Ей, Тулупи, протестирате ли?

Май здравият разум отново те напуска и преминаваш към емоциите. Нека да сравним изборите тук и в Беларус. Ама не отношението към протестиращите - това е вече друга бира, както се казва.

Казват, че в Беларус изборите са опорочени. Ами тук как стои въпросът? Знам доказан случай, как тук в България мъртва жена е гласувала. При това откритието е от нейния съпруг. За подобно нарушение не трябва ли да има повторение на изборите поне в компрометираната секция? Ама нямаме такава практика, че ако сравним после разликите с последващите резултати ще излезе мръсна картинка.
Дай доказателството и за кого е гласувала?
Аз пък знам село край София което е заселено с роми точно заради избори, те са били докарани с цел да гласуват за точно определена партия и са си останали там и сега са основното население, а преди години не имало един циганин.
Нарича се .......?
Ще подскажа - има клиника за цици и джуки:)!
Преди рокерите редовно ходеха там за дарения на един детски дом който вече не е там мисля.
Намира се преди един голям язовир проектиран на времето да захранва Кремиковци с вода.

Искам да кажа, че манипулациите на избори не са от вчера, нали затова са застъпниците, нали затова са комисиите от различните партии, за да има контрол, но щом си мълчат значи им е изгодно, така, че какво да кажа освен всички са маскари щом им изнася си трайкат.
 
нали затова са застъпниците, нали затова са комисиите от различните партии, за да има контрол, но щом си мълчат значи им е изгодно,
Пак говориш наизуст. Сестра ми беше застъпник миналата година на кметските избори. По време на гласуването нарушения не е имало, НО... на другия ден вписаните в протоколите резултати са били различни. Кандидат за общински съветник от "нашите" (не е БСП, а някаква местна коалиция), който по бюлетини е имал 7 гласа, на другия ден има 0 - зеро. За сметка на това кандидатът на гроб, който е имал един реален глас, по протокол се оказва с 11 и влиза. Как да реагираш на това? Колко нарушения бяха изнесени в медиите - файда? При по-малки нарушения би трябвало да се анулират изборите, ама ние 10 години гледаме филма "Бай Ганьо прави избори". На въпросния литературен герой, впрочем е фразата "всички са маскари". Мен лично такава позиция ме обижда, но ти продължавай да я използваш. ;)

п.с. Не, не ни дразниш. Ние сме сигурни в положителния край на протестите. Вие, тикволюбците би трябвало да сте по-чувствителни.
 
Дай доказателството и за кого е гласувала?
Аз пък знам село край София което е заселено с роми точно заради избори, те са били докарани с цел да гласуват за точно определена партия и са си останали там и сега са основното население, а преди години не имало един циганин.
Нарича се .......?
Ще подскажа - има клиника за цици и джуки:)!
Преди рокерите редовно ходеха там за дарения на един детски дом който вече не е там мисля.
Намира се преди един голям язовир проектиран на времето да захранва Кремиковци с вода.

Искам да кажа, че манипулациите на избори не са от вчера, нали затова са застъпниците, нали затова са комисиите от различните партии, за да има контрол, но щом си мълчат значи им е изгодно, така, че какво да кажа освен всички са маскари щом им изнася си трайкат.
Като прочетох и следващия ти коментар схванах, че просто правиш контрапункт, а не че ги мислиш буквално нещата така (ето например и ти и аз сме наясно, че изборите доказано са фалшифицирани тук там, но никой не желае промени в изборните правила за касиране и повтаряне на избора в секциите с доказани нарушения). Но честно казано не схващам какво ти пука, дали темата се изражда едностранно - тя все си е отдавна изчерпана.
 
Веднъж и ти да си прав - няма. По-големият процент вижда реално нещата и затова ще се вдигне да измете крадливата шайка веднъж и завинаги. МУТРИ ВЪН!

Тедка?? :)
Смея ти се, защото мутрите винаги са били "вътре". А като се смени властта престъпността ще скочи рязко. Ама кой да мисли...важното е МУТРИ ВЪН...
 
Кой спира престъпността, Гешев по бостаните ли?

Смея ти се, защото мутрите винаги са били "вътре". А като се смени властта престъпността ще скочи рязко. Ама кой да мисли...важното е МУТРИ ВЪН...
 
Отне им само 11 години с много малко прекъсване от няколко месеца. Страхотно постижение! Ако броим и няколко години Баце главен секретар.... има няма за 15 години толкова... Велики са, трябва вечно да управляват!

Телефонните измами сами се спряха, битовата престъпност сама намаля, прав си!
 
Еее признайте заслугите на Баце недейте така, това вече е несериозно, знаете, че някой неща стават трудно не става току така, понеже са сложна мрежа от връзки и мафиотски структури докато Баце ги разбие зор виде.
Сега се докопва до по-големите рибоци и затова се получи така и искат да му видат сметката.
 
Смея ти се, защото мутрите винаги са били "вътре". А като се смени властта престъпността ще скочи рязко. Ама кой да мисли...важното е МУТРИ ВЪН...
И аз ти се смея на наивността. Мутрите преди тоя поне бяха политически адекватни - не изглеждаха и не се държаха като такива. Тоя тотално се разпаса и го подкара през просото. Кажи кои от предишните са имали толкова некомпетентни кадри с купени дипломи на ключови позиции?

Бил намалил престъпността - смех. Старците по селата все още ги пребиват до смърт за остатъка от пенсиите. Да му благодарим за спирането на телефонните измами? Това не е ли задължение по закон на изпълнителната власт? Аааа, ясно, било мил жест от страна на баце. Ми благодарим му тогава.
Между другото в момента търсят един човек, изчезнал преди месец, дето имал вендета с братя Галеви. Баце не е имал време да ги сдобри явно. Нищо, той ще открие лично човека, и ако е убит (най-вероятно) ще го съживи - нали е новия месия.
Бегай, скрийте се някъде, че е тъжно вече.
 
И аз ти се смея на наивността. Мутрите преди тоя поне бяха политически адекватни - не изглеждаха и не се държаха като такива. Тоя тотално се разпаса и го подкара през просото. Кажи кои от предишните са имали толкова некомпетентни кадри с купени дипломи на ключови позиции?

Бил намалил престъпността - смех. Старците по селата все още ги пребиват до смърт за остатъка от пенсиите. Да му благодарим за спирането на телефонните измами? Това не е ли задължение по закон на изпълнителната власт? Аааа, ясно, било мил жест от страна на баце. Ми благодарим му тогава.
Между другото в момента търсят един човек, изчезнал преди месец, дето имал вендета с братя Галеви. Баце не е имал време да ги сдобри явно. Нищо, той ще открие лично човека, и ако е убит (най-вероятно) ще го съживи - нали е новия месия.
Бегай, скрийте се някъде, че е тъжно вече.
Айде, Майчето към Слави. Горчиво!
 
Виж файлът 19872
Горещи кадри от подготовката на въстанието утре
Леле... Тоя се е докопал до чекмеджето на Боцинка, което явно е имало 10-но дъно. Знаех си, че този дрон дето го управляваше не е заради чисти намерения...
 
Последно редактирано:
Леле... Тоя се е докопал до чекмеджето на Боцинка, което явно е имало 10-но дъно. Знаех си, че този дрон дето го управляваше не е заради чисти намерения...

Този отдавна си има чекмедже. Въпроса е КОЙ му държи ключа. От нищото президент не се става...

 
  • Like
Реакции: Sky
Още един бацевист, дето си мисли, че се е скрил зад маската на "неутрален". Що не си сложите чифт топки и не си заявите твърдо позицията? Топките по принцип са символ на мъжество. ;)
 
Баце е виновен и че дава пара на пенсионерите, е що на де не дава, има дава.
Дава пара и на бизнеса, свали ддс-то на книгите, подпомага туризма, направи ви магистрали до морето да си возите задниците с 200 и пак недоволни.
Въпроса ми бе, защо сега тръгна да раздава пари вместо да държи една стегната бюджетна политиката. Иначе нека вдига заплати, но не ударно, когато тръби по медии и социални канали, че идва криза с нечувани размери.
Другото, което е чиста политическа реклама за печелена на електорат и време с пенсионерите е, че им увеличи за 3 месец пенсиите с по 50 лв (лошо няма), но причината е поради КОВИД кризата. Е пита се в задачата, човек с постоянен регламентиран доход, каквато е пенсията, по какъв начин е бил засегнат финансово?
Намалянето на ДДС си беше чисто продиктуване да не излезнат на стачка и част от бизнеса. Аз цените в заведенията не видях да са се намалили, но пък за книги и детски стоки видях. Тези бизнеси не ги ли удари стопирането или те могат да си позволят да намалят цените?

Една от икономическите причини за ПЧИ е корупцията. https://www.transparency.org/en/cpi# спрямо този сайт сме на 74 място в света. А един от начините на стимулиране на корупци и сива икономика е строителство на големи инфраструктурни обекта с национално значение на висока цена и много некачествено - визирам нашите АМ за жалост. Хубав замисъл, но некачествено.

П.С. последен ъпдейт от тролските социалки - новата мода е всички фалшиви профили да са на някакви баби на 60+ години, които имат във фамилиите си преки роднини гонени от комунягите и малтретирани.. Как един от тия профили не смени историята малко бе.. Как?

За да не пиша отделен пост как се манипулират изборни бюлетини - достатъчно е жена с лак да брои и ако не й харесва изборът, лека джазга на листа и той става невалиден ;)
 
Последно редактирано:
–А на Баце преди му викали Помпей…
– Така ли? Защо?
– Защото в пожарната отговарял за помпата.
 
Леле... Тоя се е докопал до чекмеджето на Боцинка, което явно е имало 10-но дъно. Знаех си, че този дрон дето го управляваше не е заради чисти намерения...
добре, че форума предлага опция за блокиране
 
Още един бацевист, дето си мисли, че се е скрил зад маската на "неутрален". Що не си сложите чифт топки и не си заявите твърдо позицията? Топките по принцип са символ на мъжество. ;)

Пуснах сълза от смях... Как да го кажа, като преди няколко поста написах, че баце е комунист и мутра? :) На мен ми е чудно за какво гражданско общество пишеш, като подкрепяш същите като тези, които са на власт? Ще гласуваш за Курни и подкрепяш Радев. Ами те са от статуквото, моме Калино! :) И кой е независимия аз или ти?
 
Бацевистите почнаха масово да "игнорват" - сякаш това ще помогне на милото им.
 

Горе