Ей, Тулупи, протестирате ли?

айде да пиша нормално, да слизаме на нивото на манднинанди .
За да се изкачиш на моЙто ниво ще ти е нужен кислороден апарат. ;)
И как ми прецени нивото, след като по твои думи съм ти в игнора от години? Ей, не спряхте да лъжете като вожда си. :)
 
Добре печелиш, вероятно доцента е имал предвид, всички в неговата катедра, институт или каквото е там. Извинявам се на всички герберасти, че използвах думата всички, вместо една част от учените или нещо подобно! Ще си подбирам думите по-добре, че сега ще се хванете за това и ще стане леле мале.

Доволен ли си! Само да припомня, че това че съм написал всички, по никакъв начин не променя фактите! Тиквун няма да стане по-малко крадлив, няма да дава милиони на доган и няма да стане по-умен.



Ох, ама ти изобщо не си наясно какво е БАН. Ама изобщо. Що ли се хабя да пиша.

Бан се състои от
61 академици(според сайта на БАН)
101 член-кореспонденти.

Въпросните са най-изтъкнатите учени.

Под тях има десетки и стотици професори, доценти и асистенти.

Според годишния отчет на акодемията:

Виж файлът 19909
Т.е въпросната хартишка са я подписали около 6% от учените в БАН. Само че в статията пише, че са се подписали 30 преподаватели от СУ и отделно - бивши учени. Които не влизат в тази бройка от 2721 учени.

Т.е процента е по-нисък от 6. Но да кажем че е 6.

Това всички учени ли са? Или разпространяваш непроверени опорки на позитано които са откровен ФЕЙК НЮЗ.

Настоявам да се извиниш на аудиторията вър форума, че разпространяваш фалшиви факти и да обещаеш, че ще проверяваш източниците си на информация, преди да изнасяш откровено НЕВЕРНИ твърдения.
 
Не виждам смисъл от комуникация с герберутките тук.

Отказват да обсъждат актуалното и важното, а се хващат за разминавания в бройките на протестиращите, броя на учените в БАН, какво казал някой по време на протеста, кой бил руска курва (каквото и да означава това) и т.н. все в тоя дух :)
 
В тоя форум всички са по-умни от теб.
Нали не се поставяш в списъка на по-умните от мен? Точно ти досега не си дал никакви индикации за мозъчна дейност. Ти си цвете, Ачо. Ти си зеленчук по отношение на когнитивни функции. :)
 
Не виждам смисъл от комуникация с герберутките тук.

Отказват да обсъждат актуалното и важното, а се хващат за разминавания в бройките на протестиращите, броя на учените в БАН, какво казал някой по време на протеста, кой бил руска курва (каквото и да означава това) и т.н. все в тоя дух :)
"Актуалното и важното" за всички хора е въпрос на лично убеждение
Докато "разминаване в бройките" са данни, които лесно могат да се проверят и да се прецени дали някой лъже или не.
В случая въпросната "лъжа" може да се дължи на недоглеждане, а може да се дължи и на заплащане. Всеки да си прецени доколко може да се вярва на тролове и спуснати опорки от Позитано.
 
Все още ми е интересно как Орешарски е успял да съспипе бизнеса на Камен, когато вторият е бил на 17 години.
Обложил е с непосилни данъци фирмата му или твърде често му е пращал проверки?

Добре, че накрая е успял да си отмъсти, понеже е навършил 18 и му е бил яката дузпа на изборите.

Хепиенд :)
 
В интерес на истината 3 бизнеса с 4 фирми и около 20 човека персонал, още 2-3 неща в развитие и 5-6 на ниво идея :) Най важното е, че така е организирано всичко, че мога да си позволя по цял ден да си пиша по форума и да се занимавам с неща, които ме вълнуват в момента :)

Когато нещо не ми е напълно ясно, почвам да махам неизвестните от уравнението. В конкретния случай гледам кои са авторитетите, какви са им зависимостите и какво казват. Всички авторитети казват едно и също в случая - Борисов е престъпник, лъжец и крадец и са единодушни. Цели съсловия от принципно умни хора са против гроб. Затова постоянно натъртвам на учени, адвокати и тн,

Следващото са фактите. Факт е това за теца, студения резерв и Доган, други факти не са ми нужни, въпреки, че има повече от достатъчно.

Следващото е лидера на формацията, за Борисов е казано достатъчно - СИК, Бай Тошо, член на БКП, записи, снимки, които той не отрече, мишо бирата, множество изказвания присъщи за кварталния бакалин, а не за министъра на р. България. Да не говорим как ни излага по международните форуми.

Още много може да се каже, но и това по-горе е напълно достатъчно за да си изградя мнение и да го отстоявам. Това са сухи факти без никакъв субективизъм.
това за бб о далаверите и на децата е ясно вече, за тях никой не спори за спорим, че уж си умен човек а кълвеш на пълни глупости като това с БАН.
В момента подкрепяш нещо което няма да промени абсолютно нищо, даже ще навреди. И това е говорено много пъти.
Ако лумпените излязат и поискат оставка на мунчо тогава ще имат подкрепата на обществото.
 
това за бб о далаверите и на децата е ясно вече, за тях никой не спори за спорим, че уж си умен човек а кълвеш на пълни глупости като това с БАН.
В момента подкрепяш нещо което няма да промени абсолютно нищо, даже ще навреди. И това е говорено много пъти.
Ако лумпените излязат и поискат оставка на мунчо тогава ще имат подкрепата на обществото.
Аде още една Баба Ванга.

Чакаща Принца на Бял Кон да дойде да я освободи и да изпълни най-съкровените й желания.
 
Аде още една Баба Ванга.

Чакаща Принца на Бял Кон да дойде да я освободи и да изпълни най-съкровените й желания.
това обаче е много добра опорка, признавам им го.
Така бързо дискредитирате всеки който не се вързал на платения протест.

Но това не при мен, протеста можеше и да промени нещо ако бяха други исканията - сега само и единствено се иска сваляне на власт на неудобните за организаторите му без изискване кой ще ги смени.
 
Последно редактирано:
btw сори бяро, тая година няма да можете да се кланяте на путкин...
 
това обаче е много добра опорка, признавам им го.
Така бързо дискредитирате всеки който не се вързал на платения протест.

Но това не при мен, протеста можеше и да промени нещо ако бяха други исканията - сега само и единствено се иска сваляне на власт на неудобните за организаторите му без изискване кой ще ги смени.
Да разбирам, че на теб ти е удобен Бойко?
Някакъв вид уют ти създава, да?

Камен по-добре да не лайква тъпизмите на уферо, ами да обясни как Тройната коалиция и Орешарски са опропастили бизнеса му с Фейсбук страници.
 
@Noke Орешарски няма да се върне, преживей го най-сетне :)
Имах 6 години да го преживея тва, спокойно.

Ама ти тепърва ще трябва да преживяваш липсата на Бойко :)
Как и с какво ще запълниш празнината - отсега ми е кахър....
 
Ти мене не ме мисли, ще се оправя някак :)
Аз от това най-се притеснявам - да не си посегнеш....
 
Аз от това най-се притеснявам - да не си посегнеш....
Ти, место да се радваш, че курника отваря скоро и ще те назначат за "Баш Петел", си се запритеснявал за мене
Споко, как ще се оправям, дали ще си посягам или не, си е моя работа ;)
 
Ти, место да се радваш, че курника отваря скоро и ще те назначат за "Баш Петел", си се запритеснявал за мене
Споко, как ще се оправям, дали ще си посягам или не, си е моя работа ;)
Ами аз чакам оферти, ама още няма.

Никой не забелязва какъв читав кадър става от мене.
 
Ами аз чакам оферти, ама още няма.

Никой не забелязва какъв читав кадър става от мене.
Ще кукуригаш всяка сутрин и ще будиш кокошките
И за награда Баш Курабията ще идва и ще те погалва по перчема :)
 
Въпроси:

 

Горе