Ей, Тулупи, протестирате ли?

По тази логика ти трябва да докажеш, че има корупция в държавата, за да ходиш да палиш парламента. ;)
Верно ли бе????
Липсват ти доказателства? Ми те са публично достояние от години? Само ти си пропуснал да се запознаеш с тях очевидно. Спри, че задмина Ачо с последните си постове. Толкова сте ниско, че си осигурихте миньорски пенсии.
 
Корупцията в държавата е доказана по безброй начини. Най-малкото тиквата сам си призна за ало Ваньо, което е повече от достатъчно за оставката за всеки на държавен пост. Какви доказателства ти трябват още? За записите също си призна или побе не ги отрече, а и се доказаха от няколко независими лаборатории.... Какво повече ти е нужно?


Тоя запис е толкова дървен, че няма накъде. Личи от 100 километра, че Божков знае, че го записват. Наистина ли вярваш, че тоя могат да го запишат, ако той не иска!? Сигурен съм, че плаща на подставени лица да му прилагат стратегиите, като вероятно са сериозни организации от световен мащаб. Никакъв шанс да си гони интересите и да дава инструкции по-телефона. Знае че го записват и си прави ташак с балъците.

По тази логика ти трябва да докажеш, че има корупция в държавата, за да ходиш да палиш парламента. ;)
 
Корупцията в държавата е доказана по безброй начини. Най-малкото тиквата сам си призна за ало Ваньо, което е повече от достатъчно за оставката за всеки на държавен пост. Какви доказателства ти трябват още? За записите също си призна или побе не ги отрече, а и се доказаха от няколко независими лаборатории.... Какво повече ти е нужно?


Тоя запис е толкова дървен, че няма накъде. Личи от 100 километра, че Божков знае, че го записват. Наистина ли вярваш, че тоя могат да го запишат, ако той не иска!? Сигурен съм, че плаща на подставени лица да му прилагат стратегиите, като вероятно са сериозни организации от световен мащаб. Никакъв шанс да си гони интересите и да дава инструкции по-телефона. Знае че го записват и си прави ташак с балъците.
То чак е обидно да отговаряш на такъв пост. Доказателства, че Божков е плащал на Боко и Влади Горанов имаме, но нямаме, че е плащал на протестиращите. Да се твърди подобно нещо е доказателство за ментална недостатъчност.
 
Корупцията в държавата е доказана по безброй начини. Най-малкото тиквата сам си призна за ало Ваньо, което е повече от достатъчно за оставката за всеки на държавен пост. Какви доказателства ти трябват още? За записите също си призна или побе не ги отрече, а и се доказаха от няколко независими лаборатории.... Какво повече ти е нужно?


Тоя запис е толкова дървен, че няма накъде. Личи от 100 километра, че Божков знае, че го записват. Наистина ли вярваш, че тоя могат да го запишат, ако той не иска!? Сигурен съм, че плаща на подставени лица да му прилагат стратегиите, като вероятно са сериозни организации от световен мащаб. Никакъв шанс да си гони интересите и да дава инструкции по-телефона. Знае че го записват и си прави ташак с балъците.

Това за Божков предполагам ти го е казал Джеймс Бонд? Под вола има ли теле. :)
Това за доказателствата беше шега с Нанди, защото само се кани да ходи да пали, а не я виждам по новините с молотов.

За Борисов си прав. Нямам нищо против да се иде на предсрочни избори. Народа да реши кой ще управлява. Но според мен този мач е игран и резултата е ясен. Които и да са управляващите след него ще има "предишните са виновни" и ще лапат по същите схеми. Младите и умните няма как да вземат властта. Сам виждаш в клипчето по-горе Нинова 2013 - 2020. Има ли разлика в изказванията й? Популизъм... Всички от статуквото са с това мислене. По всичко личи, че може да стане единствено замяна, а не промяна! Станишев, Първанов, Симеон, Гергов и много други са милионери от заплати ли? Заменки, приватизация, лобизъм, еврофондове, корупция и много други начини за усвояване е имало и пак ще има. Ти кажи начина как ще стане промяната като Герб не са на власт.
 
То чак е обидно да отговаряш на такъв пост. Доказателства, че Божков е плащал на Боко и Влади Горанов имаме, но нямаме, че е плащал на протестиращите. Да се твърди подобно нещо е доказателство за ментална недостатъчност.

Комикса на Божков ли?
 
Това за Божков предполагам ти го е казал Джеймс Бонд? Под вола има ли теле. :)
Това за доказателствата беше шега с Нанди, защото само се кани да ходи да пали, а не я виждам по новините с молотов.

За Борисов си прав. Нямам нищо против да се иде на предсрочни избори. Народа да реши кой ще управлява. Но според мен този мач е игран и резултата е ясен. Които и да са управляващите след него ще има "предишните са виновни" и ще лапат по същите схеми. Младите и умните няма как да вземат властта. Сам виждаш в клипчето по-горе Нинова 2013 - 2020. Има ли разлика в изказванията й? Популизъм... Всички от статуквото са с това мислене. По всичко личи, че може да стане единствено замяна, а не промяна! Станишев, Първанов, Симеон, Гергов и много други са милионери от заплати ли? Заменки, приватизация, лобизъм, еврофондове, корупция и много други начини за усвояване е имало и пак ще има. Ти кажи начина как ще стане промяната като Герб не са на власт.
И ти си решил да бориш проблема с фантазии за Радев, Божков, триото, протестите?

Трудно ще се получи.
 
Комикса на Божков ли?
Да, този:

Бизнесменът Васил Божков твърди в сигнала си до прокуратурата, че разполага със снимки и записи от охранителни камери, които доказват, че в продължение на 3 години, от 2017 г. до края на 2019 г., е предал директно на финансовия министър Владислав Горанов и на премиера Бойко Борисов над 60 млн. лв.

Повече тук:

 
И ти си решил да бориш проблема с фантазии за Радев, Божков, триото, протестите?

Трудно ще се получи.

А ти си фантазираш, че от компютъра решаваш проблема с драсканици ли? Такива като теб са много - ракия, салата и кръв да има. Като мислиш, че тази кауза е за по-добро бъдеще се оборудвай с палатка и ходи на Орлов мост.
 
Да, този:



Повече тук:


Ами като има тези доказателства да се ловят за ръчичка и да ходят при Бай Ставри заедно за взимане и даване на подкуп. Но уви, не искат да ви чуят. "Мутри вън" и "Бъдете здрави".
 
А ти си фантазираш, че от компютъра решаваш проблема с драсканици ли? Такива като теб са много - ракия, салата и кръв да има. Като мислиш, че тази кауза е за по-добро бъдеще се оборудвай с палатка и ходи на Орлов мост.
Аз няма какво да решавам - те нещата си се развиват закономерно в правилната посока.

Ама сте ми смешни няколкото тука, дето се мъчите да гребете с/у течението.
 
И ще ти кажа. Какво ще стане след ерата на тиквата, никой не може да каже. Единственото сигурно е, че на тази свинщина трябва да се сложи край. Не знам дали беше свидел на примера ми с крадливия служител, но ще се повторя. Ако хвана някой, че ме краде, изритвам го като куче моментално! Дали следващия на същата позиция ще краде не съм сигурен, но това, че крадливия служител трябва да бъде изгонен моментална, това е в което съм сигурен. Това ми е логиката. Всеки компромис с това е недопустим и неприемлив.


Ти кажи начина как ще стане промяната като Герб не са на власт.
 
Но уви, не искат да ви чуят. "Мутри вън" и "Бъдете здрави".
Нищо, чуват ни други институции, които имат капацитета да им го набият в ушите с 200, така че не само да чуят, но и да изпълнят. В началото на октомври в ЕП ще има специално заседание за България, на което баце е привикан. Дали ще иде или не - все тая. Факт е, че ония си размърдаха задниците по въпроса.
Междувременно свинщините, които влудяват нормалния европеец си продължава, а това допълнително налива масло в огъня. У нас хората с увреждания са жестоко репресирани от държавния апарат, но в развитите страни държат адски много на тях. Повече, отколкото на малцинствата. ;)
 
Въйййй, я виж ти кой се е запътил към дъното :) Айде по-бързо при Марешки на бунището, изроди....

Galup_Septemvro2020-1_cadab6.png
 
Въйййй, я виж ти кой се е запътил към дъното :) Айде по-бързо при Марешки на бунището, изроди....
Чакай, той още колегата Цветанов с багера не си е отръфал парче от ОПГ-то :D
 
Нека да си кажа как виждам герберската опорна точка. Божков е гадняр и има пари. Значи, ако протестите, които герберите мразят се препишат на него, то последните се компромитират. От друга страна повече от ясно е, че Божков ще се опита да яхне протестите, като демонстрира какво огромно влияние има. Има той, ама само на думи, за да се запази като фактор. Нали трябва да си връща на Боцинка и гледа да се представи значим пред събеседниците си.
Най-малкото ако Божков финансираше протестите, то нямаше ли веригата за финансиране да бъде разкрита и публично показана? Как Боцинка бързо прибра потенциалните наемни убийци на Божков, ама хората които плащат на протестите - няма си представа кои са. Ами няма да ги знае, защото такива най-вероятно няма.
 
Точно това е и целта на записа, ама тея балъци си мислят, че са много добри, като са го записали :)


Нека да си кажа как виждам герберската опорна точка. Божков е гадняр и има пари. Значи, ако протестите, които герберите мразят се препишат на него, то последните се компромитират. От друга страна повече от ясно е, че Божков ще се опита да яхне протестите, като демонстрира какво огромно влияние има. Има той, ама само на думи, за да се запази като фактор. Нали трябва да си връща на Боцинка и гледа да се представи значим пред събеседниците си.
Най-малкото ако Божков финансираше протестите, то нямаше ли веригата за финансиране да бъде разкрита и публично показана? Как Боцинка бързо прибра потенциалните наемни убийци на Божков, ама хората които плащат на протестите - няма си представа кои са. Ами няма да ги знае, защото такива най-вероятно няма.
 
Ще коментираме ли международния скандал с предадените на сатрапа Ердоган 70 човека на заколение? Нещата отиват много на зле за Борисов. Скандал от световен мащаб, който няма да се размине. Изрода е пращал живи хора на султана на Турция, едва ли не в чували, въпреки изричното постановление на съда да не се екстрадират, защото са политически преследвани.
 
По-добре да не се дървим на султанчето че се очертава да е следващият ни освободител.
 
По-добре да не се дървим на султанчето че се очертава да е следващият ни освободител.
В смисъл???
 
Шпигел е един ляв порцал, а българския клон на дойче веле не знам от кой се финансира, но е на нивото на пик и блиц, само че в левия сектор. Като цяло DW е дясна медия но от 30 години налива пропаганда против България, без значение от правителствота които я управляват.

Иначе, принципно, колкото в по-добри отношения сме с Ердо, толкова по-добре на този етап.

За теб не знам, ама аз си спомням центъра на София черен от бежанци. Хиляди Араби въоражени с ножове, готови на всичко, за да се отправяткъм Германия, Франция и т.н. Даже мангалите от женския пазар бяха настръхнали тогава...

Информирай се какво прави същата тая паплач в Германия и как вместо да ги бият и експулсират, германците ги търпят и толерират зверствата им. Изнасилвания/грабежи/мизерия. Редовна гледка във всеки голям немски град. Това са “бежанците” от арабските страни. Аз не ги искам на българска територия, ти искаш ли ги?
 

Горе