Ей, Тулупи, протестирате ли?

Пак ще има протести, Корнелия няма как да управлява следващите избори.

Ами вие като искате нещо повече от курнела, вместо да дигате палатки и да пречите на хората, направете партия и се явете на избори
Баи, верно ли си толкова тъп?
 
Ти верно си голям тъпак
Никой не те обвинява, че не го харесваш
казва ти се, че с панаира по площадите просто ще смениш Бойко с Курнела
Баси къв си тиквоч ...
Ами вие като искате нещо повече от курнела, вместо да дигате палатки и да пречите на хората, направете партия и се явете на избори
Баи, верно ли си толкова тъп?
Когато фактите и логиката говорят висшия разум на гербера май не може да измисли нищо повечето от необосновани лични квалификации :D
 
Има и много други парадокси, не е като да са само тези... Страх ги е да не дойдат комунистите, а комунистите в момента са на власт. Борисов е член на БКП от 18 годишната си възраст, водил отряд във възродителния процес, където са пращали само най-верните на партията хора. Напуснал МВР, но не и БКП. Баща му също е комунист, капитан от милицията. За някой това може да не е важно, но за комунистите това е най-важното, както се знае. Смятай за какви хора става въпрос, дето се вързават на това с комунистите....


Когато фактите и логиката говорят висшия разум на гербера май не може да измисли нищо повечето от необосновани лични квалификации :D
 
Има и много други парадокси, не е като да са само тези... Страх ги е да не дойдат комунистите, а комунистите в момента са на власт. Борисов е член на БКП от 18 годишната си възраст, водил отряд във възродителния процес, където са пращали само най-верните на партията хора. Напуснал МВР, но не и БКП. Баща му също е комунист, капитан от милицията. За някой това може да не е важно, но за комунистите това е най-важното, както се знае. Смятай за какви хора става въпрос, дето се вързават на това с комунистите....
Ти си ебаси латерната
Едно си баба знае, едно си баба бае

Ти така и не разбра, че с тези протести или ще качите Курнела, или хората ще ви намразят и ще гласуват пак за бойко
И в крайна сметна е много вероятно скоро да се организират и да излязат на протест хората, на които в момента пречите и да ви наврат палатките по задниците
 
Я се успокой бе, тулуп :) Четеш ли изпбщо какво пиша?


Ти си ебаси латерната
Едно си баба знае, едно си баба бае

Ти така и не разбра, че с тези протести или ще качите Курнела, или хората ще ви намразят и ще гласуват пак за бойко
И в крайна сметна е много вероятно скоро да се организират и да излязат на протест хората, на които в момента пречите и да ви наврат палатките по задниците
 
Едно си баба знае, едно си баба бае
True story. Друго не си показал досега.
Ти така и не разбра, че с тези протести или ще качите Курнела, или хората ще ви намразят и ще гласуват пак за бойко
Ама ти си бил професор по политогия.
Я се успокой бе, тулуп :) Четеш ли изпбщо какво пиша?
Чукча не читател! Чукча писател!
 
или хората ще ви намразят
Чек ся, на кое викаш "хората"? На 3-те процента влюбени в простака-милиардер? Баш ми брига за тия 3% мозъчно мъртви. Виж къде са хората, мишо - по площадите! По площадите на всички градове в страната, па и в чужбина. Тия провокатори, командировани от местните организации гроб няма да помогнат особено. Нека се нагнети напрежението. Нека се пролее кръв. Само тогава процесът ще бъде приет сериозно и на цървула ще му ритнат столчето тия във Вашингтон и Брюксел.

Процесът е необратим. Приемете го. Връщане назад няма и резултатът е един - окончателен край на мутро-мишока и престъпната му групировка. И стига сте блели за Корнела. Корнела дори е напълно наясно, че няма да управлява след тиквоча, само вие лансирате тука некви смешни опорки.
 
Не е работа на протестиращите да издигат хора и да назначават, това се случва на избори. Не знам защо още повтаряте тази точка.
 
Биаро в ланината съм виваком ги нема никви, от време на време се явяват:)
Надявам се да си подобрят услугите като ги изкупиха и да спрат да лъжат толко.
 
Последно редактирано:
Като знам кой ги купи, едва ли :)


Биаро в ланината съм виваком ги нема никви, от време на време се явяват:)
Надявам се да си подобрят услугите като ги изкупиха и да спрат да лъжат толко.
 
Не е работа на протестиращите да издигат хора и да назначават, това се случва на избори. Не знам защо още повтаряте тази точка.

Тогава протестърите кого подкрепят? Ако не е тайна, както всъщност май е, повечето открито не желаят нито за какво наистина се борят и кой слятат че ще се справи. А да не говорим да застанат с лицата си и професията си. Все някакви насрани студентчета от чежбина интервюират или разни бабички от които лъха на комунизъм. Аз познавам доста протестиращи, ама повечето са убедени комунисти или наследници на такива или пусти сеирджии които ходят там само за шоуто..

Не можахте да разберете, че никой не го е страх, че държавата ще се счупи без бойко, а че БСП ще дойдат и ще счупят държавата както стана 2008 и 2013 година... Ако има друг кандидат който не сме виждали съм ОК да му се даде шанс... Ама то няма на този етап..

Ако има смислена алтернатива на тиквата лично аз съм първия който щях да бъда по площадите, ама то няма. Корнела и компания определно не са такава. И точно това се опитваме да обясним.

Дайте го тоя кандидат, ако знаете такъв, не го крийте.

Само не ми казвайте за Христо Иванов, щото той от 25 дни отказва да се разграничи от Корнела. Т.е очевидно се кани да управлява с нея..
 
Тогава протестърите кого подкрепят? Ако не е тайна, както всъщност май е, повечето открито не желаят нито за какво наистина се борят и кой слятат че ще се справи. А да не говорим да застанат с лицата си и професията си. Все някакви насрани студентчета от чежбина интервюират или разни бабички от които лъха на комунизъм. Аз познавам доста протестиращи, ама повечето са убедени комунисти или наследници на такива или пусти сеирджии които ходят там само за шоуто..

Не можахте да разберете, че никой не го е страх, че държавата ще се счупи без бойко, а че БСП ще дойдат и ще счупят държавата както стана 2008 и 2013 година... Ако има друг кандидат който не сме виждали съм ОК да му се даде шанс... Ама то няма на този етап..

Ако има смислена алтернатива на тиквата лично аз съм първия който щях да бъда по площадите, ама то няма. Корнела и компания определно не са такава. И точно това се опитваме да обясним.

Дайте го тоя кандидат, ако знаете такъв, не го крийте.

Само не ми казвайте за Христо Иванов, щото той от 25 дни отказва да се разграничи от Корнела. Т.е очевидно се кани да управлява с нея..
Нали Мая Манолова се завъртя там и всички отидоха да й лижат дъртата путка и да се снимат с нея
Такова голямо лицемерие лъха от тези "протестъри", че то няма на къде повече
 
Нали Мая Манолова се завъртя там и всички отидоха да й лижат дъртата путка и да се снимат с нея
Такова голямо лицемерие лъха от тези "протестъри", че то няма на къде повече

Аз отдалва го казах - ако първия ден протеста беше освиркал Радев с което да докаже, че иска наистина лустрация и чистка щеше да спечели много повече хора и най-вероятно оставката щеше да се случи, но уви това не стана.

Ами няма как да отида да скачам за Радев, Маяма, Корнела и Доган замаскирани зад Бойкикев и Копейкин...
 
С тебе и другия по този начин вече. Само подигравки и присмех...
Да бяхте нормални хора, да спорим, то дебили дето едни и също опорки 50 страници повтарят. Не си струва усилията...


Ти верно си шизофреник
 
...дебили дето едни и също опорки 50 страници повтарят
aLuNE8B.jpg
 
Нали Мая Манолова се завъртя там и всички отидоха да й лижат дъртата путка и да се снимат с нея
Такова голямо лицемерие лъха от тези "протестъри", че то няма на къде повече
Браво за политическия изказ!

Маямито най-после даде смисъл на институцията Омбудсман. Това, което тя направи за обикновения човек, другите пионки, Гиньо Ганев и Пенчев, не си мръднаха пръста да направят. Само за това Мая Манолова заслужава уважението на хората. Яд ли вие???

Противниците на мутро-мишока:

images



Феновете му:

img_5f2547743d551-410x260.png


ЧАО е ситуацията за мутрите. Окончателно!
mml.gif
mml.gif
mml.gif
 
Сами ще осерете всичко и после пак ще ходите да ревете, че изборите са фалшифицирани
Просто въртите една и съща опорка и въобще не се вслушвате в различното мнение.

както се е случвало след всеки такъв панаир - пак ГЕРБ ще бият на изборите, защото вие им помагате да го направят
Вече почвам да си мисля, че цялата патардия е умишлена, за да може пак ГЕРБ да бие на следващите избори
А на вас ви се плаща директно от централата на ГЕРБ
 
Въй, @nandibandi , разкриха ни! :cry::oops:

Сами ще осерете всичко и после пак ще ходите да ревете, че изборите са фалшифицирани
Просто въртите една и съща опорка и въобще не се вслушвате в различното мнение.

както се е случвало след всеки такъв панаир - пак ГЕРБ ще бият на изборите, защото вие им помагате да го направят
Вече почвам да си мисля, че цялата патардия е умишлена, за да може пак ГЕРБ да бие на следващите избори
А на вас ви се плаща директно от централата на ГЕРБ
 

Горе