Ей, Тулупи, протестирате ли?

Марш при Кури, мръсен комунист, няма да ти мине номерът!


хахаха, пак не позна
Аз съм трол на Иванчева
Пиша от затвора
и получавам парите директно от черепа по мръсния канал
 
Виждам че знаеш къде раздават заплатите, сам се издаде. Трол на Кури. Комунистическа подлога...


Нанизани на кура на пилота сте ти и нанди
аз си имам Иванчева
тя ми е съкилийничка и се разбираме много добре
и както ти казах - черепа ми плаща по мръсния канал, че не могат да проследят така парите, а и не се налага да ходя до централата на позитано, далече ми е
 
Виждам че знаеш къде раздават заплатите, сам се издаде. Трол на Кури. Комунистическа подлога...
хахахах
кури да не ти е сменила инструкциите?
да отричаш че й ядеш задника?
 
За разлика от тебе, на мен Нинова не ми плаща да се правя на двоен агент, за да работя тайно срещу герб и Борисов, като се правя на малоумен фен на Баце и да го излагам с неадекватни постове по форумите.


хахахах
кури да не ти е сменила инструкциите?
да отричаш че й ядеш задника?
 
аз си имам Иванчева
тя ми е съкилийничка и се разбираме много добре
Откога затворите у нас са смесени? Или се оказа женско? Радвам се, че женското присъствие в темата се увеличава.

Колкото до Иванчева, как ще коментираш факта, че Р. Овч. получи 2 години условно за присвоени 16 милиона евро, а Иванчева получи 20 години ефективна присъда (намалена впоследствие на 8) за поискан подкуп в размер на 187000 евро? Кой работи за комунистите и кой разчиства сметки с конкуренцията, а?
 
За разлика от тебе, на мен Нинова не ми плаща да се правя на двоен агент, за да работя тайно срещу герб и Борисов, като се правя на малоумен фен на Баце и да го излагам с неадекватни постове по форумите.
Ясно, значи баце ти плаща да ядеш лайна, за да има обратен ефект
Поне да си беше признал от самото начало, че си фен на баце
успя даже и нанди да убедиш, че си срещу него
@nandibandi чу ли бате?
биаро е фен на баце и му е личен трол
 
Откога затворите у нас са смесени? Или се оказа женско? Радвам се, че женското присъствие в темата се увеличава.

Колкото до Иванчева, как ще коментираш факта, че Р. Овч. получи 2 години условно за присвоени 16 милиона евро, а Иванчева получи 20 години ефективна присъда (намалена впоследствие на 8) за поискан подкуп в размер на 187000 евро? Кой работи за комунистите и кой разчиства сметки с конкуренцията, а?
Ох ... сърди се на курнела, че р. овч е получил само условна присъда
все пак той й е солташака в партията ви майка
 
Виж файлът 19795

Не визирам никой конкретно, ако някой се разпознае това е напълно случайно съвпадение
Не виждам кой, освен Геле може да се разпознае в снимка на член на ГЕРБ-ЛЕЛИ. :)
 
Не стига, че си трол на Кури, а си и пълен бездарник. За 10-ти път използваш мои тактики. Измисли нещо сам бе, плагиат.


Ясно, значи баце ти плаща да ядеш лайна, за да има обратен ефект
Поне да си беше признал от самото начало, че си фен на баце
успя даже и нанди да убедиш, че си срещу него
@nandibandi чу ли бате?
биаро е фен на баце и му е личен трол
 
Не стига, че си трол на Кури, а си и пълен бездарник. За 10-ти път използваш мои тактики. Измисли нещо сам бе, плагиат.
твоите тактики са да публикуваш през 2-3 поста опорките на кури и пилота
Само че нещо забрави за тях в споледния час
Да не са ги отменили от централата?
 
Ох ... сърди се на курнела, че р. овч е получил само условна присъда
все пак той й е солташака в партията ви майка
Айде напъни я малко, де. Една-една, гънка е все пак - ползвай я! Курнела от години няма влияние нито върху изпълнителната, нито върху съдебната власт. Баце има. Питай го ще не вкара Р. Овч. в пандела, а вкара Иванчева?
 
Айде напъни я малко, де. Една-една, гънка е все пак - ползвай я! Курнела от години няма влияние нито върху изпълнителната, нито върху съдебната власт. Баце има. Питай го ще не вкара Р. Овч. в пандела, а вкара Иванчева?
хахаха, ти си много запозната с "влиянието" на кури
Кури, ти ли си, бате?
 
Стига с тия 1-мегабайови пингове бе!
 
Подцених те. Явно си по сложен бот, отколкото мислих. По много интересен начин се адаптираш към писаното от опонента и го атакуваш със собствената му стратегия. Гениално. Кури много пари ли даде за такъв скрипт?

твоите тактики са да публикуваш през 2-3 поста опорките на кури и пилота
Само че нещо забрави за тях в споледния час
Да не са ги отменили от централата?
 
Стига с тия 1-мегабайови пингове бе!
Трола е тежък;), е така като няма система за оптимизация на изображенията, ше го дежейпегнем да олекне
 
Подцених те. Явно си по сложен бот, отколкото мислих. По много интересен начин се адаптираш към писаното от опонента и го атакуваш със собствената му стратегия. Гениално. Кури много пари ли даде за такъв скрипт?
Кури ми плати много, ама лизането на задника го остави за теб - справял си се най-добре от всички и най-много й харесвал твоя език... явно е доста дълъг и й го набутваш яко навътре ...
 
Браво, браво, господине! Докара още няколко гласа на кака Кури! Ще ти вдигне заплатата определено!

Кури ми плати много, ама лизането на задника го остави за теб - справял си се най-добре от всички и най-много й харесвал твоя език... явно е доста дълъг и й го набутваш яко навътре ...
 

Горе