Ей, Тулупи, протестирате ли?

Няма да ти се обяснявам, комунист лъжлив. Червена подлога....

Ти нямаш един факт в темта, само лъжи и глупости, опорки на гроб. Ко стана с лъжите на Радев?

Така е. Като нямаш минаваш на лични нападки. За тая вечер стига толкова от мен. Утре пак.
 
Доказан лъжец си, какво да ти кажа? Утре или след 2 дни същата работа. Лъжците си остват лъжци....


Така е. Като нямаш минаваш на лични нападки. За тая вечер стига толкова от мен. Утре пак.
 
Това с нападението над полицаите е защото бяха наясно че се провалиха с "всенародното" въстание и точно след ден два всички щяха да са го забравили. Сега извадиха платените "жертви" и вече не знам кой поред ден темата е актуална.
И това всичко на гърба на полицаите...
Ами не се провалиха - вечерта си имаше предостатъчно брой хора. А това, че има ултраси - ами те са си рожба на системата. Вкарат ги в пандиза, бият ги малко, след което назлобени ги пускат отново навън. И като идва време когато нормалните ще протестират и ултрасите си казват - сега е и нашия момент да си го върнем на ченгетата. И защо по чие нареждане полицаите трябваше да търпят гадориите на тези отрепки, които после бързо се изнесоха, а останаха нормални протестиращи, които ги опандизиха.
 
Ами не се провалиха - вечерта си имаше предостатъчно брой хора. А това, че има ултраси - ами те са си рожба на системата. Вкарат ги в пандиза, бият ги малко, след което назлобени ги пускат отново навън. И като идва време когато нормалните ще протестират и ултрасите си казват - сега е и нашия момент да си го върнем на ченгетата. И защо по чие нареждане полицаите трябваше да търпят гадориите на тези отрепки, които после бързо се изнесоха, а останаха нормални протестиращи, които ги опандизиха.

1. Колко хора имаше на втори? Според мен по моите изчисления - в най-добрия случай 20 000. Това не е нищо. На другите ежедневни протести ходят по макс 10к души.
2. Защо нормалните протестиращи не се разпръснаха когато почна провокацията.
3. От къде провокаторите се снабдяваха със стекчета с вода от които вадеха шишета и мереха? Едва ли свеси си е носил влизайки на протеста. Явно е, че са били скрити някъде по площада. Най-вероятно и лесно в палатките.
4. Имаше нармални хора, добре облечени, видимо не с къси вратове и тренирани, които също мятаха шишета, столове, павета и т.н. Някои от тях се поддадоха на провокацията.
5. Защо протестът стои на площада след 22 часа, след като това е противозаконно?
 
Камене, превърна се в нанди с това плоско дърлене с всеки. Като обобщение на цялата тема - май всички са против Боеко.. само че няма да пусне кокъла. Според мен докато протеста се води от “младите, умни, образовани и тн” няма да се пусне кокъла. Иска си насилие, кръв, молотов и още много екшън, за да стане. Баце гледа в Беларус какво става и знае че нашия протест не върви в тази посока. Дори медиите много му помагат като постоянно тръбят, че протеста е мирен и трябва да е мирен. Напротив - протеста трябва да е с насилие и това трябва да продължи много време, да ескалира, да се отрази още по-звучно в Европа... белким върже. Пак не е сигурно, но пък има друго сигурно - с мирен протест НЯМА ДА СТАНЕ.
 
Тоя освен връзки с грипен и кремъл, друго няма...
Saab се казва компанията, която произвежда Gripen. И да - това е по-добър и несравнимо по-практичен fighter от F-16, особено за нашите условия.

И между другото - фън факт, това е първия ни плешив президент.
Това е минус единствено за nandibandi.
 
Камене, превърна се в нанди с това плоско дърлене с всеки.
Нанди не се дърли с всеки, а си защитава позицията, обикновено с факти и аргументи. Плоско е, че ти не го виждаш и си заел позицията "трай си, щото си жена". Жив и здрав. Иначе за мирните протести - съгласна съм с теб, няма да стане така.

А това, че има ултраси - ами те са си рожба на системата.
От твърде много участници в събитията на 2-ри, включително от много близък мой човек разбрахме, че ултрасите са докарани под строй от милиционерите, за да опорочат протеста и дадат право на мутроглавите да кажат "ето, протестиращите са криминален контингент". Атаката започва след като същите провокатрои се изтеглят, също така организирано, както са вкарани. Племенничката ми, която е била там, ми разказа, че всеки един от тях е тарашен на влизане. Всички подстъпи към бермудския триъгълник са имали КПП-та. Само ултрасите са пуснати без тараш???? До всяка такава групичка е имало цивилен, който им е давал нареждания.

Боксове, непозволен, а не "пеЙпър" спрей, както го нарече неграмотното говедо (глав-сек на милицията), стикери с напис " един изтрел, един убит, без угризение, аз решавам". Милицията направи всичко по командата на мутро-мишока - да се опорочи протестът и бъде изкаран пред медиите като малък шум на крими-контингента.

Интересно ми е как ще протече следващото възстание в четвъртък, след свинщината от 2-ри? Едва ли ще посмеят да повторят тактиката, след като бяха изобличени и от Радев, и от медиите (независимите), и от самите участници, които никак не бяха малко.
 
Камене, превърна се в нанди с това плоско дърлене с всеки. Като обобщение на цялата тема - май всички са против Боеко.. само че няма да пусне кокъла. Според мен докато протеста се води от “младите, умни, образовани и тн” няма да се пусне кокъла. Иска си насилие, кръв, молотов и още много екшън, за да стане. Баце гледа в Беларус какво става и знае че нашия протест не върви в тази посока. Дори медиите много му помагат като постоянно тръбят, че протеста е мирен и трябва да е мирен. Напротив - протеста трябва да е с насилие и това трябва да продължи много време, да ескалира, да се отрази още по-звучно в Европа... белким върже. Пак не е сигурно, но пък има друго сигурно - с мирен протест НЯМА ДА СТАНЕ.
От самото начало опявам че трябват ексцесии.
Комунистическа диктатура никога не е била сваляна с мирни протести.
 
Това е минус единствено за nandibandi.
Сестро, по никакъв начин това не ми е проблем. Нито по отношеение на Радев, нито по отношение на когото и да било. Е, ако рекламира шампоан, пък е плешив, ще видя нередност, но категорично няма да е проблем. ;)
 
Нанди не се дърли с всеки, а си защитава позицията, обикновено с факти и аргументи. Плоско е, че ти не го виждаш и си заел позицията "трай си, щото си жена". Жив и здрав. Иначе за мирните протести - съгласна съм с теб, няма да стане така.
Истината е, че явно имаш проблеми в миналото си - някой или направо цялото ти семейство те е пренебрегвало и сега постоянно обикаляш темите и повтаряш, че си "защитаваш позицията". Склонен съм да вярвам, че и в реалния живот си от тия дето не им млъкват устите и не спират да плямпат, предимно тъпотии. Никой не му пука за мнението ти, защото всички влизаме тук, за да водим дискусии, а не да се караме с теб или да оборваме "мнението ти". Определено в темата има хора, с които може да се дискутира политиката, с доста неща не съм съгласен, но никой не е казал, че трябва да сме на едно мнение, най-малко пък искам да убеждавам хората да са на моята. Само че само ТИ и КАМЕН не дискутирате, а подскачате и се дърлите с всеки.
Няма повече да те контрирам, защото ти не се замисляш в това което ти казвам, а започваш да пееш своята песен. Спокойно, мен и целия форум не ни интересува мнението ти и не искаме да се караме с теб, също и не искаме да си на нашето мнение!
#БъдиЖиваИЗдрава #БъдиСмела #ЗащитавайПозициятаСи
 
От самото начало опявам че трябват ексцесии.
Комунистическа диктатура никога не е била сваляна с мирни протести.
Само че никой не иска да свърши мръсната работа. Иначе всички сме на това мнение. Липсва гражданско общество, което е готово да се пожертва в името на по-голяма кауза.
Лично аз съм напълно съгласен, че Баце и всички останали на куп трябва да бъдат изгонени, но не се чувствам узрял да ходя и да се боря за това. Също и по лични причини предпочитам Баце да си довърши мандата.
 
Истината е, че явно имаш проблеми в миналото си - някой или направо цялото ти семейство те е пренебрегвало и сега постоянно обикаляш темите и повтаряш, че си "защитаваш позицията". Склонен съм да вярвам, че и в реалния живот си от тия дето не им млъкват устите и не спират да плямпат, предимно тъпотии. Никой не му пука за мнението ти, защото всички влизаме тук, за да водим дискусии, а не да се караме с теб или да оборваме "мнението ти". Определено в темата има хора, с които може да се дискутира политиката, с доста неща не съм съгласен, но никой не е казал, че трябва да сме на едно мнение, най-малко пък искам да убеждавам хората да са на моята. Само че само ТИ и КАМЕН не дискутирате, а подскачате и се дърлите с всеки.
Няма повече да те контрирам, защото ти не се замисляш в това което ти казвам, а започваш да пееш своята песен. Спокойно, мен и целия форум не ни интересува мнението ти и не искаме да се караме с теб, също и не искаме да си на нашето мнение!
#БъдиЖиваИЗдрава #БъдиСмела #ЗащитавайПозициятаСи
Да коментираш и да пускаш въображаеми версии за личния живот, да не говорим за семейството на някого тук, минава някои граници.

Влизаш в Ачовата категория - и той горкият е много заинтригуван от интимния й свят.
 
Да коментираш и да пускаш въображаеми версии за личния живот, да не говорим за семейството на някого тук, минава някои граници.

Влизаш в Ачовата категория - и той горкият е много заинтригуван от интимния й свят.
ОК, не искам повече да разводнявам и да коментирам казуса. Да изтрият мнението ми.
 
Да коментираш и да пускаш въображаеми версии за личния живот, да не говорим за семейството на някого тук, минава някои граници.

Влизаш в Ачовата категория - и той горкият е много заинтригуван от интимния й свят.
Боли ме ханша и за теб и сексуалния ти живот
Толкова ме боли и за сексуалния живот на нандито и за живота на всички "протестъри"

Въпросът е от къде идва злобата ви - както спомена и колегата по-горе - идва от проблеми в детството, големи дефицити и последващите ги компенсации.

Никъде няма да видиш нормален човек да желае погроми, танкове, бомбандировки и т.н - Това е само в главите на психически Нездрави индивиди. Хора, нуждаещи се от спихиатрична помощ

И понеже не харесвате различното мнение от своето - пак ти казвам - боли ме ханша и за теб и за нандито и за всички любители на отходното трио

Хайде със здраве
 
Спокойно, мен и целия форум не ни интересува мнението ти
Нали знаеш, че има опция "игнор"?
А, имаш ли бегла идея, че коментарите ти представляват точно това, за което ме критикуваш? Аз не виждам разлика между моя начин на водене на спора и този на всички останали. Ти си воден от предубеждението, че една жена не може да спори така с мъже. Твой проблем са си личните ти предубеждения. Надявам се да се пребориш с тях, за да си спестиш някои неудобства.

Аз от дете съм способна да изграждам позиция и от дете не се стеснявам да я направя публично достояние, а съм расла през комунизма. Не е поради липса на родителска грижа, а заради генетична обремененост. Баща ми е такъв, и дядо ми беше. Няма да се променя, така че слагай ми игнора. По-добър вариант е от това да се пънеш да правиш жалки опити за психо профил на човек, когото не познаваш. :)

#Бъди здрав#Бъди широко скроен#Бъди малко по-обективен. :)
 
Само че никой не иска да свърши мръсната работа. Иначе всички сме на това мнение. Липсва гражданско общество, което е готово да се пожертва в името на по-голяма кауза.
Лично аз съм напълно съгласен, че Баце и всички останали на куп трябва да бъдат изгонени, но не се чувствам узрял да ходя и да се боря за това. Също и по лични причини предпочитам Баце да си довърши мандата.

Искащите кръв са твърде много, но разбира се да не е тяхната и не са на площада. С ракията и салатката пред компютъра си отстояват мнението, че шепа партийно обвързани или откровено платени трябва да провокират полицията, за да бият хората и да си правят пиар на техен гръб. Тези протести нямат абсолютно никаква стойност! Целят смяна на една крадлива, корумпирана власт с друга подобна! Това е и причината на теория протестиращите да са с голяма подкрепа, но на практика не.
 
Истината е, че явно имаш проблеми в миналото си - някой или направо цялото ти семейство те е пренебрегвало и сега постоянно обикаляш темите и повтаряш, че си "защитаваш позицията". Склонен съм да вярвам, че и в реалния живот си от тия дето не им млъкват устите и не спират да плямпат, предимно тъпотии. Никой не му пука за мнението ти, защото всички влизаме тук, за да водим дискусии, а не да се караме с теб или да оборваме "мнението ти". Определено в темата има хора, с които може да се дискутира политиката, с доста неща не съм съгласен, но никой не е казал, че трябва да сме на едно мнение, най-малко пък искам да убеждавам хората да са на моята. Само че само ТИ и КАМЕН не дискутирате, а подскачате и се дърлите с всеки.
Няма повече да те контрирам, защото ти не се замисляш в това което ти казвам, а започваш да пееш своята песен. Спокойно, мен и целия форум не ни интересува мнението ти и не искаме да се караме с теб, също и не искаме да си на нашето мнение!
#БъдиЖиваИЗдрава #БъдиСмела #ЗащитавайПозициятаСи

Не знам защо си останал с впечатлението, че се дървя на някой, искам да се карам, обиждам или т.н. Напротив. Искам да стане дебат. Обаче единственото, което има насреща е опорки на Позитано и възхвала на Радев. Ами не, благодаря. Позитано сме ги видяли. И бойко сме го видяли. Чакаме новите лица. Ама докато те дойдат, по-добре да търпим простата мутра пред льотчика и кака кури в пряка коалиция с Доган. Първия краде през правенето на нещо, вторите директно крадат, без да правят нищо. Естествено, че исам поне нещо да се прави, било то и некачествено и с комисион за властта.

Ако това, че не искам БСП да помирисва властта е каране и подскачане, то нека бъде така.

Задал съм десетки конкретни въпроси в темата, отговори няма, няма и да има. Дебат тук не може да се случи поради силните лични пристрастия на конкретни потребители към конкретни политически субекти и партии.

А желанията за насилие не ми се коментират. Това е едно огромно лицемерие. Всъщност на протеста има много хора които искат да бият, рушат, палят и т.н. Обаче искат тях да не ги бият, арестуват, заплашват и т.н. Еми не става. Няма как. Просто не може. Не бъркайте свободата със слободията и анархията.

Това е от мен. Темата във този форум и с тези участващи е отдавна е изчерпана от смисъл. Мисля, че повечето влизаме тук да изпуснем парата от ежедневието. Може би само биаро и нандито още вярват във възможностите и честността на този протест финансиран и разпален именно от мутрите срещу които така ожесточено се протестира.

На 2-ри се видя, че няма достатъчно хора които да го подкрепят. Говореше се за стотици хиляди, на площада имаше 20к души, барабар и с провокаторите от агитките и криминалните среди отишли да се бият с полицията, защото това им доставя извратено удоволствие.

Март месец са изборите. Нека се подготвят програми, да се представют нови лица, тогава всеки ще може да прецени и гласува и ще се надяваме тези които ще дойдат да бъдат по-добри.
 
Март месец са изборите.
Тези не ни устройват, защото ще бъдат проведени по познатия начин, водещ до познатите резултати. Искаме кабинет, назначен от Радев да организира следващите избори, за да сме сигурни, че няма да бъдат манипулирани, подправени и нагло фалшифицирани. 10000% е сигурно, че Радев няма да допусне опорочаване на изборите. Това е почтен човек, който мутрите не успяха да купят и затова сега са в директна война.
Веднъж да сгрешиш е човещина, ама четвърти път да я допускаме е доказателство за дебилизъм. Оставка е единственият вариант и ще я има. Колкото и да се проточи, ще се случи много преди изтичане на мандата на това правителство.
 
Боли ме ханша и за теб и сексуалния ти живот
Толкова ме боли и за сексуалния живот на нандито и за живота на всички "протестъри"
Ходи в бгмамата да ти препоръчат гинеколог, щом та боли ханша.

Тука обсъждаме политика.
 

Горе