Ей, Тулупи, протестирате ли?

И БСП и ГЕРБ трябва да си отидат, жалкото е, че няма останали читави и такива който не мислят само за джоба си ами за народа. Мисли как да си вземе малко от тук малко от там, някоя друга далавера ... лошото е, че не им стига малко както е по другите страни взимат по-малко та да не се разбере тук колкото повече толко по-добре. "Тарикати" на дребно. Затова трабва чистка ... както в ония филм чистката-всички части. А не този мишок бойко да затваря, отваря, затваря, отваря барове дискотеки и пр. страх го е да бъдат затворени щото ще го свалят много бързо тъпака прост, същите са и червените те пък мълчат кат путки ... тъжна картина. Нека мангалите да взимат парите ни за да викат там кой бил прав кой крив. Няма читави там само измет.
 
Моля не споделяй такива снимки без предупреждения повече, имай милост.... Само като го видя и ми идва да си разбия офиса....

Божке, колко тъп народ наистина!

За интелигентните хора "юмрукът" винаги е бил знак на обединение. Символ, който казва "Заедно ще победим". За тъпия мафиот той е знак, че някой иска да се бие. За още по-тъпите му фенове - също.

Вие си заслужавате това:

2112210647.jpg


Ние не!
 
Аз се отписвам, че обичайните свалиха нивото на темата до разправия между квартални пиянки.
След някой дне ще пусна и репорт да се затвори, че ще привлече сумати и паплач.
 
Oh-My-God! 'ъпиро/скай се притеснил за нивото на темата и ще пуска репорти. Чакаме да влезеш с профила си "хейтър", за да си отпуснеш малко душицата. Сериозно ли очакваш да забравим всичките ти простотии и да те помислим за супер изтънчен интелигент? Буухаа! Смешко!
 
Фен на банкянската пиянка да говори за изказ и ниво.... Първото, за което се сетих е дървено-желязо :)

Аз се отписвам, че обичайните свалиха нивото на темата до разправия между квартални пиянки.
След някой дне ще пусна и репорт да се затвори, че ще привлече сумати и паплач.
 
И кое е манипулативно? Че протеста аплодира президента първия ден....
Протестите са хубаво нещо, защото е време за промяна, преборване на корупцията и разграничаване от плиткоумието, ама...

Твърде много информация сте събрали и сте стигнали до analysis paralysis.

"Няма смисъл да правим нищо, защото светът е твърде сложен и няма нищо сигурно. Освен, че ще умрем. Затова просто да легнем, да помислим още малко и да чакаме...".

Обикновено това е признак за интелект, но не и за ефективен интелект, а за овчи такъв. Интелигентните и ефективни хора подреждат приоритетите в списък и ги решават един по един.
 
Твърде много информация сте събрали и сте стигнали до analysis paralysis.

"Няма смисъл да правим нищо, защото светът е твърде сложен и няма нищо сигурно. Освен, че ще умрем. Затова просто да легнем, да помислим още малко и да чакаме...".

Обикновено това е признак за интелект, но не и за ефективен интелект, а за овчи такъв. Интелигентните и ефективни хора подреждат приоритетите в списък и ги решават един по един.

Напротив. Разбрал си ме погрешно. Не съм против нищо да се прави. Напротив, трябва да се прави. Проблемът в случая е че ще променим нещо, но дали ще е по-добре? За момента няма ясно изявена алтернатива на мутренското управление, на БКП и на ДС.

Единствения който претендира за това не иска да се разграничи от БСП. А тази партия е по-вредна и от ГЕРБ. Историята говори. Ако Христо Иванов направи явно разграничаване и го спази ще има за дълго време моя глас на вски избори.
 
Христо Иванов направи своето изявление. Въпреки че изобщо не харесвам Христо Иванов и ДСБ, заради либералните им виждания по някои теми съм склонен да ги подкрепя в тези им конкретни искания. Ако не излезе нещо по-смислено, склонен съм и на това. На това викам вече по-малкото зло, не на банкянския пияндур!

Цялото изявление на Христо Иванов и Атанас Атанасов тук: https://btvnovinite.bg/bulgaria/ata...ar-mladen-marinov-da-si-podade-ostavkata.html


Предлагаме радикално разширяване на възможностите за участие на българите в изборите. За тази цел искаме да се въведе дистанционно гласуване. Това е начинът гражданите да участват в изборите.

Ние знаем, че това може да стане с електронно гласуване. Ние имаме законодателно решение-гласуване по пощата-това се е прилагало още от 19 век.

Най-накрая – искаме българската Конституция да стане инструмент за защита на правата на всеки граждани. Това може да стане чрез въвеждане на пряка конституционна жалба пред КС. Крайно време е тази изолация на елита да бъде прекратена.

Въвеждане на законодателна гражданска инициатива . 10 000 граждани директно да предлагат законодателни промени в парламента.

Искаме анкетни комисии от опозицията. Това е инструмент да се рестартира българския парламентаризъм. Искаме целият парламент да се разпусне. Искаме чрез промяна в Конституцията да се въведе реална лустрация. И днес виждаме, че почетният председател на ДПС Ахмед Доган е сътрудник на ДС. Георги Марков е бил доносник на ДС.
Напротив. Разбрал си ме погрешно. Не съм против нищо да се прави. Напротив, трябва да се прави. Проблемът в случая е че ще променим нещо, но дали ще е по-добре? За момента няма ясно изявена алтернатива на мутренското управление, на БКП и на ДС.

Единствения който претендира за това не иска да се разграничи от БСП. А тази партия е по-вредна и от ГЕРБ. Историята говори. Ако Христо Иванов направи явно разграничаване и го спази ще има за дълго време моя глас на вски избори.
 
Лошото е, че това вече сме го играли - чрез лошия матрял да вземеш властта...
Познавам поне 20 човека, които ходят да протестират. Нито са платени, нито са лумпени нито са кофти матрял.

Ама все пак ти си центъра на световната политика Тулово, та явно си по-наясно с нещата ...
 
Познавам поне 20 човека, които ходят да протестират. Нито са платени, нито са лумпени нито са кофти матрял.

Ама все пак ти си центъра на световната политика Тулово, та явно си по-наясно с нещата ...
Тц-тц-тц, сваляш " нивото на темата до разправия между квартални пиянки. ". Ще се репортне и евентуално "ще се заключва - нищо креативно". :)
 
Понеже немам телевизор тука, сега отворих Блиц да зачета новини уж... и след около 6 минути ми стана ясно кой държи въпросната медия.

Кажете някой свестен източник да поглеждам отвреме-навреме.
Аз не съм в страната и едва вчера вечер разбрах, че има протести. Имало е сериозно полицейско насилие. Доган е докарал рейсовете в подкрепа на статуквото. Агенция Фокус по принцип са много акуратна медия на фона на другите. Така че тях ти препоръчвам да следиш събитията.
 
Познавам поне 20 човека, които ходят да протестират. Нито са платени, нито са лумпени нито са кофти матрял.

Ама все пак ти си центъра на световната политика Тулово, та явно си по-наясно с нещата ...
Жалко за тях, че са в масовката.
Щом не им пречи да ги ползват, значи всичко е ок.
 
Аз не разбрах този термин тулуп откъде дойде. Боко народа ли нарече тулуп или народа боко?
 
Това всъщност е комплимент. Това са свободни хора, които вземат пари и спът до обяд :)


Аз не разбрах този термин тулуп откъде дойде. Боко народа ли нарече тулуп или народа боко?
 
Имам желание да протестирам, но желанието ми изчезва като видя, че доста голяма част от хората не знаят за какво са на улиците. И все пак тези протести за жив пример, че медийте са пълен боклук. Предавайте нататък хората да спират да гледат бтв и новатв.

https://www.youtube.com/channel/UCfSs1_iEsunvP86-M8RXSbA напоследък следя материала на този човек и изглежда искрен и нахъсан в това, което прави, но наскоро разбрах, че това студио е на партия Атака? Някой запознат ли е повече?
 
Студиото си е лично негово, както и целия проект, който е изцяло онлайн. Атака няма нищо общо с този проект на Станислав. От известно време мисля, че няма нищо общо с Атака и телевизия Алфа.

Всъщност проекта му е в резултат на напускането му на телевизия Алфа.


https://www.youtube.com/channel/UCfSs1_iEsunvP86-M8RXSbA напоследък следя материала на този човек и изглежда искрен и нахъсан в това, което прави, но наскоро разбрах, че това студио е на партия Атака? Някой запознат ли е повече?
 
Доста хора има на протеста, от утре и ние ще се включим с познати, каскета не мога да го трая, а бойко сътвори една камара гафове и беше явно забравил, че може да се протестира.
 
Вчера "изгорях" на чорап дет се вика на риболовен език, т.е. си имам някакви лични "болежки" даже може и да не е в скоби, щото така ми изгоряха колената, че наистина боли, но въпреки това аз съм български гражданин и ми е гнусно какво се случва в България в последните дни, или какво се е случвало. Не знам дали ще има оправия в тази държава, то живота ми ще мине докато и ако стане.
Гледам... да не гледам много политика, че ми става лошо.
 

Горе