Ей, Тулупи, протестирате ли?

Интересно тогава Радев как спечели изборите... явно доста са се подправяли протоколи ...
Айде да свалим нивото... Обяснявам като за дете на 10 години: Тиквоча не искаше да печели президентските избори, а да се отърве от "демократите" като коалиционен партньор. Затова пльосна в пространството кандидатурата на "тетката на нацията", заявявайки, че ако изгуби, подава оставка. Подаде я тогава, без никой да му я иска. Защо??? Защо сега не я подава?
Това е гатанка, мили деца. Който познае верния отговор, получава награда - вафла. :)
 
Ей ще счупят държавата бре !!! :hankey::hankey::hankey:
 
Твоето ниво отдавна е свалено, няма на къде повече ...
И ти си критерий за ниво, защото...??

Я, кажи боко задоволява ли те още?
 
Най-страшното нещо на Земята е незадоволената жена ...
Айде без сексистски изказвания :p
Айде малко повече уважение ФаФли раздава все пак другарката дружинна ръководителка.

Банди бас ловя, че си била комсомолски секретар и член на партията майка, но пък не се връзва да те изостави, тя никой никога не оставя без келепир да капе от някъде неква далавера.
 
И двамата грешите. :)

Ангелчо, аз за разлика от теб не говоря за секс в политически теми. От секса са обсебени тези, които не го практикуват редовно. Поправи се. :)
Банди бас ловя, че си била комсомолски секретар и член на партията майка,

Ей, къса памет. А само преди няколко дни коментирахме, че съм рипала по площадите срещу БСП. Затова не мога да приема сериозно нито един от доводите ти в подкрепа на чекмеджендъра. ;)
 
Сега минах през паветата жълтите - 12 простестиращи и 250 полицая с 21 автомобила.
 
И двамата грешите. :)

Ангелчо, аз за разлика от теб не говоря за секс в политически теми. От секса са обсебени тези, които не го практикуват редовно. Поправи се. :)
Явно или си била дрогирана, когато си го писала това, или вече си си изпила хапчетата ... Все пак е хубаво да се помни поне 5 минути ;)
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    56.1 KB · Преглеждания: 10
Би ли споделил от къде се теглеше заем през комунизма, че нещо не си спомням. Единствено за ВСК си спомням, ама то не е точно заем....



Истински Комунизъм на практика никъде не е имало.
84-та си играех на фунийки, но много добре си спомням, че за една жигула се чакаше 10 години, че вицове беше страшно да се разправят особено за бай Тошо понеже Белене и на свинете, че беше измамно спокойно, а в същото време пълна мизерия, че на практика всеки беше в един коловоз от който нямаше мърдане, не можеше да напускаш страната, на практика бяхме затворници в собствената си държава, имаше някакво бъдеще, ако си член на БКП-то и доносник, имаше и добри страни разбира се: салама беше истински;)...на море ходехме всяка година, но за тази цел се теглеше заем...

Тези които си спомнят с носталгия за тези времена го правят защото тогава са им минали младините и всичко им е било в розово:), а и такива заклети членове на партията майка, защото едно трябва да и призная, че никога не забрави верните си другари и сега за тях има повече и повече възможности...и за гепене има повече за тях за което ме е най-много яд;).
 
Би ли споделил от къде се теглеше заем през комунизма, че нещо не си спомням. Единствено за ВСК си спомням, ама то не е точно заем....
Ако си бил достатъчно голям по това време щеше да си чувал и за ДЗИ и ДСК...
Ако не знаеш какво значат тези абревиатури ... ДСК - Държавна спестовна каса; ДЗИ - Държавен застрахователен институт ...
 
Би ли споделил от къде се теглеше заем през комунизма, че нещо не си спомням. Единствено за ВСК си спомням, ама то не е точно заем....
Е ВСК е взаимно спомагателна каса:)
ДСК по-точно и си е баш заем с лихва.
Заплатите са били 80-100 лв, теглиш 300лв плащаш 3 години, абе мизерия пълна.
Е другарите и другарките са били с преференции разбира се, както и сега наследниците на другарите са с протекции и са на доилката.
 
Е ВСК е взаимно спомагателна каса:)
ДСК по-точно и си е баш заем с лихва.
Заплатите са били 80-100 лв, теглиш 300лв плащаш 3 години.
А един цветен телевизор, за който се чакаше по 2-3 години, ако имаш връзки, струваше над 500-600 лв... и то руски, българските бяха по-качествени, но се изнасяха за извън СИВ :)
 
Явно или си била дрогирана, когато си го писала това, или вече си си изпила хапчетата ... Все пак е хубаво да се помни поне 5 минути ;)
С този въпрос илюстрирах нивото ти. Той беше нещо като цитат на първия ти въпрос към мен в темата. Ей, ама всичко трябва да ви се обяснява, а после се сърдите, че ви подценявам... :)

@nandibandi Не ти вярвам правиш се, не може да си рипала, а сега да си за тях!
Ми виж до къде ни докара тиквоча. Да гласуваме с омерзение. И стига сте плашили гаргите. Комунистите няма да управляват след боко - нямат нито електорат, нито политически ресурс. Дори вие го знаете, ама нямате друга опорка.
 
С този въпрос илюстрирах нивото ти. Той беше нещо като цитат на първия ти въпрос към мен в темата. Ей, ама всичко трябва да ви се обяснява, а после се сърдите, че ви подценявам... :)


Ми виж до къде ни докара тиквоча. Да гласуваме с омерзение. И стига сте плашили гаргите. Комунистите няма да управляват след боко - нямат нито електорат, нито политически ресурс. Дори вие го знаете, ама нямате друга опорка.
Ти си като Мирча Кришан и краставицата ... каквато и да е темата, все за "краставицата" говориш :)
 
Да почвам да се съмнявам, че е платена, стига с тоя тиквоч, те останалите малки тиквочи ли са.
Да комунистите нямат ресурс, нито достатъчно поддръжници да управляват, но им се иска и то много, понеже искат да лапат нали то ясно и затова ползват тоя ход със служебното правителство, дали ще им се вържат ще видим.
 
Какви глупости говорите бе, никой не е тегил заеми, точно обратното. Хората си събираха пари дори и за децата. Бахти глупостите... Почнах те свободни съчинения тука...
 
Какви глупости говорите бе, никой не е тегил заеми, точно обратното. Хората си събираха пари дори и за децата. Бахти глупостите... Почнах те свободни съчинения тука...
На времето се наричаше пестуване по селски малко, баба ми викаше трее да се пести мамо, а това буквално означаваше мизеруване.
А как се крадеше от държавните заводи майко мила, а и как се работеше та знае ли се даже е останал израза от тея времена - "те се правят, че ни плащат ние се правим, че работим".
Абе защо превъзнасяте тия времена не мога да разбера?
 

Горе