Ей, Тулупи, протестирате ли?

Като стана въпрос за дългове, я да видим какво казват шибаните факти.

Някой вече спомена, 1 милиард, който искаше да тегли Орешарски. Ето ви данни от БНБ, подкрепена с една новина от БТВ, че някой да не си pomisli, че Орешарски е "вдигнал" летвата толкова.


Кой да помни.... Аз така като гледам, май, май, само туквун увеличава заема гадните комундета го намалят.

dalg.png
 
Последно редактирано:
Това къде го видя?

Моята теза е ясна и проста. В тази държава трябва да има силно раздробен парламент от поне 7-8 партии с приблизително еднакво представителство и да е перманентно на ръба на политическа криза.

Всяко мнозинство както се видя през последните 31 години се самозабравя и възприема държавата като наследствен феод.

А най-наглото и крадливо такова е ОПГ Герб

Че то има ли 7-8 партии в българия които изобщо имат някаква политическа програма, че да влизат в парламента. Не говорим изобщо за проекти като ВОЛЯ, оня тъпанар Витков, или Дългия от Учиндол и т.н партии които искат да го играят балансьори.и да взимат субсидии. Говорим за истински политически проекти с възможност и идеи ако случайно вземат властта.. Аз прякосили мога да кажа 5-6 партии с програма и идеи. И изобщо не говоря дали ги одобрявам или не. Дали изобщо имат нормална програма за пред избирателите си...
 
Като стана въпрос за дългове, я да видим какво казват шибаните факти.

Някой вече спомена, 1 милиард, който искаше да тегли Орешарски. Ето ви данни от БНБ, подкрепена с една новина от БТВ, че някой да не си pomisli, че Орешарски е "вдигнал" летвата толкова.


Кой да помни.... Аз така като гледам, май, май, само туквун увеличава заема гадните комундета го намалят.

Виж файлът 19663

Разгледай хубаво графиката, прочети хубаво новината и си припомни събитията.

Като цяло ще разбереш, че правителството на Орешарски е най-слабото такова след това на Виденов в цялата ни демократична история. Но очевидно не искаш да го признаеш и това означава само едно - явни политически пристрастия.

Лек ден от мен, няма какво повече да се каже.
 
Къде отиде пак в субективното пък и ти. Аз ти давам цифри и факти, ти ми отговаряш с някви тъпи субективизми. Единственото, което виждам от сухите цифри, е че герб тегли, другите връщат, друго не виждам. Темата се развива бързо и явно ти е трудно да я следиш. Поста ми е в отговор на герберската теза, каквато се застъпи малко по-рано, че Орешарски тегли 1 милиард и чупи държавата, герб теги 16 милиарда и всичко е точно. Нищо повече...


Разгледай хубаво графиката, прочети хубаво новината и си припомни събитията.

Като цяло ще разбереш, че правителството на Орешарски е най-слабото такова след това на Виденов в цялата ни демократична история. Но очевидно не искаш да го признаеш и това означава само едно - явни политически пристрастия.

Лек ден от мен, няма какво повече да се каже.
 
Ако взема да търся, ще намеря 1000 баби влюбени в харизмата, какво от това. Обясни какъв е проблема,някой да казва, че обича Радев, наистина не мога да те разбера. Какво значи това според теб!?


как ще виждаш проблем...
мунчо нали е от вашите
 
Ако взема да търся, ще намеря 1000 баби влюбени в харизмата, какво от това. Обясни какъв е проблема,някой да казва, че обича Радев, наистина не мога да те разбера. Какво значи това според теб!?
не някой, а водещия на "протеста" от името на всички за което получава одобрителни крясъци.
 
някой да казва, че обича Радев
Моето отношение се доближава до това определение, но ако трябва да бъдем коректни, уважение и доверие са точните думи. Той поне не говори на за населението на страната, на която е държавен глава така:


 
Кой водещ бе братче, то на тая трибуна всеки се качва. Това пишлемето, от предния клип, и той ли е водещ на протеста?

не някой, а водещия на "протеста" от името на всички за което получава одобрителни крясъци.
 
Еми, който се чувства удобно, че премиера му си говори по този начин с вицепремиера си, да си го търпи, аз не мога.... Отвратителен селяндур....

Тоя злобен психопат ми напомни много на Торин Дъбощит от Хобитът, когато златото го обсеби и беше готов да пожертва всичко и всеки, само и само да го запази. Напълно е изтрещял, връзката му с реалността е отрицателна.... Тоя Дончев и той е пълен кретен явно, а имах по-високо мнение за него. Не му опонира за нищо и е слязъл на нивото му. Отврат....


Моето отношение се доближава до това определение, но ако трябва да бъдем коректни, уважение и доверие са точните думи. Той поне не говори на за населението на страната, на която е държавен глава така:


 
Последно редактирано:
Не му опонира за нищо и е слязъл на нивото му.
Ти па! Сериозно ли мислиш, че на "тва" може да се опонира? В гроб е проветриво, щото всеки, който не го подмива с език си заминава. Том-чо от самото начало прави впечатление на разумен и умерен човек, но фактът, че се намърда в тая политическа клоака говори обратното, па и се издига - ясно. ;)

Тиквоча заслужава да бъде разкъсан на площада като Кадафи, само заради начина, по който говори. Тва дебелогъзо и мега просто същество не знае какво е опозиция. Във всяка държава по света, с изключение на Северна Кореа и Китай, има опозиция, към която управляващите се отнасят с уважение. Тоя тъпунгер за първи път в живота си видя някой да му се опълчи и се побъркА! Не е нормално в едно изречение да казваш "над 2 милиона са го припознали като свой президент" и същевременно да го псуваш. Обидно е за тия 2 милиона. На Радев му е през изстребителя какво мисли някаква плесенна спора за него.
 
Аз ако съм на Радев ще пусна жалба в прокуратурата, че премиера на републиката заплашва да отрови президента на републиката :) Факт е че го каза, трябва да се изясни какво точно има предвид....


Ти па! Сериозно ли мислиш, че на "тва" може да се опонира? В гроб е проветриво, щото всеки, който не го подмива с език си заминава. Том-чо от самото начало прави впечатление на разумен и умерен човек, но фактът, че се намърда в тая политическа клоака говори обратното, па и се издига - ясно. ;)

Тиквоча заслужава да бъде разкъсан на площада като Кадафи, само заради начина, по който говори. Тва дебелогъзо и мега просто същество не знае какво е опозиция. Във всяка държава по света, с изключение на Северна Кореа и Китай, има опозиция, към която управляващите се отнасят с уважение. Тоя тъпунгер за първи път в живота си видя някой да му се опълчи и се побъркА! Не е нормално в едно изречение да казваш "над 2 милиона са го припознали като свой президент" и същевременно да го псуваш. Обидно е за тия 2 милиона. На Радев му е през изстребителя какво мисли някаква плесенна спора за него.
 
Къде отиде пак в субективното пък и ти. Аз ти давам цифри и факти, ти ми отговаряш с някви тъпи субективизми. Единственото, което виждам от сухите цифри, е че герб тегли, другите връщат, друго не виждам. Темата се развива бързо и явно ти е трудно да я следиш. Поста ми е в отговор на герберската теза, каквато се застъпи малко по-рано, че Орешарски тегли 1 милиард и чупи държавата, герб теги 16 милиарда и всичко е точно. Нищо повече...

В темата за коронавируса доказа, че с числа не се оправяш, тук го потвърди.
Я погледни между кои 2 години дълга се увеличава най-много и кой беше на власт тогава... Не гледай кабинета Борисов 1, щото тогава беше най-тежката икономическа криза от десетилетия в която повеето страни се наложи да увеличат дълговите, а Гърците направо фалираха...

При Борисов 2 и 3 когато икономиката е силна дълга спада.
 
Боже господи, не съм вярващ, ама покрай вас ще стана. Къде се хвана за графиката, нали точно затова пуснах статията да се види кой е теглил. Цъкни едно търсене в гугъл бе деба мамаму.... Орешарски не можа да изтегли милиарда, от Станишев насам само Борисов е теглил, себе си ли заблуждаваш, кого се мъчиш да убедиш ... луди хора....

Не намесвай ковида, че ще стане мацаница :) Всички ще омрем, яко ще се мре .... :D Ако още верваш в това, да вдигнем и нея тема, а? В тая връзка .... Къде се скри пишман генерала, доктора, професора, спасителя на нацията. Май го е срам да се покаже, след тъпотиите, които направи и глупостите, които наговори...



В темата за коронавируса доказа, че с числа не се оправяш, тук го потвърди.
Я погледни между кои 2 години дълга се увеличава най-много и кой беше на власт тогава... Не гледай кабинета Борисов 1, щото тогава беше най-тежката икономическа криза от десетилетия в която повеето страни се наложи да увеличат дълговите, а Гърците направо фалираха...

При Борисов 2 и 3 когато икономиката е силна дълга спада.
 
Личи ти, че не си говорил с хора извън България. Това че тук епидемията не удари по някаква причина сериозно, не значи, че в други държави не “измряха яко хора” и не фалираха стотици бизнеси... Дали защото щаба се справи, дали защото не сме мобилна нация не зная.

Вчера се чух по работа с един колега от щатите, твърди, че ситуацията е много зле, даже се изненадва, че двама колеги напуснаха наскоро и отидоха в други фирми. Изумен е, че някой наема нови хора и че хората имат смелостта да наруснат. Също така е шокиран, че излизаме в отпуск и ходим на море. Твърди, че там такива неща няма на този етап и хората се притесняват много от заразата, според него всеки познава някой който е или е бил болен, че дори и починал.. А и там мерки вече няма.
 
Ако искаш да си говорим за това, вдигни другата тема, тука си говорим за Баце.

Интересно съвпадение е, че всички силно вярващи във вируса, са силно вярващи и в харизмата. СлучАеност... не мисля....

Личи ти, че не си говорил с хора извън България. Това че тук епидемията не удари по някаква причина сериозно, не значи, че в други държави не “измряха яко хора” и не фалираха стотици бизнеси... Дали защото щаба се справи, дали защото не сме мобилна нация не зная.

Вчера се чух по работа с един колега от щатите, твърди, че ситуацията е много зле, даже се изненадва, че двама колеги напуснаха наскоро и отидоха в други фирми. Изумен е, че някой наема нови хора и че хората имат смелостта да наруснат. Също така е шокиран, че излизаме в отпуск и ходим на море. Твърди, че там такива неща няма на този етап и хората се притесняват много от заразата, според него всеки познава някой който е или е бил болен, че дори и починал.. А и там мерки вече няма.
 
Айде сега да изгледаме това видео и да коментираме по същество. :

 
За съжаление да. Мисирките как правят гулю, гулю, гулю, гулю обаче, когато някой истински журналист се опита да пита нещо :)Ако някой приема тази цензура, комунизъм и диктатура, значи е пълен идиот, пък който иска да се обижда. Ама все пак да не дойдат комунистите .... тоя е овладял комунистическите методи до съвършенство ....


Ким-чо - 2
 

Горе