Ей, Тулупи, протестирате ли?

Двамата е време да си оправите отношенията.

@Sky, напиши нещо много грубо и сексуално на @nandibandi и виж как ше омекне към тебе...
Зяпач-семкаджия. :)
 
Абе пуснах си още един път Борисов да се насладя на ораторско майсторство, изтънчен изказ и невъобразими личностни качества... и се сетих, че тука стана дума за Радев и това, че се е подготвял предварително и тн. А тоя майстор на словото, дето чете от аутокюто и пак бърка, какво ще го правим? :)
 
Абе пуснах си още един път Борисов да се насладя на ораторско майсторство, изтънчен изказ и невъобразими личностни качества... и се сетих, че тука стана дума за Радев и това, че се е подготвял предварително и тн. А тоя майстор на словото, дето чете от аутокюто и пак бърка, какво ще го правим? :)
Ти си истински стоик. Аз не можах и един път да го изгледам тва. Четох резюме на казаното, щото ме бие нервата като го гледам тоя плужек.
 
Гледай го, задължително. Гледам и не вярвам на ушите си, тоя не може да чете дори. Минава от тема в тема, не разбираш кога почва, кога свършва. Незнае точки и запетайки за къв кур са там.... Нормално, като си чел само Винету първа част, така ще е....

Ти си истински стоик. Аз не можах и един път да го изгледам тва. Четох резюме на казаното, щото ме бие нервата като го гледам тоя плужек.
 
Как ви го сложи Боцинката днескаааааа. Направо всички давахте заето! Нали това искахте бе? Сега обаче ще се отметнете, нали? Хахахах, право в десетката, браво! Ицето Иванов и той милия се чудеше какво да каже, БСП са в ступор, чакаме привечер Радев да замазва. Шоу!
 
Да, купон е, спор няма, ама номера няма да мине... Боцинката.... ама че сладкоууу....

Как ви го сложи Боцинката днескаааааа. Направо всички давахте заето! Нали това искахте бе? Сега обаче ще се отметнете, нали? Хахахах, право в десетката, браво! Ицето Иванов и той милия се чудеше какво да каже, БСП са в ступор, чакаме привечер Радев да замазва. Шоу!
 
Как ви го сложи Боцинката днескаааааа. Направо всички давахте заето! Нали това искахте бе? Сега обаче ще се отметнете, нали? Хахахах, право в десетката, браво! Ицето Иванов и той милия се чудеше какво да каже, БСП са в ступор, чакаме привечер Радев да замазва. Шоу!
Кое точно? Същата пунтипластика като на конференцията.

Баце: Аз ще се оттегля.
Хор мисирки (жално и трагично): Неееееееееееееее
Обединени палячовци (твърдо): Не даваме
Баце: Е щом народа така каза
 
Баце в пълния си блясък:

вчера: най- добрата икономика в европа преди ковида, най- добрите мерки в света срещу ковида, магистрали, пречиствателни станции, неуморна борба с олигархията, сикаджиите, комунистите и путин, лой, мазнини и мазнинки, суперкомпютър, по 50 лв на пенсионерите от гола душа, 60 на 40, сачева- мис вселена
днес: спешен рестарт на всичко
 

Ей, много ги разбирам нещата! Ред е на вашия идол!
 
Да, като ранната Ванга си :) Тамън да можем да направим сравнение, кой може и кой не може да си чете речите.


Ей, много ги разбирам нещата! Ред е на вашия идол!
 
Ама той рестартът е заради вас! А и какво лошо има в него? Всеки ще има шанс! Ти като десен човек нали не искаш Румен Радев да ни управлява?
Е, признай че е забавно. Иначе Радев не мисля, че ще управлява някога :)
 
Е, признай че е забавно. Иначе Радев не мисля, че ще управлява някога :)
Много хитър ход е, това е факт. Яд ме е само, че дясното се изроди. А съм ги подкрепял почти винаги.
 
Все по-интересно ми става кой управлява Боци?
Даже не му диктуват - направо му пишат и го карат да чете и да се излага.

От известно време е ясно че просто нема достатъчно акъл сам да решава.

Доган?
 
Бъркаш братле, бъркаш, пълно е с тъпи комунисти и русофили.
Спокойно. Като вземем с Нокето народната власт и подкараме масова лустрация, кастрация и онождане с бутилка от мастика всички бацофили ще се пребоядисате в активни борци против боцинковизма
 
Хаххахаххахххх, Радев много се изложи. Такава тъпа реч не бях чувал. Отговорът е НЕ!
 

Горе