Ей, Тулупи, протестирате ли?

На малоумник няма какво да му обяснявам какво е служебен ангажимент и професионализъм. Ръководил съм група от хора с определени цели. Ти му викай трол, аз му викам работа.... На тебе или твои роднини, баце като им подхвърля жълти стотинки, това какво е?

В момента го правя напълно безплатно, даже точно обратното, ама на тебе няма какво да ти обяснявам.

Ами ти сам си призна, че си бил платен трол за БСП
 
Ми що не идеш в Париж, когато се протестира да ти мятат коктейли Молотов по главата, тогава. Баси ревливите женки сте. Хората ви извоюват свобода и просперитет, вие за дребния комфортец треперите. БГ-мишката ще е си е винаги на дъното, щото си го заслужава. Путьовци смешни сте вие...
Мерси за такава свобода!
Опънал съм си палатката на моста и съм големата работа боря се за свобода, е..м ти у логиката тъпа.
Когато преградиш път целиш провокация, конфликт по-добре си направи молотов и млати поне не играеш к...ски
 
Във Варна палатките се подкрепят от абсолютно всички, никой не мрънка, обикаля си и това е. Защото знае, че е за добро!


Мерси за такава свобода!
Опънал съм си палатката на моста и съм големата работа боря се за свобода, е..м ти у логиката тъпа.
Когато преградиш път целиш провокация, конфликт по-добре си направи молотов и млати поне не играеш к...ски
 
  • Haha
Реакции: Sky
На малоумник няма какво да му обяснявам какво е служебен ангажимент и професионализъм. Ръководил съм група от хора с определени цели. Ти му викай трол, аз му викам работа.... На тебе или твои роднини, баце като им подхвърля жълти стотинки, това какво е?

В момента го правя напълно безплатно, даже точно обратното, ама на тебе няма какво да ти обяснявам.
И, както всички знаят няма бивш трол - ако ще да го наричаш "професионалист със служебен ангажимент"
Трола си е трол особено пък ако е за БСП ..


И както написах и предишен пост няма бивш трол
Все едно да кажеш, че си бивш педераст....
 
Мерси за такава свобода!
Опънал съм си палатката на моста и съм големата работа боря се за свобода, е..м ти у логиката тъпа.
Когато преградиш път целиш провокация, конфликт по-добре си направи молотов и млати поне не играеш к...ски
Мухльовски разсъждения, както може да се очаква от герб-лели. Значи, когато тиквун ви заключи заради измислен грип, бяхте ок да си седите на мазните задници. Когато хората се борят за благото на всички ни - аууу, ама те ни пречат да се придвижваме. И ви сте ПП - по средата добавете първата буква на родното си място. :)
 
Във Варна палатките се подкрепят от абсолютно всички, никой не мрънка, обикаля си и това е. Защото знае, че е за добро!
Кой гарантира, че е за добро?
Защо се преграждат улиците, за да провокират разправия, то сега е мирно, но след седмица две, на някой ще му писне нали се сещаш, не искам да коментирам как може да се развият нещата.
 
Във Варна палатките се подкрепят от абсолютно всички, никой не мрънка, обикаля си и това е. Защото знае, че е за добро!
И в София е така. Мрънкат само шепа лелки, платени от гроб. ;)
 
Като почнеш да осигуряваш прехраната на 20 човека и техните семейства, пак можеш да ми говориш.

И, както всички знаят няма бивш трол - ако ще да го наричаш "професионалист със служебен ангажимент"
Трола си е трол особено пък ако е за БСП ..


И както написах и предишен пост няма бивш трол
Все едно да кажеш, че си бивш педераст....
 
Мухльовски разсъждения, както може да се очаква от герб-лели. Значи, когато тиквун ви заключи заради измислен грип, бяхте ок да си седите на мазните задници. Когато хората се борят за благото на всички ни - аууу, ама те ни пречат да се придвижваме. И ви сте ПП - по средата добавете първата буква на родното си място. :)
Да не си на некоя водка, какви лели бълнуваш:)?
Тиквун затворил, а целия свят беше отворен, нали ако не беше взел някакви мерки после щяха да го обвинят, че е бездействал, мисли малко с тоя мозък.
Считам затварянето на улици за малоумщина, а ти го наричаш борба за свобода, не, че ми е неудобно да се придвижвам и без това мисля, че ценъра отдавна трябваше да го направят зелена зона.
Некъв намек за столичани ли долавям в края :D, то отдавана провансо е градо, така, че...
 
Като почнеш да осигуряваш прехраната на 20 човека и техните семейства, пак можеш да ми говориш.
Хахахахах
И всичките тея 20 семейства ли са тролове?
То затова БСП фалираха, явно Курнела те е взела за лична курва
 
Не консумирам алкохол. Вие сте лелите, дето все мрънкате...

Айде да се посмеем малко на принципните хора, които подпряха мутро-мафиотската клика с гъза си

Ти да не си част от тези 20 семейства, които са на изхранване при @biaaro ?
 
Троловете си работят по наръчника.

Понеже нямат никакви смислени тези темата преминава в лични нападки и флуд.
После се слагат измислени думи в устата на опонента и той се сатанизира.
И накрая кой не скача е червен.
 
Троловете си работят по наръчника.

Понеже нямат никакви смислени тези темата преминава в лични нападки и флуд.
После се слагат измислени думи в устата на опонента и той се сатанизира.
И накрая кой не скача е червен.
Ами курнела фалира БСП, а пазара се пренасити с желаещи да са тролове, протестъри, палаткаджии... явно има и много други, които "изхранват семейства". Сега @biaaro е минал на промоция, чакайки Курнела да вземе парата и пак да го назначи за лична курва
 
Въпреки неистовите усилия на троло-дебилите, в темата да не си говорим за сериозни неща, а да се занимаваме с лични нападки и простотии, ще се опитам да обърна посоката.

Я да видим какво казват социолозите;

62444_4.jpeg

Трябва да се има предвид, че социолозите са силно доминирани от правителството и данните са занижени в полза на тях. Ето това е добавено в края:

По отношение на текущата власт като цяло обаче, общественото раздразнение явно е видимо по-високо. Затова и 62% се съгласяват сегашните управляващи да бъдат съдени. Данните не са прецедент, но властта следва сериозно да ги има предвид – като червена лампа за нивата на обществено търпение.
 
Понеже нямат никакви смислени тези темата преминава в лични нападки и флуд.
Жалък си. Но нищо давай нататък да ти се посмеем на простотиите
 
Жалък си. Но нищо давай нататък да ти се посмеем на простотиите

Да цитираш себе си, а да го приписваш на мен си е много тъпо
Но все пак доста добре си си изкоментирал поста
Никой нямаше да го направи по-добре от самия теб
Screenshot_1.png
 
Ти да не си част от тези 20 семейства, които са на изхранване при @biaaro ?
Дам, що? Искаш и ти? :) Ще искаш, я! Баце си отива и кой лапАл- лапАл. Добре, че остават хората като biaaro.;)
 

Горе