Ей, Тулупи, протестирате ли?

Сега като се замисля, би било значителен ъпгрейд да имаме премиер, който не използва телефон с копчета и знае как да "влезе в интернет".
 
По кои новини? Ти кои гледаш всъщност ? :) Изобщо не твърдя, че е политик, защото не е.

Е па те и по новините го казаха;) може да е добър като пилот, но в политиката е на първото стъпало, човек не може да става за всичко и това е нормално.
 
Да ама прави суперкомпютри .... с багер :)

Сега като се замисля, би било значителен ъпгрейд да имаме премиер, който не използва телефон с копчета и знае как да "влезе в интернет".
 
Е то Бат Бойко ползва телефон с копчета щото смартфоните по-лесно се хакват, проследяват, вие балъци ли сте, той е старо куче, ама те пак намериха начин да го запишат ей големи магарета са.
 
Убеждавам се, че @Каменчо тъ-къ е умствено изостанал. Па може и мека китка да е, с пресантиман към големия мъжкар, дето сам си кара 'жипката - много вероятно.

Не разбирам по друг начин поведението "ми то по-лошо ще дойде, дай да си траем и да търпим". Да, ще идва винаги лошо, щото си траем и търпим. Като изхвърлим трима поред обаче, четвъртият ще се замисли как управлява. Под "ИЗХВЪРЛИМ" имам предвид завинаги извън политиката и за колкото се може по-дълго в затвора.
 
Тоя уж пребития лумпен му прочети баааавно разказа и ще видиш че нищо не се връзва.
 
Последно редактирано:
Тукашните лумпени бяро и старата мома са идеален пример, че само хора с нисък интелект протестират.
Обижда, държат се нагло, не уважават събеседника, въобще така диалог не се води.
Много много лош матрял...
 
Аха ха ха. Точно ти ли го написа това?


Тукашните лумпени бяро и старата мома са идеален пример, че само хора с нисък интелект протестират.
Обижда, държат се нагло, не уважават събеседника, въобще така диалог не се води.
Много много лош матрял...
 
Радев по-нискокачествен от Борисов!? Е човек, ти преби тъпомера, то верно не останаха здрави в тоя форум.... Генерал, истински при това, с езици, специализации в щатите, знаеш ли изобщо как се става генерал и пилот на изтребител? Официално те обявявам за луд.... пък може и други да са ти мотивите, де да знам. Радев бил по-зле от Борисов.... леле, леле .... Както стана ясно, тоя и Винету не е чел, гледал е само филма....

Страхотни глупости пишеш и си личи колко си подплатен и мотивиран. Колкото и да викате герберастите на черното бяло, балъците свършиха.

Е очевидно балъците не са свършили щом някой се е прехласнал толкова по един тъп военен който ни насадиха за президент. България никога не е имала толкова слаб президент. Тази фигура има 2 задължения - обединител на нацията и представителни функции. Не съм чул Падев да е представил страната където и да е. За обединителя пък от “изтребител” се вижда, че той не пожела да влезе в тая роля. Изобщо не ме интересува как се става генерал. Виждам всеки ден как същия не може да върже 2 приказки на кръст, а ако не бяха ПР-ите му нямаше и толкова да може. Зависим от Корнелия Нинова на 100%. Ако му каже и лайно ще изяде заради нея... Знам че тъпотията е модерна, ама чак толкова... Казвам ти, не е трудно да си по-зле от Борисов, ама Радев го постигна от раз, без дори да опитва...
 
Като заговорихме за президенти, искам да чуя мнението ти за Плевналиев, може ли?

Е очевидно балъците не са свършили щом някой се е прехласнал толкова по един тъп военен който ни насадиха за президент. България никога не е имала толкова слаб президент. Тази фигура има 2 задължения - обединител на нацията и представителни функции. Не съм чул Падев да е представил страната където и да е. За обединителя пък от “изтребител” се вижда, че той не пожела да влезе в тая роля. Изобщо не ме интересува как се става генерал. Виждам всеки ден как същия не може да върже 2 приказки на кръст, а ако не бяха ПР-ите му нямаше и толкова да може. Зависим от Корнелия Нинова на 100%. Ако му каже и лайно ще изяде заради нея... Знам че тъпотията е модерна, ама чак толкова... Казвам ти, не е трудно да си по-зле от Борисов, ама Радев го постигна от раз, без дори да опитва...
 
Като заговорихме за президенти, искам да чуя мнението ти за Плевналиев, може ли?

Аз съм го казвал много пъти, може би даже и в тази тема, не помня - неутрално към позитивно. Имаше какво да се желае, но като цяло се справяше сравнително добре. Деполитизира се навреме, въпреки тежкия си мандат и личната трагедия която преживя през това време. Мога много да говоря за него, но няма смисъл.

Народът обаче не го припозна, тъй като е интелигентен и неподправен, а на мат’ряла това не му се харесва. Народа обича лицемерието и простотията. Съответно и той за това достойно се оттегли в края на мандата си.

Направо да ти дам и една класация на БГ президентите по одобрението ми към тях през годините:

1. Желев
2. Стоянов
3. Плевнелиев
4. Първанов
5. Радев
 
Аз съм го казвал много пъти, може би даже и в тази тема, не помня - неутрално към позитивно. Имаше какво да се желае, но като цяло се справяше сравнително добре. Деполитизира се навреме, въпреки тежкия си мандат и личната трагедия която преживя през това време. Мога много да говоря за него, но няма смисъл.

Народът обаче не го припозна, тъй като е интелигентен и неподправен, а на мат’ряла това не му се харесва. Народа обича лицемерието и простотията. Съответно и той за това достойно се оттегли в края на мандата си.

Направо да ти дам и една класация на БГ президентите по одобрението ми към тях през годините:

1. Желев
2. Стоянов
3. Плевнелиев
4. Първанов
5. Радев
Моята е малко по-различна:

1. Стоянов
2. Плевнелиев
3. Желев
4. Първанов
5. Радев
 
Вече съм убеден, че имаш някакви лични мотиви да пишеш глупостите, които пишеш. Или си трол или ти или твои близки са на хранилката. 100% съм сигурен. Народа не го бил припознал.... Тоя боклук извади правомощия от президентството и ги хариза на Борисов, по негова заповед. Беше изцяло президент на гроб . Баце го чукаше по главата и му викаше - и магаре да вържем тука и него ще изберат, това забрави ли го? Тъп като гьон, но за сметка на това мазен като .... и аз не знам като какво. Не случайно още му викат жена. Президент посмешище....

Да, еманация на лицемерието и простотията е познай кой. Да, Бах Ганя от Банкя.... Затова и трети мандат кара...

Веднага ти давам пресен пример за лицемерие и простотия. Нали чете това изказване на борисов:

Неговият дядо комунист не е дал възможност някога ние да отидем да учим в Брюксел, в Хага, в Лондон, или където и да било. На тяхната възраст, когато имаше авария в Чернобил и се стелеше радиоактивен прах, ни караха да маршируваме на манифестации с червени връзки.

Е, преди малко стана ясно, че дядото на момчето никога не е бил член на партията, а самия Борисов в бил на 26 години, вече член на партията, по време на аварията в Чернобил.. Много далеч от пионерче с връзка. Лъжи, лъжи, лъжи, хвърля думи във въздуха, такива като теб ги подемат и накрая сами си вярват, че са истина. Да, ама не, това е към края си... 10 години лъжи, лицемерие и простотия, стига толкова....



Аз съм го казвал много пъти, може би даже и в тази тема, не помня - неутрално към позитивно. Имаше какво да се желае, но като цяло се справяше сравнително добре. Деполитизира се навреме, въпреки тежкия си мандат и личната трагедия която преживя през това време. Мога много да говоря за него, но няма смисъл.

Народът обаче не го припозна, тъй като е интелигентен и неподправен, а на мат’ряла това не му се харесва. Народа обича лицемерието и простотията. Съответно и той за това достойно се оттегли в края на мандата си.
 
Междувременно стана ясно, че второто бито момче е системен администратор. По принцип знаем, че когато и да пребиеш сис админ, винаги има защо, ама все пак малко са прекалили ....
 
@biaro, пичага, избий се от главата мисълта, че всеки който не харесва БСП е фен на ГЕРБ.

Не съм фен на ГЕРБ и много пъти съм го казвал. Нито аз нито някой мой близък е на хранилка.

За да съм 100% искрен, преди може би около 8-10 години една моя втора братовчедка работеше на много ниска административна длъжност в ГЕРБ, без политически убеждения, просто работа, която и намериха от бюрото по труда, защото старата и фирма фалира. Изкара 6-7 месеца там и си намери друга по-подходяща за нея и по-добре платена позиция в частна фирма и се разкара. За това време с нея съм се виждал веднъж, защото живее в друг град и като се видяхме ми даде подарък една кутия брадиран кибрит и едно пакетче брандирани желирани бонбони или лукчета беше, не си спомням с лого на ГЕРБ, останали нераздадени след някакви избори, които трябвало да раздадат, тъй като не били актуални. Обща стойност на подаръка - 60-70 стотинки. Ако смяташ, че от това съм се купил, добре, купил съм се ;)
 
Не.... пичага .... ти си избий от главата, че всеки, който не харесва гроб е за БСП, каквато е опорната точка последно време. Тука, в тоя форум точнпо, няма такъв човек, убеден съм.

Не повтаряйте опорките на бай ганя едно към едно и няма да твърдя, че сте тролове. Като се държите като тролове, аз какво да си помисля?




@biaro, пичага, избий се от главата мисълта, че всеки който не харесва БСП е фен на ГЕРБ.

Не съм фен на ГЕРБ и много пъти съм го казвал. Нито аз нито някой мой близък е на хранилка.

За да съм 100% искрен, преди може би около 8-10 години една моя втора братовчедка работеше на много ниска административна длъжност в ГЕРБ, без политически убеждения, просто работа, която и намериха от бюрото по труда, защото старата и фирма фалира. Изкара 6-7 месеца там и си намери друга по-подходяща за нея и по-добре платена позиция в частна фирма и се разкара. За това време с нея съм се виждал веднъж, защото живее в друг град и като се видяхме ми даде подарък една кутия брадиран кибрит и едно пакетче брандирани желирани бонбони или лукчета беше, не си спомням с лого на ГЕРБ, останали нераздадени след някакви избори, които трябвало да раздадат, тъй като не били актуални. Обща стойност на подаръка - 60-70 стотинки. Ако смяташ, че от това съм се купил, добре, купил съм се ;)
 
Аааааааа!

Нямало лице протестът - друг път. Има лице и то е на младите, интелигентните и креативните.

109717669_3099563000120961_2756392713285360027_n.jpg



109393186_3094770737266854_8840027286798800876_n.jpg
 
Личи му от пръв поглед, че е нискоинтилигентен лумпен!


Тук има видео с тоя пич
 
Няма да се намесвам тука в разпалената ви дискусия, ама само да кажа за Плевнята ... Синоптичката 100% го ръга със страпона сутрин, а вечер го бие като магаре. Друг вариант няма...
 

Горе