Ей, Тулупи, протестирате ли?

Интересно тогава как има борисов 1, борисов 2, борисов 3 ... Явно не сте толкова умни, за колкото се мислите
Не познавате собствената си история, ама коментирате интелекта на опонента.
Борисов едно, както каза камен-тъпото, падна лесно. Падна лесно, щото тиквун беше в силата си и знаеше, че следващият мандат си е негов.
Борисов две падна най-лесно, щото абсолютно никой да е искал оставка на това правителство. Падна заради загубените президентски избори, които с кандидатурата на тетка Цачева си бяха предизвестена смърт. Именно затова беше издигната тая кандидатура. За да се отърве баце от неудобните коалиционни партньори и да може създаде нов кабинет с по-послушни другарчета. ;)

Борисов три ще падне най-трудно, но пък окончателно. Вие не разбирате - всяко забавяне с оставката намалява броя на депутатите от тиквун-партия в следващия парламент. Нека се мотае. Ние можем да почакаме още някоя седмица. :)
 
Не познавате собствената си история, ама коментирате интелекта на опонента.
Борисов едно, както каза камен-тъпото, падна лесно. Падна лесно, щото тиквун беше в силата си и знаеше, че следващият мандат си е негов.
Борисов две падна най-лесно, щото абсолютно никой да е искал оставка на това правителство. Падна заради загубените президентски избори, които с кандидатурата на тетка Цачева си бяха предизвестена смърт. Именно затова беше издигната тая кандидатура. За да се отърве баце от неудобните коалиционни партньори и да може създаде нов кабинет с по-послушни другарчета. ;)

Борисов три ще падне най-трудно, но пък окончателно. Вие не разбирате - всяко забавяне с оставката намалява броя на депутатите от тиквун-партия в следващия парламент. Нека се мотае. Ние можем да почакаме още някоя седмица. :)
Кое вие, бе моме червена? Вие, дето сте убийци ли? Дето убихте интелигенцията? Знаеш ли че заради един виц БКП убиха дядо ми? Ама давай, подкрепи унучетата на убийците.
 
Оставям това тук:

Ама те като две капки боза бе :)

 
Последно редактирано:
Кое вие, бе моме червена? Вие, дето сте убийци ли? Дето убихте интелигенцията? Знаеш ли че заради един виц БКП убиха дядо ми? Ама давай, подкрепи унучетата на убийците.
Оня съчинява "писмени" доказателства, ти бълнуваш за несъществувало минало, третият страда от фантазии с участието на нанди...

Вече хептен връзката с реалността се изгуби у бацевисткия лагер.
 
Оня съчинява "писмени" доказателства, ти бълнуваш за несъществувало минало, третият страда от фантазии с участието на нанди...

Вече хептен връзката с реалността се изгуби у бацевисткия лагер.
Вероятно съм му попречила да следва и в Харвард? :)

Ама не оспори факта, че не си познават партийната история. Баце с един тласък набива акъл и избива спомени - супермен.
 
Защитниците на мафиотите свалят мафията - смешна работа.
Отровното трио срещу мафиотите - хахаха.
ПРОТЕСТЪРИ изгонете си предводителите, ако искате да ви вземат на сериозно иначе си оставате платени, а друга част просто заблудени.
 
Хората се справят прекрасно, дали вземат пари или не, какво значение има? Ако имат нужда и бих им пратил, какъв е проблема?

Защитниците на мафиотите свалят мафията - смешна работа.
Отровното трио срещу мафиотите - хахаха.
ПРОТЕСТЪРИ изгонете си предводителите, ако искате да ви вземат на сериозно иначе си оставате платени, а друга част просто заблудени.
 
Не, що? Значи, като те знам какъв си разсеян по това време на денонощието. Изгледай видеото внимателно и тогава коментирай, щом ме питаш това, значи изобщо не си познал посланието на видеото.



Биаро да не си сменил орентацията ?
 
Хората се справят прекрасно, дали вземат пари или не, какво значение има? Ако имат нужда и бих им пратил, какъв е проблема?
И сам знаеш какъв е проблема, жалко за тези които не го осъзнават, ама като се събудят някой сутрин и Кури е до тях в леглото;) и не само там а и са се венчали за нея, вече ще е късно да питат - леле колко съм пил снощи.
 
Последно редактирано:
Няма да е Кури, по скоро със Славчо :)


И сам знаеш какъв е проблема, жалко за тези които не го осъзнават, ама като се събудят някой сутрин и Кури е до рях в леглото;) и не само там а и са се венчали за нея, вече ще е късно да питат - леле колко съм пил снощи.
 
Не, що? Значи, като те знам какъв си разсеян по това време на денонощието. Изгледай видеото внимателно и тогава коментирай, щом ме питаш това, значи изобщо не си познал посланието на видеото.
Ок ще ти го обясня:
Кака Кури когато те са на власт и протестират срещу тяхните безобразия тя е против протеста, но сега когато искат да дойдат на власт е за протеста, сравняват я с баце, че и той е така.
И къв е извода кажи ти?
 
Извода е че между тях двамата няма абсолютно никаква разлика.


Ок ще ти го обясня:
Кака Кури когато те са на власт и протестират срещу тяхните безобразия тя е против протеста, но сега когато искат да дойдат на власт е за протеста, сравняват я с баце, че и той е така.
И къв е извода кажи ти?
 
Извода е че между тях двамата няма абсолютно никаква разлика.
Не има и тя е, че Кури стои начело на партията майка, а партията майка създаде мутрите.
Да баце идва и той от партията, та то кой ли не идва.
Баце не е способен на такива курвенски номера каквито му въртят в момента.
Толкова много компромати, толкова много говна, някой откровени лъжи.

Баце не е светец естествено, не е и голям умник, но той се опита да ги удари и те отвън му отвръщат с тези протести, които си почнаха организирано и после се добавиха наивници които си мислят, че могат да се борят с мафията неосъзнавайки, че се намират между чукът и наковалнята.
Просто мафията иска да си назначи удобни хора на власт, баце вече е неудобен.
Да правил е грешки, но кой е безгрешен.
 
Категорично подкрепям всяка форма на гражданско неподчинение. :)

Блокиране на пътища и кръстовища е смешен вопъл от страна на тикволюбците - меко казано. В София от години са затворени ключови участъци за ремонт на ремонта на ремонтирания ремонт. Не ревете.

Пътищата също! Отново се ремонтира наскоро построена магистрала, заради което движението е отново отклонено през искърското дефиле. При нас пътруването е "некъв ужас некъв ат". Всеки ден има катастрофи, предимно обърнати тирове, защото пътят изобщо не е пригоден за такъв трафик. Това също е форма на блокада, която ми създава дискомфорт. Аз реално не знам близките ми, които идват и си отиват към София дали ще пристигнат и ще се приберат живи. Това, мили мишоци е реален дискомфорт. То поне да беше за доброто, а всъщност е поредната кражба на евро-фондове. Утре пак ще ремонтират...
МУТРИ ВЪН!!!
ОСТАВКА-СЪД-ЗАТВОР!!!

Не ми се иска да споря на политическа тематика, но ти си най-заблудената в темата! С този рефрен "мутри вън" и афиширане, че ще гласуваш за БСП е като харакири! Ами те червените олигарси чакат на границата само Борисов да падне и да се върнат на бял кон, за да започнат пък те грабежа. Между БСП и ГЕРБ разлика няма! Всеки си има виждане. Който не е обвързан политически търси по-малкото зло, но ти с Курни удари дъното. Маямито от протеста, който така подкрепяш я гонят, защото е червена. Иди на Орлов мост и викни БСП да гледаме лайфове...
 
Не ми се иска да споря на политическа тематика, но ти си най-заблудената в темата! С този рефрен "мутри вън" и афиширане, че ще гласуваш за БСП е като харакири! Ами те червените олигарси чакат на границата само Борисов да падне и да се върнат на бял кон, за да започнат пък те грабежа. Между БСП и ГЕРБ разлика няма! Всеки си има виждане. Който не е обвързан политически търси по-малкото зло, но ти с Курни удари дъното. Маямито от протеста, който така подкрепяш я гонят, защото е червена. Иди на Орлов мост и викни БСП да гледаме лайфове...
Най-малкият проблем на държавата в момента е за кого ще гласувам АЗ. Не го взимайте толкова навътре. Вотът ми се брои за само един глас. :)

Уморих се да го повтарям, но явно трябва да го казвам на всяка страница - за самообявили се за алтернатива на тиквун "десни" партии повече няма да гласувам. Тия същи после се нагъзват първи, уж по идеологически причини - шот сме десни и сме все против комунистите. Анти комунистите до момента се оказаха по-леви от БКП, а БСП - по-либерална като структура от мафиотската партийна организация.
 
Твърде наивно за да го коментирам...

Не има и тя е, че Кури стои начело на партията майка, а партията майка създаде мутрите.
Да баце идва и той от партията, та то кой ли не идва.
Баце не е способен на такива курвенски номера каквито му въртят в момента.
Толкова много компромати, толкова много говна, някой откровени лъжи.

Баце не е светец естествено, не е и голям умник, но той се опита да ги удари и те отвън му отвръщат с тези протести, които си почнаха организирано и после се добавиха наивници които си мислят, че могат да се борят с мафията неосъзнавайки, че се намират между чукът и наковалнята.
Просто мафията иска да си назначи удобни хора на власт, баце вече е неудобен.
Да правил е грешки, но кой е безгрешен.
 
Най-малкият проблем на държавата в момента е за кого ще гласувам АЗ. Не го взимайте толкова навътре. Вотът ми се брои за само един глас. :)

Уморих се да го повтарям, но явно трябва да го казвам на всяка страница - за самообявили се за алтернатива на тиквун "десни" партии повече няма да гласувам. Тия същи после се нагъзват първи, уж по идеологически причини - шот сме десни и сме все против комунистите. Анти комунистите до момента се оказаха по-леви от БКП, а БСП - по-либерална като структура от мафиотската партийна организация.

Ами няма никаква логика в тези думи! Искам промяна, но ще гласувам за статуквото, защото... По-добре за никой да не гласуваш, защото да гласуваш за мутрите и да казваш "мутри вън" е като да си удариш сама шамар и да се чудиш защо го правиш.
 
Последно редактирано:
Ами няма никаква логика в тези думи! Искам промяна, но ще гласувам за статуквото, защото... По-добре за никой да не гласуваш, защото да гласуваш за мутрите и да казваш "мутри вън" е като да си удариш сама шамар и да се чудиш защо го правиш.

Нанди е със садомазохистични наклонности хаха.
Не според мен тя е от заблудените, а защо не и от платените, едните мутри са и съсипали бизнеса, а другите дават кинти.
 

Горе