Ей, Тулупи, протестирате ли?

Я сподели с нас къде в света няма корупция?
А я ти сподели с нас къде по света е в такива чудовищни размери?

Апропо, от вчера в нетя се върти една новина, че DEA разследва шиши и домуса за контрабанда с каптагон.
За мутрофилите уточнявам, че шиши и домуса са шефовете на свинята с джипката. Пред тях той е така:

0a6801bd269d75f959819fdefec90a79.jpeg


Признавам, драйфа ми се от сервилната поза на тая мазна свиня. Срам ме е! Кой друг държавник се държи така на официален международен форум? Никой! Дори хората от кетъринга сигурно демонстрират повече достойнство.
 
А я ти сподели с нас къде по света е в такива чудовищни размери?

Апропо, от вчера в нетя се върти една новина, че DEA разследва шиши и домуса за контрабанда с каптагон.
За мутрофилите уточнявам, че шиши и домуса са шефовете на свинята с джипката. Пред тях той е така:

0a6801bd269d75f959819fdefec90a79.jpeg


Признавам, драйфа ми се от сервилната поза на тая мазна свиня. Срам ме е! Кой друг държавник се държи така на официален международен форум? Никой! Дори хората от кетъринга сигурно демонстрират повече достойнство.
Плащането на тролове брои ли се за корупция?
Щото така обобщаваш и себе си и биаро към корупцията
 
Плащането на тролове брои ли се за корупция?
Щото така обобщаваш и себе си и биаро към корупцията
Да, ние с биаро сме еманация на корупцията в тая държава. Аз вземам заплата, а той дава такива - налице са всички елементи на корупционната практика.
Геле, ходи се гръмни! :)
 
Да, ние с биаро сме еманация на корупцията в тая държава. Аз вземам заплата, а той дава такива - налице са всички елементи на корупционната практика.
Геле, ходи се гръмни! :)
Миндил, под масата ли ти плаща Курника или се подписваш на ведомост за "външни услуги"?
 
Добре де, говорите за корупция. Обаче кога последно на вас ви поискаха подкуп, лично. И вие предлагали ли ли сте подкуп, за да си свършите работата?
 
Миндил, под масата ли ти плаща Курника или се подписваш на ведомост за "външни услуги"?
Импотент, смени теорията с по-актуална такава. Корнела отдавна е извън управлението и партията ѝ няма финансовия капацитет да ползва "външни услуги" за каквото и да е.
Плашилото, което развявате не плаши и гаргите, щото БСП няма да управлява държавата, дори в коалиция - цифрите го показват.

п.с. Каменчо и другия тикво-гъзо-лизач да научат какво е корупция. Тя не включва само вземането и даването на подкупи. Отдавна на мода е "усвояването" на еврофондове. Тука е парата, а Корнела няма достъп до тях.

Ти кажи свинята как ти плаща, щото няма друга логика да го защитаваш?
 
Иначе @Angell се излага с всяко мнение, то е видно за всеки здравосмислещ.
Отдавна е игнорнат поради прогресираща инфантилна тъпота.

Иначе имам чувството, че останалите фенчета на Боцинката са си правили хипноза срещу короната :D
 
Ти кажи свинята как ти плаща, щото няма друга логика да го защитаваш?
Може в натура да е - като гледам с какъв плам защитава Баценко си.
 
Медията е съмнителна, но за момента нямаме опровержение от цвъко, пък и звучи достатъчно достоверно, за да е истина:

Како, започна вече фейкнюз да сервираш на многоуважаемата публика.

Все се чудя откъде разполагаш с такова разнообразие от "новинарски" сайтове къде ги постваш, ама почвам да подозирам разни работи...

ПС: Скай да се самотагне, моля.
ПС2: А, добре че едитна.
 
0a6801bd269d75f959819fdefec90a79.jpeg


Признавам, драйфа ми се от сервилната поза на тая мазна свиня. Срам ме е! Кой друг държавник се държи така на официален международен форум? Никой! Дори хората от кетъринга сигурно демонстрират повече достойнство.

Това с козируването беше обсъждано някъде. Цялата работа е там, че Баце за 10 години не успя дори да научи елементарни поздрави на английски, поради което козирува като за "добър ден". Това е някакъв приматски начин на комуникация от негова страна :)
 
ПС2: А, добре че едитна.
Не съм едитвала поста, както е видно. :)
Намирам ги в една анти-гроб група. :) :) :)
Това е някакъв приматски начин на комуникация от негова страна
Не, това е неговият начин да казва "аз съм нищ", досущ като Юрая Хийп (литературният герой, не групата). Нали го чухме - "правя се на прост и те ме подценяват, което ми позволява да им го.... в дупарата." Това привидно подценяване е унизително за цялата ни държава. А ние очакваме да ни възприемат като достойни хора.
 
Оставям това тук и добавям, че Бойко Методиев Борисов е приет в БКП, като един от най младите й членове, само на 18 г. Това се е правило само с потомствените комунисти и по изключение. Партиен секретар, комсомолец, всичко, напуснал МВР, за да не напусне БКП. Член на УБО и командир на отряд при възродителния процес. Да, точно този потомствен комунист искате да ви пази от комунистите. Шизофрения....

118300284_10157858263658512_8418687843934019903_n.jpg
 
Како, започна вече фейкнюз да сервираш на многоуважаемата публика.

Все се чудя откъде разполагаш с такова разнообразие от "новинарски" сайтове къде ги постваш, ама почвам да подозирам разни работи...
На всички е ясно, че това са фалшиви новини.
На нанди й ги спускат от позитано за да ги използва по предназначение
Курника сега е в почивка и не е сигурно дали ще е пак на чело на партията майка - може нандито да остане без заплата след месец :)
 
Импотент, смени теорията с по-актуална такава. Корнела отдавна е извън управлението и партията ѝ няма финансовия капацитет да ползва "външни услуги" за каквото и да е.
Плашилото, което развявате не плаши и гаргите, щото БСП няма да управлява държавата, дори в коалиция - цифрите го показват.

п.с. Каменчо и другия тикво-гъзо-лизач да научат какво е корупция. Тя не включва само вземането и даването на подкупи. Отдавна на мода е "усвояването" на еврофондове. Тука е парата, а Корнела няма достъп до тях.

Ти кажи свинята как ти плаща, щото няма друга логика да го защитаваш?
Продължаваш да повтаряш едни и същи празни приказки и опорки
Нищо ново и по същество
как смяташ, тези дето сега пускат едните и чупят колите на другите - те ли ще ни управляват?
 

Горе