какво се случва с Навални, те са способни на всичко, Русия има влияние в България и то огромно това не е тайна, но едва ли е КГБ понеже те направо трепят както виждаш.

Ти разбира се си имаш твоята истина, твоите доводи, няма лошо.
Боко не е цвете разбира се, но не съм го виждал да сипе толкова лайна върху някого.

Нищо Бареката сега ще ги оправи;)
 
Силно се надявам това да не го мислиш наистина. Това е върха на наивноста!


Ти вярваш на картинки, съмнителни записи с недоказана автентичност, тоест вярваш в това което ти поднасят и грам не се съмняваш, че е истина, защо, защото така си избрал или просто така ти е по-лесно.
Пропускаш обаче да анализираш, да помислиш дали всичко това е логично.

Първо който е имал оръжие знае, че имаш шкафче със заключалка в което трябва да държиш оръжието си заключено, защото всичко се случва, не може да си оставиш патлака на на масата и да заминеш на работа, Боко може да е всичко, но не и аматьор.

За парите - може ли да набухаш един милион евро както казват:) до главата си в чекмеджето и всичко това на място където не е някаква тайна квартира в която сте само ти и бандата ти, това направо е писано по Кръстника, нали това за мен е някакъв абсурд, капан за тъпаци бих го нарекъл.
Това е все едно гледам тъп турски сериал в който не са мислили логично, а са търсили ефекта.

За записа какво да говорим там откровено си личи, че е имитатор, винаги свири някаква музика за фон чиято цел е освен да отклони леко вниманието и да подчертае, че говорещия е простак слушащ чалга и щом слуша и чалга е и може би пиян, а вероятно е и зад волана.

Защо да не е фейк нюс все пак Бабикянчо е един от предводителите на кампанията срещу Боко:).
Дали е КГБ?
Ако следиш световни новини в частност за Русия какво се случва с Навални, те са способни на всичко, Русия има влияние в България и то огромно това не е тайна, но едва ли е КГБ понеже те направо трепят както виждаш.

Ти разбира се си имаш твоята истина, твоите доводи, няма лошо.
Боко не е цвете разбира се, но не съм го виждал да сипе толкова лайна върху някого.

Нищо Бареката сега ще ги оправи;)
 
Силно се надявам това да не го мислиш наистина. Това е върха на наивноста!
Виж сега това е моята истина, за която дадох доводи, а твоята е тази в която искаш да вярваш, така са и повечето хора няма страшно:)
Баце може да е всичко, но не и аматьор казах ти, това са аматьорски работи.
 
Баце е мутра, при тях пистолета е на шкафчето, а пачките в чекмеджето.

Това с касата е когато си подвластен на КОС-а, не е само тулупа да има пистолет. Все още имам право да нося такова, въпреки, че отдавна се отървах от тоя онгажимент.


Виж сега това е моята истина, за която дадох доводи, а твоята е тази в която искаш да вярваш, така са и повечето хора няма страшно:)
Баце може да е всичко, но не и аматьор казах ти, това са аматьорски работи.
 
Баце е мутра, при тях пистолета е на шкафчето, а пачките в чекмеджето.

Това с касата е когато си подвластен на КОС-а, не е само тулупа да има пистолет. Все още имам право да нося такова, въпреки, че отдавна се отървах от тоя онгажимент.
Да пистолета само ядове носи за това съм съгласен.
За другите доводи много по детски - баце е мутра значи трее така и така, само кокаин на масата дето не му сложиха.
Както и да е, всеки е свободен да мисли каквото иска и да вярва в каквото иска.
 
Ти вярваш на картинки, съмнителни записи с недоказана автентичност, тоест вярваш в това което ти поднасят и грам не се съмняваш, че е истина, защо, защото така си избрал или просто така ти е по-лесно.
Пропускаш обаче да анализираш, да помислиш дали всичко това е логично.

Първо който е имал оръжие знае, че имаш шкафче със заключалка в което трябва да държиш оръжието си заключено, защото всичко се случва, не може да си оставиш патлака на масата и да заминеш на работа, Боко може да е всичко, но не и аматьор.

За парите - може ли да набухаш един милион евро както казват:) до главата си в чекмеджето и всичко това на място където не е някаква тайна квартира в която сте само ти и бандата ти, това направо е писано по Кръстника, нали това за мен е някакъв абсурд, капан за тъпаци бих го нарекъл.
Това е все едно гледам тъп турски сериал в който не са мислили логично, а са търсили ефекта.

За записа какво да говорим там откровено си личи, че е имитатор, винаги свири някаква музика за фон чиято цел е освен да отклони леко вниманието и да подчертае, че говорещия е простак слушащ чалга и щом слуша и чалга е и може би пиян, а вероятно е и зад волана.

Защо да не е фейк нюс все пак Бабикянчо е един от предводителите на кампанията срещу Боко:).
Дали е КГБ?
Ако следиш световни новини в частност за Русия какво се случва с Навални, те са способни на всичко, Русия има влияние в България и то огромно това не е тайна, но едва ли е КГБ понеже те направо трепят както виждаш.

Ти разбира се си имаш твоята истина, твоите доводи, няма лошо.
Боко не е цвете разбира се, но не съм го виждал да сипе толкова лайна върху някого.

Нищо Бареката сега ще ги оправи;)
Боце не ги отрече тия матриали, ти обаче ги отричаш :D
Ооокей.

Има и направени експертизи - автентични са.

Пищова е в същата стая дето Боце спинка. Не е отишъл по никва "работа".

Пробвай някаква логика да навържеш към анализите си.
 
ББ обаче яко го засипват с фейк нюз, чак разни чуждестранни вестници вкарали.
Срещу него е лесно - плюеш само един а той има цяла тълпа която трябва да очерня.

Медиите и разните платени фейсбук писачи направиха яките пачки покрай целия цирк.
 
Боце не ги отрече тия матриали, ти обаче ги отричаш :D
Ооокей.

Има и направени експертизи - автентични са.

Пищова е в същата стая дето Боце спинка. Не е отишъл по никва "работа".

Пробвай някаква логика да навържеш към анализите си.
Не ги отрича друг път, той коментира веднъж, че това са глупости, потвърди само, че това е стаята където спи.
Къде са експертизите, експертизи за какво дали пачките са истински ли:)?
 
Горкото Боце, ше го канонизираме и ше му направим паметник.
Най-големият и непримирим борец срещу комунизма.

... След Доган разбира се. Той си е най-яркият дисидент и защитник на свободата. И той заслужава паметник, ама вече си го е построил сам че да не харчи парите на народа - ей там на някакъв полуостров си го е вдигнал.

Антикомунистите ще си отпечатат ликовете им и ще си ги наслагат като икони.
 
Горкото Боце, ше го канонизираме и ше му направим паметник.
Най-големият и непримирим борец срещу комунизма.

... След Доган разбира се. Той си е най-яркият дисидент и защитник на свободата. И той заслужава паметник, ама вече си го е построил сам че да не харчи парите на народа - ей там на някакъв полуостров си го е вдигнал.

Антикомунистите ще си отпечатат ликовете им и ще си ги наслагат като икони.
Абсолютизиращ нещата.
Ама нормално след като вярваш на очевадно нелогичното Баце да е виновен за всичко.

Бареков ще ви оправи само да намери кой да му плати да изкара и ваще кирливи ризи:)

Доган е с тез които са на власт, той винаги се измъква.
 
Последно редактирано:
Ами от тази графика става ясно, че 40% не подкрепят и 60% подкрепят, ако се обобщи грубо.
Като се има предвид, че от тези 60 които подкрепят поне половината са се заблудили, че протеста е за махане на мутрите, а той е за смяна на едните с други мутри и остават едни 30 процента.

Шегувам се;)
Айде наздраве, излизам и аз да ударя една бира, че едновременно работя и пиша в темата, време е малко да се разсеем.
 
Къде са експертизите, експертизи за какво дали пачките са истински ли
2 (две) US експертизи потвърдиха, че записите с вулгарните разговори са автентични. По тази причина другия месец мишока ще ходи на разпит в Брюксел. Ще отговаря пред ЕП и за заплахите към Елена Йончева, и за корупцията, за която са внесени достатъчно доказателства, за да се стартира такава процедура.

Между другото, във феята на зъбките вярваш ли, или само в най-големите глупости?
 

Горе